2

@koziar Obecnie nie ma takiej możliwości więc wypadałoby przemówić na konferencji

0

@jachuu9 Pod względem IQ wszystkich co go obrażają zjada. Ale powiedzmy ze nie unial śzklanej kuli żeby przewidzieć że umtiti i Dembele to będą szklanki a Coutinho nie wypali. Myślisz że jak ściągnie van beka to będzie dobrze a może wyjdzie jak z Coutinho. Nie przyszło ci do głowy że żaden zawodnik City nie zastąpi Messiego a pieniądze które dostaniemy nie wystarcza na nic

0

@BarcaInfo Powiedz czego mu zabrakło? Nikt nie przewidział ze dembele umttit to szklanki a Coutinho nie wypali.

0

@jachuu9 Durny łeb? Ten durny łeb próbuje przekonać Leo do pozostania i pewnie ma do tego powody bo wie o klubie wszystko

7

@BarcaInfo Messi dostał od Bartomeu wszystko i jeszcze źle bo nie pozwolą mu odejść za darmo mając kontrakt. Messi był świetni traktowany przez obecny zarząd ale już znaleziono kozłów ofiarnych i jedzie się po nich po całości

0

@Wossi61FCB Naprawdę sądzisz że bartomeu nie w tyłku klub xd Próbują go przekonać po prostu

0

I tak powinno sprzedać Messiego 33 lata ma to na czipsach i coca coli długo i tak by nie dał rady. Nic nie ćwiczy. Nie jest tytanem pracy jedynie ma talent XD A tak poważnie to dzisiaj są się grać na najwyższym poziomie jeszcze mając 37 lat.

0

@Kuczek Dobrze. Fajne nokauty. Jednak brakuję atmosfery kibiców otoczki etc. Jakoś dziwnie się ogląda ze świadomością że to nie jest normalny sport także. Ostatnio przeszkadzało mi tło mam nadzieję że to zmienią

2

Szpilka oficjalnie wraca do wagi ciężkiej bo jak mówi już wie jak tam walczyć. A w cruiser cytuje "walka wyszła jak wyszła przez zbijanie wagi". Po 10 latach znalazł sposób na walkę w wadzę ciężkiej. Ale to jest młot XD

1

@ChampionLW w Bytomiu to chyba normalka XD

0

@IronSanHybrid Rozumiem że temat prześladowania kujonow w szkołach jest takie śmieszny

0

@lukaszbarca15 chyba większym niż ty to się nie da być :D

2

@Striker w patologi wychowany na ulicy policji nigdy nie sprzedany xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czaklonda Jakby nie odchodził to by już zdementował w końcu cały świat o tym mówi

0

@BarcaInfo Ale za ludzie go gloryfikowali

0

@BarcaInfo To dobrze bo bartomeu jest teraz kozłem ofiarnym

0

@Adamski69 puyol nie spuszczał głowy w dół. Och wait on też tak robił tyle przy tym klaskał co guzik dawało

1

Messi żeby być dobrym kapitanem powinien pójść na jakiś kurs strzelecki, zacząć trenować MMA brać teścia i zacząć drżeć mordę. Niektórzy zaprzeczą ale taki jest ich typ kapitana. Messi ma autorytet i to wystarczy. Ci co są że jakby puyol darł mordę to by coś pomogło są w grubym błędzie

0

NBA zdecydowało że jednak będą kontynuować rozgrywki. LeBron James wyszedł niepocieszony ze spotkania

0

@Bykunn ja pisałem o czarnych to zasłaniają się rasizmem pasowało

1

@Bartunek Ale ja nie pisze o satanistycznym rodzaju medytacji co moim własnym :)

0

@Bykunn Ja pisałem o czarnych i on też pisze o tym. Napisał przecież zasłaniaj się rasizmem

0

@Bykunn Przestań akurat były tutaj tego typu dyskusje i jest to ogólnie 50%. Co na 12,5 % to ogromnie. Nikt sobie tego z palca nie wyjął

0

@Bykunn A co jest problemem? Tylko bez rasizmu :) Służba zdrowia bezdomni w LA czy wojny gangów?

1

@Bartunek Ja znalazłam nie jako "inny" typ medytacji. Wiem jak spotęgować efekt i gdyby nie inn moje słabości to można by rzec że psychicznie byłbym ideałem xdd

1

@Bartunek Właśnie że medytując właśnie ma się świadomość że śmierć jest nieunikniona i nie czuć strachu przed nią. Tak naprawdę to instynkt który karze nam racjonalizować swoją śmierć dawać nadzieję. Nie ma żadnych reinkarnacji. Ludzie sobie wmawiają inaczej żeby nie czuć pustki żeby móc jakoś wytłumaczyć sobie moralność która jest tylko po to żeby ludzie mogli przetrwać jako społeczność. Nie ma "nas" jest mózg. Zauważcie że wiemy czego chcemy ale nie wiemy dlaczego. Medytacja pozwala zrozumieć swoje motywy. Nie raz po sesji zadaje sobie pytanie po co ja to robię? I dochodzę do wniosku że to nie istotne rozumiejąc przy tym dlaczego np zrozumiałem dlaczego kiedyś ciągnęło mnie do jakiejś osoby chociaż nie miałem przyjemności z jej obecności.

1

@Bartunek @Bykunn Wyobraźcie sobie że chociaż jestem ateistą to podczas medytacji czuję się jakbym miał żyć wiecznie. Jakbym miał upatrywać szansy na życie wieczne to w niej. To nie religijne bzdury ale ona wydłuża telomery. Spróbujcie medytować w nocy zamiast spać. To niczemu nie zagraża. Przecież to działa jak sen razy 3. Wtedy pierwszy raz poczułem brak osobowości. Obserwowałem rzeczywistość z boku wszystko rozumiejąc etc

1

@Bartunek To tak jak pies czy małpa ma uczucia etc zachowuję się jakby miała duszę. A pewnego dnia nie ma go i wiesz że on nigdy nawet się o tym nie dowie. Że nawet tego nie rozumie. Że jakiś autokontrol nim steruje bez żadnego sensu byle przeżyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?