Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@XBlairrX Tak. Były nagrania. Na jednym z nich jego żona śmieje się że nikt mu nie uwierzy że to on jest ofiarą
0
@DonVincenzo Nie zawsze lepszy wygrywa. Skąd tak pisałeś o wlace Tyson Douglas hipokryto
0
@DonVincenzo Dobra weź zjeżdżaj bo z tobą nawet nie mam ochoty rozmawiać. Nawet nie potrafisz nic napisać nie prowokującego bo ci tysonka obraziłem. Śmieszny jesteś
0
@RadekACCA Whyte jest nadal lepszy. Ja nie skreślalem Aleksandra. Komentarz napisany prześmiewczo ale ty swoje wiesz. @Janimars będzie rewanż pod koniec to roku to się odezwę. Whyte kontrolował walkę i miał Rosjanina dwa razy na deskach. Sasha czuł każdy cios Whyte. Jeden strzał w wadze ciężkiej i tyle. Ja nie jestem osobą co zmeinai poglądy. Whyte jet lepszy i to dzisiaj widziałem chociaż ostatecznie przegrał.
1
@Kuczek Usyk też ma siłe Ludzie robią z niego waciaka ale ma też czym uderzyć
0
Moim zdaniem Whyte. Fakt że jest cięższy, młodszy, wyższy, silniejszy i twardszy ale kierowałem się opinią stajennego. Jak koniobijca coś mówi to będzie na odwrót
7
Borek szpilce pocisnal. Kilkanaście/ kilka miesięcy chudles a i tak w wadze ciężkiej zostałeś xd
2
@MesQueUnClub96 Warto przypomnieć że oskarżono go bez dowodów a internauci wskazywali że "siniaki" to tak naprawdę staranny makijaż... Teraz mówi się że może mógłby Deep zagrać drugoplanową rolę bo nie jako już został z filmu wycięty
2
@Bartunek Tak. Będzie zupełnie nowa opowieść chociaż w tym samym świecie tak to ujmijmy. Orlando Blooma też nie będzie i wielu innych
8
@Bykunn Piraci z Karaibów bez Sparrow to strata milinów widzów... Bez niego film traci duszę
1
@MesQueUnClub96 Wpisz sobie Johnny Depp żona i wyskoczy ci mnóstwo tekstów
49
Swoją drogą co to za absurd że Johnny Depp został usunięty z nowej części piraci z Karaibów za przemoc domową wobec swojej żony a jego zastąpiła Margot Robbie na znak sprzeciwu wobec przemocy domowej wobec kobiet. A teraz okazało się że to on był ofiarą swojej żony. Ma zniszczoną karierę a miliony za rolę w filmie przepadły. Rozumiem że twórcy piraci z Karaibów powinni teraz zastąpić jakąś kobiecą postać mężczyzną.
0
@Bobo25 23.15 około
0
@Kuczek 23.00 około
0
Dużo ludzi tutaj skarży się na footrolla i dziwię się po co jeszcze nabijacie mu wyświetlenia skoro tylko o to mu chodzi. Jeśli nie chcesz żeby o kimś mówiono to o nim nie mów. On żyje z negatywnych emocji
0
@Bykunn Ale ja tylko tak żartem xd
5
Czy tylko ja mam wrażenie że ostatnimi czasy wszystkie rasistowskie incydenty znanych postaci dotyczą czarny osób? Nick Cannon nazywał białych zwierzętami, Anthony Joshua mówił żeby uderzyć w nich nie kupując w sklepach, które należą do białych, Devin Haney mówił że nigdy nie przegra z białym a teraz ten koszykarz. Nie no zapomniałem jussie Smollett sfingował rasistowski atak na siebie xd
0
@Bykunn Przecież Jezus był marksistą kulturowym. Ale konserwatywni faryzeusze zrobili z kim porządek
0
@puyol_presidend5 Przecież Witalij czy Lennox jak na swój wzrost też mieli wybitny refleks natomiast nie gibali się jak Tyson nlbo byli więksi i mieli inny styl walki. Trzymali rywala na dystans i robili odchyły kiedy trzeba. Gdyby Tyson wszedł na nich swoim stylem to jab oślepił by go a do szczęki i tak by miał kawał odległości. Do tego odchylenia witka i Lewisa to byłoby dla niego zaporą nie do przejścia przy byciu 19- 24 cm mniejszym
0
@puyol_presidend5 Obejrzyj walki Tysona z Green Smith tillsem. Gdzie ta szybkość? On był szybki ale jak szybcy są mali ludzie (178). Ci co mają 2 metry nie wyglądają na szybkich ale po ringu przemieszczają się szybciej....
0
@puyol_presidend5 Tyson to wielki mit. On nigdy nie był tak dobry jak ludzie myślą...
