0

@Davvd Oczywiście nazwała go "chink" co jest z definicji rasistowskie.

0

Czarna kobieta zaatakowała azjatyckich prawocownikow i właścicieli za nazwanie swojego sklepu "trap tea" i nazwała czarnego mężczyznę, który próbował ich bronić, chinolem i skośnokim. Krzyczała że kradną czarną kulturę. Przedtem pytała jakiej rasy są właściciele, gdy dostała odpowiedź że pochodzą z Indonezji wpadła w szał. "Trap tea" pochodzi od nazwy "traphouse" co oznacza miejsce w gangsterskich i patologicznych dzielnicach, głównie czarnych,gdzie dzieci spożywają alkohol zabrany rodzicom lub pod ich pozwoleniem.

1

Powtórka Powietkin Whyte na TVP Sport teraz

0

@bartekvisca Ja jestem za !:)

0

@barcelonistka1899 Mnie nie nudzi bo się interesuje boksem od dawien dawna. Jestem w niego wciągnięty że tak powiem natomiast rozumiem że dla osób które pierwszy raz boks widzą będzie to nuda

0

@Kuczek I zobacz w boksie fury Wilder Dwa na którą promocje wydano miliony żeby 100 milinów ludzi widziało na super bowl wykupiło 800 PPV gdzie są największymi gwiazdami boksu w rewanżu gdzie pierwsza walka była dramatyczna. Ferguson z gathe robią 750 tys bez żadnej promocji etc i to nie sa gwiazdy... Masvidal Usman zrobiło 1,2 miliona gdzie na ESPN teraz o wiele mniej ludzi ma możliwość kupna PPV

0

@Kuczek Jak byłem mniejszy i oglądałem walki MMA to gala mijała mi jak biczem strzelił. W boksie oglądam tylko to co mnie interesuje

0

@Kuczek Ale dla większości nawet te zapasy są dużo atrakcyjniejszy niż klincze. Na zapisy można popatrzeć np khabib. Kto chce patrzeć na klincze??

0

@Kuczek Na dazn oglądaj tylko canelo i od czasu do czasu takie hity jak AJ Ruiz 2. Reszt dla nich nie istnieje. UFC organizuje galę na ESPN z zawodnikami słabiutkimi i wykręcają fajne liczby. Karty przedwstępne robią dobre liczny. W boksie nawet walki przed walką wieczoru ogląda garstka... Na MMA hala jest zapełniona prawie od pierwszej walki.

0

@Kuczek Zwróć uwagę że w boksie tylko czołówka dostaje 90% forsy bo to ich nazwiska generują pieniądze. Reszta dostaje nic. W MMA najlepsi zarabiaj najlepiej ale całkiem porównywalnie do tych co są słabi bo tych słabych też się ogląda. Większość zgarnia też federacja bo to jej marka ściąga ludzi choć są wyjątki np McGregor. Ostatnio walki na ESPN były wyniki graficzne bo nikt nie walczył znany. Ludzie w boksie oglądaj dla nazwisk canelo Mayweather Pacquiao Joshua a reszta się nie liczy. Jak Fox w 1996 kupił prawa w USA to 35 milinów oglądało jego walkę z tym grubym busterem mathis. Reszta nawet 500 tys nie mogła uzbierać...

0

@Kuczek W boksie promuje się galę nazwiskiem zawdonikow bo to czy ktoś obejrzy zależy od wyglądu, styku walki czy trash talku zawodnika. Federację MMA startują od zera i robią galę numerowane żeby promować markę bo wiedzą że ludzie nie oglądają dla jednego zawodnika ale dla kilku a nawet dla samej gali.

0

@Kuczek Dwa że w boksie tylko te najlepiej rozpromowane walki wykręcają dobra oglądalność. Undercard w ogóle nie ma znaczenia. Fani MMA oglądaj nie raz galę w zależności od undercardu. Oglądają też te mało znane galę.

