Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messi20Messi Oczywiście. Ali walczył w erze cruiserów więc z czym do ludzi. Holyfield zrobił by podobnie. Kliczko był obrzucany błotem latami to i jest historyczne nie doszacowany. A sportowo nie marketingowo. To top 3
0
Możecie powiedzieć czemu fani NBA tak tęsknią za ostrą grą z lat 90. Łokcie, grą pod koszem, bójki, trash talk i przepychanki. Co jest w tym złego że teraz zawodnicy często się szanują?
1
@Hawajczyk No i kolejny raz się zgadzamy :D
0
@Messi20Messi Witalij Kliczko robi każdego boksera z przeszłości z wyjątkiem Lennoxa Lewisa :)
0
@xixi Wypominasz mu przegrana z Ruizem a co powiesz o tym jak 6 przegrał. Z bumami jak Douglas McBride Williams. Powiesz że był stary czy zniszczony. A to po prostu wymówka jego fanboyow żeby chronić mit Tysona
0
@xixi Ma szybsze ręce. Nie jest dynamiczniejszy ale ręce ma szybsze. Ewentualnie porównywalnie. Nie rozbił go jak dziecko ale trafił w ucho a reszta była tego konsekwencją. Wypadków przy pracy co udowodnił rewanż i to ile by ważył Ruiz nie miałoby znaczenia. Joshua pokonał Władymira a ja piszę o Witaliju. Takie masz rozeznanie w boksie. Kliczko miał 42 lata i prawie go znoakutował. Tyson będąc 4 lata młodszy dostawał becki od ogórka McBride.
0
@Messi20Messi Tyson był przerklamownay. Witalij jest najmocniej nie doceniany przez takich ignorantów jak ty. I nie był nudny. Nudny był jego brat
0
@xixi Ruiz ma większe IQ bokserskie w półdystansie, nie mówię że ma lepszy półdystans, mówię że ma większe IQ w półdystansie. Jeśli nie wierzysz obejrzyj z bliska akcję w spowolnionym tempie. Trafił na ucho po tym jak leżał na deskach bo AJ chciał zrobić na ludziach wrażenie w debiucie w USA. W rewanżu został ośmieszony. Z resztą Ruiz ma szybsze ręce, ma dużą przewagę wagi 122kg do 98kg, ponad 10cm wzrostu i 10cm zasięgu ramion. Ma twardszą szczękę bo leżał jak na razie tylko 1 raz z zawodnikami walcząc z zawodnikami dużo wyższymi i cięższymi niż walczył Tyson a Mike był nokautwany 5razy, na deskach leżał kilka razy i był dodatkowo 2 razy zraniony. Mógłby może z Whytem, Ruizem czy Powietkinem powalczyć ale z Kliczko byłby bez szans. A przegrana Joshua to był wypadków przy pracy w pewnym sensie.
2
Czy Mike Tyson miałby szansę z Witalijem Kliczko? Dla mnie żadnych. 10-0 dla Witka. Jedynie cud lub kontuzja mogła by mu dać jedno zwycięstwo. Najwyższy rywal Tysona miał 198cm a Witalij ma 202 cm podczas gdy Witalij miał 115kg wagi a średnia waga przeciwników Tysona wynosi 97kg.
Zobaczmy jak radził sobie Tyson z wysokimi zawodnikami ale wagą i umiejętnościami kilka klas niżej niż Witalij.
Pierwszy raz gdy spotkał przyzwoitego, ale okropnie przeciętnego zawodnika o wzroście 195 cm Tyson poszedł na dystans 10 rund. Drugi, James Smith 193 to samo 10 rund. Trzeci Tony Tucker 196cm 12 rounds. Z Busterem Douglasem 192 cm został znokautowany w 10 rundzie.
Z siódmym Lennoxem Lewisem 196cm został ośmieszony jak dziecko i dostał KO. Z Donovan Ruddock 193 cm zawalczył 12 rund którego Lennox Lewis zdemolował w 2 rundy. Ostatni z totalnym beztalenciem i ogórkiem McBride przegrał w 6 rundzie. Jeśli Tyson zdołał nokautowac kogoś powyżej 192 cm to tylko tych poniżej 100kg albo którzy byli totalnymi kelnerami do rekordu. A i nawet z takimi (Ribalta 194cm którego Witalij pojechał w 2 rundy) Tyson nie mógł znoakutować aż 1 minutę do końca walki sędzia zastopował walkę. Przy czym Ribalta miał odporność na ciosy wybitnie słabą. Biggs 195 cm był totalnym ogórkiem z bardzo słabą szczęką i bez ciosu oraz masy ciała. Mimo to Tyson zastopował go dopiero w 7 rundzie bo Biggs uzależniony od Kokainy i alkoholu nie miał siły aby kontynuować pojedynek niż z ciosów Mike. A i tak zajęło mu to 7 rund gdzie dosłownie chwilę później dwóch przeciętniaków znoakutowało go szybciej. Dodatkowo wprost proporcjonalnie do wagi spadał jegi procent ko a zwiększała sie ilość rund jakich potrzebował na KO. 90% z 95-102 kg do 59% z tymi powyżej 102kg. Z tymi powyżej 111kg Tyson przegrywał. Witalij waży około 115kg. Tyson byłby najlżejszym i najmniejszym rywalem Witalija, Witalij największym i jednym z 3 najcięższych.
