0

@RadekACCA Średnia waga przeciwników Tysona to jest prawie 15 kg mniejsza gdyby walczył z tak silnymi i twardymi i dużymi zawodnikami jak Witalij miałby takie problemy jak z Botha

0

@Janiama Żaden polaj sie do niegi nie zbliżył bo sprintem w tym kraju sje nikt nie interesuje i go zawodowo czy na olimpiadę nie trenuję. Teraz tych co robią 10s jest cały zastąp. W boksie w Filipinach nie będzie pewnie już takiego boksera jak Pacquiao ale to nie znaczy że nie będzie lepszych na świcie

0

@RadekACCA Po prostu to żaden argument. Tyson był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Na olimpiadę sie nie dostał bo go pobił Henry Tillman xd

0

@RadekACCA Byrd go nie zrobił. Witalij miał kontuzję i łatwo wygrywał na punkty. Za to Tysona zrobił łatwo Douglas i kilu innych. To zastanów sie na tle kogo dobrze wyglądał Tyson i czy pragmatyczny Witalij by go nie zamęczył za jabowal i za klinczował

0

@RadekACCA Tyson nigdy nie walczył z gościem o wzroście Witalija xd tyle na temat twojej wiedzy. On już tuckera nie mógł znoakutować choc ten nigdy nie byk blisko Witalija. Jak wlaczyl z McBride 198 cm to było tko dla McBride I Nie mow ze byk stary

0

@RadekACCA Masz rację Tyson nie miałby by żadnych szans z Kliczko. Witalij rozpoczął późno treningu więc ten argument o 20 latach to żaden argument. Władimir jest najmłodszym mistrzem olimpijskim w boskie.

3

@RadekACCA Tyson to gośc który wybił się na ogórkach. Zobacz jakie rekordy, wzrost i wagę mieli jego przeciwnicy. Kliczko na ich tle byłby nawet nientrafiny ani razu. Tyson. Wygląda przy Witaliju jak dziecko z malutkimi rączkami. On on nie umiał noakutowac tych powyżej 195 cm z małymi skillami o wadze 100 kg. A tutaj 202 cm 114 kg Witalij z pięknym refleksem, kontrami i odchyleniami. Jego styl był skrojony pod małych i Tyson co ma 178 nie zrobił by nic bo ciosem błyszczał na gościach co nawet 90 kg nie ważyli. Jakby spotkał Witalija z metalową szczęka to mógłby go pomiziac bo uderzając pod górę siła ciosu jeszcze spada.

0

@RadekACCA Oczywiście bumobij xd

0

@RadekACCA Z Witalijem nigdy by nie wygrał. Witalij wygrał by 10 walka na 10 i zaraz ci to udowodnię.

2

@Janiama To Wyjątki potwierdzające regułę. Kiedyś w 60 latach uważano że nie możliwym jest biegać szybciej poniżej 10s na 100m. Teraz robi to prawie setka zawodników. Jeśli jakiś rekord się ostał to dlatego że dana dyscyplina sportu jest niszowa lub rekord zaraz zostanie pobity. Zobacz jak ogólnie prezentuje się sport z lat 70 do teraz. Kosmiczną przepaść.

0

@RadekACCA Wilder to Pajac którego nie lubię. Ale jednak ma przewagę wzrostu kosmiczną

0

@Rastafarnianin Nie ma mowy. Są za duzi, ciężcy i za inteligentni. Zrobiliby mu dziecko

0

Muhammad Ali w dzisiejszym boksie ledwo załapał by się do top 15 lub nawet byłby poza. Prime Mike Tyson nie miał by żadnych szans z 2 metrowym współczesnym topem. Kliczko Lewis obiliby by go jak dziecko a Wilder brutalnie znokautował. Zapraszam do dyskusji

0

@FafitFCB Ja weszłem tu żeby poczytać coś o polityce a tutaj ciągle tylko sport :(

0

@Kluivert_P Niedługo wybory prezydenckie w USA. Cisza przed burzą :D

0

Jakos ostatnimi czasy nie ma żadnych dyskusji politycznych XD

0

@socha Ale oni mówili o charakterze Guardioli ale o umiejętnościach trenerskich wypowiadali się pozytywnie lub nic nie mówili

0

@IronSanHybrid Teraz obczailem że z jakiegoś względu wyszukuje mi tylko filmy premium. Ok

0

@masq To o niczym nie świadczy

0

@socha O Guardioli zawodnicy co siedzą na ławce wypowiadają się dobrze. Może nie potrafi dotrzeć do zawodników z pewnością niczego dobre to jej wróży

0

@Fawrf To dlatego, jak sam powiedział, bo go Ronald niczego nie nauczył xd

0

@IronSanHybrid Tak ale ja wybieram tyle że ja wychodzę na stronę główną i wybirema byle jaki film to nadal tak jest.

2

Nie śledzę jakoś wnikliwie koemana ale czy nie niepokoją was te wypowiedzi najpierw joaquina a później deulofeu ?

1

@Comentateiro Wydaje mi się że gdyby homoseksualizm niósł ze sobą jakąś wartość ewolucyjną to ludzie nie byliby do niego wrodzy.

2

@Adamski69 BLM to nie jest ruch sterowany centralnie i tak naprawdę nie mają przywództwa. Jedna z trzech założycielek Alicja garzca jest markststa ale pozostałe dwie nie. Rozumiem że marksiści wspierają ruch ale co to znaczy BLM to ruch marksistowski ?

0

Wie ktoś co stało się z CDA? Chce obejrzeć film i muszę założyć konto kiedy cale życie nie trzeba było

0

@tristan87 Myślałem że chcą ich do Barcelony sprowadzić xd

1

Hejt na Bartka przecież jest usprawiedliwiony bo Barcelona przegrała. Szkoda że nie dostała więcej xd

1

Moze i sie powtarzam i jestem moralniakiem ale teraz autentycznie życzę Barcelonie najgorszego. Jak można się cieszyć że bartomeu został zwyzywnany bo źle klub prowadził. Bartomeu jest tak znienawidzony nie dlatego że tak słabiutko prowadzi klub, chociaż nie jest w tym mistrzem, ale nie ma za grosz umiejętności społecznych, nie umie wzbudzać w ludziach sympatii i ma wygląd frajera. Dlatego każdy jego ruch czy każda jego porażka jest rozduchiwana do granic możliwości robi się z niego jakiegoś diabła co niszczy Barcelonę co jest bzdurą a każdy jego sukces jest umniejszany. Gdyby ktoś fajny był na jego miejscu to nie byłoby takiej gęstej atmosfery wokół klubu i szukano by pozytywów czy podejmowano by próby usprawidliwienia go. O ile lubiłem to społeczność to teraz zobaczyłem że ludzie to głupie świnie bez samorefleksji, którymi kierują emocje. Nie istnieje sprawiedliwe ocenianie czy logiczna analiza. Śmiejecie się że real nie umie szanować legend bo ich należycie nie żegnają a człowieka któremu zwyczajnie nie poszło mimo że chciał dobrze traktujcie jak podczlowieka bez wartości

4

Co się stało że Polsat został tubą propagandową PiSu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?