Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd To tego nie wiedziałem nie ma co jednak przedwcześnie oceniać tej decyzji gdyż nie wiemy co ich kierowało
0
@SelloutCrowd Tak przeczytałeś plotkę i wyzywasz od debili. Powątpiewam że to bartomeu jest z was dwóch debilem xd
1
@YoNoEntiendoNada Ja tu czytam że wystarczy sprzedać albe Suareza czy Busquets ale nie pomyślał że starych gości z wielką pensja które najlepsze lata mają za sobą nikt nie zechce. Bo w innym klubie pracują idioci i niektórzy to nawet nie pomyślą że inne kluby mają te pozycję obsadzone, nie stać ich na pensje czy po prostu ci chcą zostać. No ale to takie proste należy ich sprzedać i to jeszcze za dobrą cenę xd Z drugiej strony sprowadzić dobrych zawodników za dobrą cenę bo w innych klubach pracują idioci co chcą się osłabiać :)
0
@YoNoEntiendoNada Oczywiście że tak. Pomijając że prezes tak naprawdę posiłkuje się opinią pracowników klubu którzy na piłce zjedli zęby i codziennie analizują każdy ruch po kilka godzin to im się wydaję że wszystko jest takie proste. Zatrudnić setiena wziąć tegk, sprzedać tamtego i wszystko będzie dobrze bo tak i się wydaję
0
@Striker właśnie że to nie jest to samo
0
@YoNoEntiendoNada Tutaj to przy każdym gorszym sezonie tak jest. Ściągnąć Dembele i Coutinho bo inaczej Bartek to nie udacznik a teraz że debil bo przepłacenie i nie grają. Po fakcie każdy mądry
0
@DaPi No to chyba jasne że trzeba zaplanować następne kroki ale gościom co nie mają pojęcia i działaniu klubu wydaje się że jakby natychmiast zwolnił setiena to by coś dało xd
0
@DaPi Nie no milionerem i prezesem klubu został bo się nadaje zbierać grzyby. Ty to byś wiedział jak co roku wygrywać potrójną koronę xd łatwo się mądrzyć przed ekranem
5
Niektóre nicki co piszą o tolerancji i potrzebie szacunku do drugiego człowieka jednocześnie sami piszą że nie mogą patrzeć na jego ryj że nim gardzą że to idota itp. Ciekawie życie weryfikuję puste słowa
0
Powiedzmy sobie szczerze że barto ma więcej IQ i osiągnięć niż 99% tych co go uważają za matoła. I jedynie widaje im się że ich opinie są takie dobre. W rzeczywistości ściągnęlibyscie ten klub na dno w miesiąc. Co innego wyrażanie opinii a co innego głupota i arogancja jeszcze uważanie że przecież to dobrze bo bartomeu się należy. No tak przecież wam śmiertelną krzywdę zrobił i dlatego trzeba go wyzywać. Przywiązanie do klubu przywiązaniem ale nie którzy są okropnie dziecinni, głupi i powinni sobie dać na wstrzymanie bo piłka nożna to nie jest cały świat. Nie ma powodu żeby kogoś traktować jak śmiecia z powodu takich głupot.
0
@DaPi Banda idiotów to są kibice Barcy niestety. Przecież trzeba od razu bez żadnego planu zwalniać trenera bez chwila zastanowienia i narady bo gawędz pragnie głów
0
17 policjantów ranionych podczas protestów w Chicago.
0
Szpilka podjął decyzję że jednak zostaje w ciężkiej XDDD
2
Bale znalazł legendarny sposób żeby zarobić a się nie narobić
0
@Teletubis ja tam bym się nieźle cieszył xd
0
Z perspektywy czasu szkoda że te dwa gole strzelili. Mógł Bayern jeszcze 2 dorzucić. 10:0 przynajmniej śmiesznie by było xd
0
@SelloutCrowd Tak Stoiczkow to wyrocznia. Nie znamy co się dzieje w klubie i nie wiadomo jak było naprawdę a tej wypowiedzi nie pamiętam. Daj link
0
@barcelonaLM po co Rosja miałaby wchodzić
0
@SelloutCrowd Tak naprawdę to oboje wiemy że bartomeu jak i każdy prezes w podejmowaniu decyzji o zakupie zawodnika posiłkuje się opinią analityków i skautów wiadomo że to on ostatecznie za to odpowiada ale nazywanie go pryszczem czy jak inni debilem to idiotyzm
26
Było Black Lives Matter. Było Belarusian Lives Matter to teraz powinno być Barcelona Lives Matter xd
5
Żadnej rewolucji nie będzie bo Busquets, alba czy Suarez nie odejdzie gdyż takich starych gości na zjeździe z wielkimi pensjami nikt nie będzie chciał. Łatwo oskarżać prezesa i mówić co ma robić ale nawet nie którym trudno pojąć że na nich żaden klub się nie zdecyduję
0
@SelloutCrowd Coutinho mial byc za ineste a Dembele za Neymara z kolei gryzek miał grać na wszystkich pozycjach w taki i do rotacji
0
@BarcaInfo Z kolei kibice nie lubią bartomeu bo jest brzydki i ma wygląd frajera dlatego podwójnie po nim jadą. Miał lepsze i gorsze decyzję ale nie zasługuje że zwalać na niego wszystko co źłe w Barcelonie. Nikt nie mógł przewidzieć że Coutinho Dembele i Griezmann nie wypalą a umtiti będzie brał porady medyczne od szamana. Jak przychodzili to wszyscy byli podjarani
0
Arthur został w Brazylii bo wiedział że może zostać zgwałcony. 400 IQ
3
@norbi77 Po prostu Polska to stan umysłu
0
@BarcaInfo Populista wie kiedy sie wypowiedzieć bo teraz ludzie są wzburzeni.
0
@Janiama Przecież ty taki sam jesteś. JK rozmawialiśmy o boksie i mówiłem że pindera to populista, który boksem interesuje się powierzchownie to ty miałeś go za wszechwiedzącego boga
0
Przez to że mecz na dwójce a nie jedynce jakoś nie czuję się tej atmosfery champions league
0
Co się dzieje że mecz na 2 nie jedynce?
1
Przed kilkoma sekundamu na TVP 2. Nie ma żadnej Margot to komunista i prowokacja anarchistów oraz antify XD