0
@puyol_presidend5 Tym przykladem sam się zaorales. Wałujew to gość z umiejętnościami gorszymi od amatora. Zero totalne. On zaczął trenować boks jak miał dwadziescia lat i to niezbyt lubił boks. Miał okropną genetykę do boksu i w zasadzie nie miał nic oprócz... Wzrostu. A Haye uciekał całą walkę i wygrał ja ledwo nawet nie mając jednego knockdown. Widzisz gość z hiper umiejętności i genetyką toczy całkiem równa walkę z gościem co ma zero umiejętności i genetyki do sportu do tego obciążonego chorobami z zerową inteligencją bokserską. Różnica między nimi wynosi 22 cm a pomiędzy Witalijem i Tysonem 24 cm... Tyle że Witalij ma super umiejętności jest, jest genialnym amatorem, ma doświadczenie, ma stalową szczęką której nawet najmocniejsze ciosy nie mogą skruszyć, nigdy nie leżał na deskach, jest super inteligentny ringowo, ma mocny cios, jego styl jest stworzony aby walczyć z mniejszymi zawodnikami, ma super refleks i odchylenia oraz wyrzuca z łatwością ogrom ciosów. Witalij byłby dla Tysona nie do znoakutowania tak jak Haye za nic w świecie nie znokautował by walujewa. On trafił idealnie w ucho a on się tylko leciutko zachwiał na sekundę. Wałujew nie ma super odporności na ciosy Kliczko ma jedną z najmocniejszych w historii. Wałujew nie ma obrony. Witalij ma unikalną obronę, która chroni jednocześnie korpus i głowę. A i tak wałujew jakby trafił Haye to byłyby jaja. Zero bokserskie zdobyło mistrzostwo świata bo był wysoki. Takie ma znaczenia wzrost chociaż na pierwszym miejscu zawsze umiejętności. Kiedy jednak spotykają się dwa zawodnicy o dobrych umiejętnościach a drugi będzie 24 większy i będzie miał ringowe iq ten mały jest spisany na straty.
0
@`Sin Możemy pogadać na priv bo teraz nie mam czasu. Braci Kliczko Lewis Foreman, Bowe i Holyfield być może są lepsi. Lewis i Witalij z pewnością. Reszta do dyskusji. Mike był genetycznym frykiem ale miał tylko 178 cm i umiał iść tylkod o przodu. To gość który nie myślał. Wiedział jak noakutowac ale gdy coś nieszlo po jego myśli to nie umiał się przystosować. Wyobrażasz sobie ja zachowałby się naciskany? On nie umiał walczyć na back foot. Nie miał klinczy czy walki na dystans. Każdemu kto zaczyna z boksem będzie imponować ale im dalej w las tym gorzej...
0
@MesQueUnClub_87 To okay to jakaś ironia?
0
@`Sin Zaczynamy się rozumieć. Powiem ci szczerze że nawet mi się zrobiło miło :) Właśnie ja piszę że Tyson był popularny ale sportowo było z 5 lepszych od niego. Wiadomo że Ali i Tyson to bokserskie pomniki ale swoją pozycję w boksie zbudowali tylko częściowo na tym co związane z sportem. Ali wykrzyczał przydomek "największy" a teraz ludzie jak mantrę powtarzają że Ali jest najlepszy ever bo jest "największy". Chociaż osiąganiecia miał wspaniałe. To dużo było tak pomocy sędziów i dużo reklamy. Rozumiesz ten absurd... Z Tysonem momento podobna historia ale on przynajmniej miał kapitalny styk walki.
0
@MesQueUnClub_87 Bo i nie ma co mnie przekonać. Może się mylę więc czekam aż ktoś mnie przekona. Jest właśnie na odwrót to was nic nie przekona przeciw Tysonowi. Ja podawałem statystyki i tłumaczyłem dlaczego siła ciosu Mike jest przeceniana. Podawałem za przykład walke z Smithem jako walki w której Tyson był unieruchomieny klinczem i że Witalij robił to dużo lepiej, był cięższy, większy i miał dużo lepsze skille oraz żelazną szczękę co skutkowało by że nie miałby prawa znoakutować Ukrainca w zamian ktoś odpisał mi że ale z ciebie ekspert szkoda że dla ESPN nie pracujesz. Oni do mnie nie piszą merytoryczne ale ich się nie czepiasz. Jeszcze nic nie przeczytałem od nich na temat tego jak mike poradził by sobie z jab Witalija. Tylko powtarzają że by go zabił etc...
0
@`Sin Ja piszę właśnie że umniejsza się tym zawodnikom a gloryfikuję Alego czy Tysona. Gdy przez te całe lata Tyson czy Ali byli dla ludzi bogami a Kliczko czy Lewis wrogami to teraz dla ludzi jest gloryfikacja i umniejszanie... Mówiąc o trollingu mówiłem k dwóch postach które zamieściłem nie w dyskusji o boksie i pisałeś do mnie że nie potrafię spojrzeć na Tysona logicznie jak Luis salvano na Neymara. Właśnie że ja cały czas staram się przekonać ale jestem ciągle tylko wyśmiewany bez argumentów bo co za argument w stylu Tyson był najmłodszym mistrzem świata? I do tego powtarzany kilka razy.
0
@Krisgum Ja też wyżej cenie Władimira ale pisze tutaj o Witaliju bo Witek pod każdym względem to ktoś osiągalny dla Tysona. Tyson nie miałby szans nigdy. A Władimir przegrywał przez nokaut i leżał na deskach kilka razy oraz panikował co może być dobrym argumentem w dyskusji Władimir Kliczko vs Mike Tyson.
0
@MesQueUnClub_87 Napisałem że nie byłby w top 5 w historii boksu bo znalazłem co najmniej 5 współczesnych gigantów, którzy byliby z nim faworytem.
0
@MesQueUnClub_87 To jest mój drugi wątek o Tysonie. Już swego czasu pisałem że gościa nie znoszę bo krzywdził ludzi a publika go za to nazywała bestią. Gdyym nic do niego nie miał to być może miałbym w tyłku to w jak głupi sposób ludzie go gloryfikują ale próbowałem merytoryczne dyskutować a w zamian byłem obrażany, więc nie dziw się mojej reakcji. Ja nadal z chęcią wysłucham czegoś co zmieni moją opinię ale dostaje tylko dziecinne wyśmiewające wpisy bez treści.