1

@Shapiro I co w związku z tym ? Jednym jak i drugim zależy na przyroście demograficznym

0

Jeśli kościół potępia aborcję za "zabijanie dzieci" to co na to ich sumienie w kwestii dzieci z patologicznych rodzin, które mają z rodzeństwa. Czemu nie edukują rodziców że powinni mieć się tyle dzieci ilu uwagę i pieniędzy można zapewnić. Dlatego że im więcej dzieci tym więcej wyznawców, im więcej wyznawców tym więcej pieniędzy i potęgi kościoła oraz religii. Nie chodzi o żadna moralność. Przecież dlatego Jan Paweł 2 zachęcał w Afryce do zaprzestania używania antykoncepcji co mogło przyczynić się do epidemii AIDS. Katolicyzm traci wyznawców, a islam zyskuje i to martwi hierarchów kościelnych.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@AlwaysBlaugrana Bo Busquets będzie tam także jako tyczka

1

@Bartunek No Tak. Celem życia jest najpeir rozmnożenie dla większości a później czerpanie przyjemności. Jeśli nie czerpiesz przyjemności z życia dlaczego miałbyś być niewolnikiem rodziny/szpitala

1

@Bartunek Jasne że tak śmieszne jak zabrania się komuś prawa do decydowania o sobie gdy nie możesz ruszyć się z łóżka i wegetujesz jak warzywo

0

@Comentateiro Może pomysl o swojej. Dałem na górze wiele powodów

0

@michal26 To znaczy co jest nie tak?

1

Śmieszą mnie te całe organizację antyaborcyjne pro life itp. Zastanawiam się skąd pomysł że życie to jest w ogóle coś wartościowego? To tylko pasmo nieustannych cierpień, raz będzie lepiej raz gorzej. Czasami myślę, nie jestem przekonany, ze nieetyczne jest decydowanie o tym czy ktoś ma cierpieć tzn żyć. Powiedzmy sobie szczerze jesteśmy tylko obiektami, które mają sobie przeżywać nasienie żeby DNA przetrwało. Podejrzewam że żadna wielką cywilizacja nie istnieje bo jej istoty były na tyle inteligentne żeby zrozumieć że jednym wyjsciem się samobójstwo. Aborcja i eutanazja powinny być dozwolone. Moralność to tylko wymysł ludzi, którzy nie umieją wytłumaczyć czynników psychologii ewolucyjnej nimi kierującymi. Morderstwa, gwałty to niemoralne tylko w naszej głowie. Przyroda nie zna takiego pojęcia, liczy się to czy przeżyjesz. Ludzie powinni czerpać cały czas przyjemność z życia. Nie widzę powodu dla którego miałbym charowac do 40-dziestki. Lepiej robić to co nam się podoba narkotyki, seks i władza co komu się podoba. Takie przemyślanie trochę serio trochę nie

2

@Jaca27 Świetny duet grubszy i chudszy xd

2

La rambli to dobry obiekt do badań socjologicznych. Tak jak w prawdziwym życiu tak i tutaj najprostsza droga do bycia celebrytka to kontrowersje. Nie ważne co piszą ważne żeby pisali

0

Busquets ma ciężkie życie dlatego proszę z niego nie żartować

2

@fart A Jaylen jej mózgiem :D

9

Źródła klubowe twierdzą że Ronnie Coleman uczył się od Busquets jak zbudować masę mięśniową na Mr.Olimpia

0

@BarcaInfo bydło bydło. Jak widzę wielu ich zwolenników

34

@IronSanHybrid Nie, ma zamiar wziąć udział w mistrzostwach świata strongmanów

5

Podobno Busquets zabraknie na pierwszym meczu ligowym

1

Gdzie mogę obejrzeć wczorajszy odcinek barw szczęścia?

0

@patry295 Tylko że za transfer cr odpowiedzialny był Calderon. Zresztą można też powiedzieć że gdyby Messi nie wypalił to Laporta nie byłby uważany za dobrego prezesa etc. Przypadek rządzi życiem

1

@Cave Inteligentnie jest uciszyć temat i nie rozdmuchiwać temati żeby nie szkodzić więcej klubowi. Po tym niedługo odchodzi więc to dobra taktyka

0

@Bykunn Nie sądzę żebym napisał głupotę co źle napisałem tzn nie to miałem na myśli ale już nie mam możliwości edycji

7

Śmieszy mnie jak niektórzy lewicowcy na stronie, nie wszyscy niektórzy zaznaczan, próbują usprawidliwiac idiotyczne parytety tym że i tak przecież prawie każdy film się łapie. Nie chodzi tu tak naprawdę o filmy ale o niebezpieczny precedens. Kropla drąży skalę. Teraz minimum obecności mniejszości w filmach a później? W skrócie idzie to w niebezpieczną stronę i nie można tego lekceważyć bo niedługo możemy obudzić się w świecie gdzie mniejszości będą miały przywileje

1

@DaPi To wina rasizmu systemowego xd

1

Messi stworzył niebezpieczny precedens. Teraz Canelo Alvarez chce odejść z DAZN i GBP xd

0

@SiSenior oj wielbią wielbią

3

Patrzę na gorące dyskusje i sie cieplej na sercu robi. LGBT i kościół wróciły na wokandę. I piszę to bez sarkazmu

0

@SiSenior No ok ale nie o to was pytałem w poście xd Chciałem spytać czy zgadzacie się że ludzie takich wielbią xd

0

@Bartunek Tyle że inteligentne osoby z patologi a są takie z niej wychodzi. Głupi zostają

0

@SiSenior Al capone ma według dostępnych informacji IQ 95

0

Zastanawialiście się dlaczego istnieją gangsterzy, chuligani, chamy, kryminaliści i reszta złych ludzi? Bo społeczeństwo takich ludzi wielbi. Nie którzy pomyślą sobie że jakimś spaczony obraz ludzi mam. Jednak taki miałem do tej chwili. W głębi duszy każdy ma gdzieś to czy jesteś dobry. Ludzie rozumieją tylko argument siły. Szanują tępych osiłków, którzy najpierw walą w mordę później myślą bo sie ich boją. Druga kwestia to psychologia ewolucyjna. W prahistorii brutalny i okrutny członek stada pomagał grupie przetrwać. To jego bały się inne plemion czy potrafił polować. Taki gość dawał poczucie bezpieczeństwa. Po prostu z perspektywy ewolucyjnej był wartościowy. Gdyby było inaczej każdy debil i sebix, którym kieruje się instynkt, zachowywał by się jak gentleman żeby zdobyć jego przycholnosc. Prawda jest taka że chcą być groźni etc. Po obserwujcie ekscytację takimi typami... Nawet jako dziecko zawsze imponowali mi gangsterzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?