0

@Kuczek Lubię boks i umiem to ocenić. Widzę że nawet jak ktoś nie kuma o co biega w MMA to lubi się popatrzeć i obejrzeć całą walkę a nawet gale. Zwykły widz jak widzi boks to spojrzy 10s jak klinczuja albo się gibaja bez ciosu i przełącza. Ja to widziałem wiele razy. To nie przypadek że wielu młodych ciągnie do MMA a boks traci w zasadzie od zawsze

1

Lewica dzisiaj za PSG no bo arab i muzułmanin właścicielem, dużo czarnych Francuzów i że klub to nowy to nowoczesny promujący internacjonalizm. Dwa zwycięstwo Bayernu z Lewandowskim w składzie, a co gorsza po jego golach, spowoduję nagły przyrost zachowań nacjonalistycznych i zachwyt ONRu. Prawica Bayernowi i Lewandowskiemu bo to polak rodak. Dodatkowo klub to konserwatywny trzymający się tradycji i preferujący do nie dawna białych Niemców w składzie. Jego wlascielem też biały prawicowiec. Jak nie wiecie kogo wspierać to wam pomogłem

0

@Kuczek Było tylko kilka walk o których mógłbym powiedzieć że przez cały czas nie było nudny. Lewis Kliczko, Pacquiao Morales 1, Golota Bowe 2 I Może mosley dr la Hoya czy Marquez Pacquiao 4.

0

@Kuczek Mike Tyson powiedział ostatnio że na gali bokserskiej jest 1-2 dobre walki na gali MMA 4-6 dobrych walk i ją się z tym zgadzam. Ludzie oglądając boks oglądają tylko walki wieczoru bo reszta to nudy. Są wyjątki ja Pacquiao czy pojedyncze walki ale to nie zmienia faktu że boks jest ogólnie nudny i traci na popularności. Walki Wildera z Furym dla osób które boksem się nie nieinteresują to nudy...

0

@dawinho80 A ja dziękuję :D bracia jest najważniejsza

0

@EgonSpengler Udowodniona i powtierdzona hipoteza przez kilka różnych niezależnych ośrodków naukowych. W skrócie fakt. To hipoteza jest nieudowodniona. Jeśli udowodnisz hipotezę ta staje się teoria

0

Komentarz usunięty

38

Na tv trwam leci właśnie program negujący ewolucję. Nazywali ją nawet ślepą wiarą antyklerykałów XDD

0

@RadekACCA Ci co żyli w latach siedemdziesiątych uczyli się tylko od tych co żyli wcześniej. Ci dzisiaj od wszystkich. I co ty na podstawie dokumentu sobie opinię wyrabiasz xd To sa tylko opinię nie fakty

0

@RadekACCA W jakiej wadze jest ten mistrz z którym trenujesz. Jakie mówię o tym że średnio bokserzy są inteligentniejsi a ty podajesz linki z top 5 gdzie to są tylko subiektywne odczucia. Fakt jest taki że trenerzy mogą uczyć się na błędach poprzedników i mają lepiej rozwiniętą technologię analizę itp

0

@RadekACCA Bo ty nie chcesz rozmawiać ty chce mi dogryzać. Doskonale rozumiesz co powiedziałem o tej przedbiej ręce i to z kim trenujesz nie ma najmocniejszy znaczenia. W jakiej wadze ?

0

Komentarz usunięty

0

@RadekACCA To ty nie potrafisz czytać. Oczywiście to przykład. Przednia ręką pozwala mierzyć dystans etc. Widzieles żeby kiedyś ktoś mierzył tak dystans a przeciwnik mu na to nie pozwalał.

0

@RadekACCA Oczywiście to był przykład jak korzystano z doświadczeń poprzedników. Ortiz trzymał zajęta rękę Wildera przez co on nie mógł go namierzyć ale opuścił ja żeby ruszać głową. I deontay trafił pod linami. Ortiz nie posiada IQ ringowegi xd

0

@DonVincenzo Garda trzymał dobrze. Po prostu Powietkin zamarkował uderzenie lewym na korpus i dylian dał się nabrać że względu na poprzednie rundy. Domysł się po co mówiłem że jednak dilian jet lepszy i tak. Nie masz nic do powiedzenia jednie co to prowokujesz więc czego oczekujesz

0

@RadekACCA Jesteś złośliwy to i swojego zdania trzymasz się jak życia. Im mocniej ktoś interesuje się boksem to wie że Tyson mógłby powalczyć z whyte i ortizami ale ci wielcy by go inteligentnie obili

0

@RadekACCA Bo dzisiaj bokserzy walczą inteligentniej. To był przykład. Przez brak trzymanie zajętej przedniej ręki przegrał Luis Ortiz w rewanżu z Wilderem. Tutaj miałeś zawodników którzy walczą inaczej. Tyson z Witalijem nigdy. Już ci pisałem dlaczego nie do przejścia. Ja dawałem Powietkin duże szanse jednak Whyte jest lepszy i to piękne uderzenie nie zmieni całego obrazu walki. W rewanżu nadal obstawiam Whyte.

0

@tigerekxd Będzie nowa opowieść ale w tym samym świecie z nowymi postaciami. Nie będzie Orlando Blooma także.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?