La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

7



Ale bronią naszego Luisa w komentarzach :)

konto usunięte

16

@DonMatteo901 Nie ma co bronić. Jestem w tym samym wieku co on mam prace siedzącą w aptece, a mam o wiele lepszą sylwetkę od niego. Tak nie powinien wyglądać piłkarz Barcelony.

5

@DonMatteo901 Zobaczcie jest komentarz "polska gurom" XD

6

@DonMatteo901 Ja wiem, że LS nie ma sylwetki Lewego, ale nabijanie się ciągłe z niego jest cienkie jak nogi pająka. Ciekawe, że nikomu nie przyszło do głowy, że koszulka nie jest opiętą z powodu brzucha, ale została wiatrem podszyta, bo jest na lotnisku gdzie zazwyczaj wieje na otwartej płycie lotniska.

0

@Pilka_jest_okragla w sumie możesz mieć rację bo ostatnio wrzucił zdjęcie z Messim z wakacji to brzucha nie miał

konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla Na boisku wygląda identycznie i rusza się też jak wóz z węglem.

0

@masq A co to jest za argument? Rozumiem, że mógłby mieć lepszą sylwetkę, ale to samo mówiło się o Brazylijskim Ronaldo, czy teraz w ekstraklasie o Petteri Forsellu. Jak w samych bramkach można się sprzeczać kto jest lepszy, tak w asystach i trofeach Luis bije Lewego :)

konto usunięte

0

@DonMatteo901 chodzi o to, że jakby się wziął za siebie tal na 100% to byłby jeszcze lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?