Porażka Witalija z Byrdem powstała na skutek kontuzji a do czasu tego jedną ręką łatwo wygrywał na punkty. Z legendarnym Lennoxem Lewisem, w mojej opinii top 3 w historii boksu, wygrywał na kartach punktowych do czasu zastopowania walki na skutek rozcięc, którego były trochę pechowe bowiem Witalijowi nigdy później nic podobnego się nie przydarzyło i prawie znoakutował najlepszego boksera lat 90 w 2 rundzie. Przegrał zasłużenie ale pokazał wybitny boks wbrew głupotom że Lewis był stary i gruby. Lennox miał 196 cm i 116 kg więc jest rozmiarami kilka klas wyżej niż Tyson.
1
@Janiama Oznaczyłem cię bo złapałem cię na nieścisłości w twoim rozumowania. Od razu muszę chcieć łapać na tobie like? Dystansu trochę
0
@MaziFCB Było na odwrót to do nich nje trafiały moje opinie. Ja dawałem statystyki, opisie, analizy taktyczne, i tłumaczyłem dlaczego panują takie a nie inne opinie na temat bokserów a byłem wyśmiewany lub zalewany falą bezsensownych komentarzy jak to Tyson każdego nokautował, niedotykajacych tematu lub zwyczajnie kłamliwych.
0
@Janiama Kiedy napisałem że Szymański jest lepszy do Puiga? Tyson i Ali to w boksie produkty reklamowe. Walki z Braci Kliczko to byłyby mismatche. Witalij by wygrał każdą rundę i zastopował. Zachwyt Tysonem jest charakterystyczny dla laików i, nie ubliżając Ci, ludzi głupich. Im większe IQ i im większa wiedza o boksie oraz trzeźwe spojrzenie oraz chęć obiektywnego poznania prawdy tym mocniej ludzie skłaniają się że to Kliczko i Lennox pokonali by Tysona a Tyson był świetnym bokserem ale w dużej mierze produktem reklamowymA Tyson to ile miał walk jak zdobywał mistrzostwo ile miał rund i dobrych rywali ? Bo chyba rekordowo mało
2
@Hubso Właśnie o to chodzi że w boksie ze świecą szukać bokserów, którzy mieli szczyt formy przed 27 rokiem życia. Większość osiąga go mając 35 lat dla piłkarza to już spadek. Bokser Jet wtedy jednocześnie fizyczne w dobrej dyspozycji, ma doświadczenie i umiejętności.
25
Co do Desta z Ajaxu i zarzutów @Janiama że ma 19 lat i 65 kg wagi to kiedyś w dyskusji o boksie, Maciej powiedział że waga ma znaczenie małe/minimalne i liczą się umiejętności i to dlatego stare legendy pokonały by dzisiejszych bokserów. Mówił też że Mike Tyson pokonał by każdego mając 20 lat, co jest największą bzdurą na świecie, a teraz zarzuca Destowi że ma 19 lat podczas gdy w piłce wiek ma dużo mniejszej znaczenie niż w boksie.
0
Jarrell Miller tłumaczy wpadkę dopingową zarzyciem tabletek na erekcję "Black ant King" :D
0
@YoNoEntiendoNada Przecież ja mówiłem że można różnie mówić o trumpie ale z zasady kandydat nie w pełni władz umysłowych nie powinien startować na prezydenta
1
@FranzMaurer A może tobie ktoś powinien za takie brzydkie życzenia?
0
@daniel32778 Ale ciebie zaczepiają czy coś?
2
@osa91 No tak. Chodzi o to że jemu te przejęzyczenia się co chwila zdarzają a on nawet sobie z nich nie zdaje sprawy. Umysłowo sprawny człowiek od razu by wyczuł że 200 milinów to za dużo albo że się przejęzyczył a Biden nie kuma za wiele
0
@Mat_Cat Tak trafiło
0
@Mat_Cat Może ma rację. Wykluczyć nie można :)
6
"Zgodnie z szacunkami z powodu koronawirusa w USA umrze 200 mln osób – prawdopodobnie zanim zakończę tę rozmowę” – Joe Biden. Jemu coraz mocniej siada na łeb. Można mówić że Trump jest bardzo słaby że jest katastrofą itd ale nie wyobrażam sobie żeby człowiek który ma ewidentne problemy z prawidłową pracą mózgu mógł dzierżyć urząd prezydencki.
0
@Jakchcesz Przecież o tym wiadomo. Wystarczy wpisać "Charlize Theron córka". Na jej FB zobaczyłem
0
Słyszeliście że Charlize Theron wychowuję swojego synka jako córkę bo kiedy miał 3 latka powiedział z jest dziewczynką.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Huck Bo inaczej został by i klub stracił by 13 milinów. Suarez i tak wie że klub oszczędzi więc chcę żeby mu różnice w pensji wyrównali
3
@XaviHeart Jak by tak było to by tak zrobili. Myślisz że w innych klubach pracują debile i oni nie wiedzą że Barcelona musi się ich pozbyć
0
@XBlairrX w pierwszym składzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co tu tak wiele zakochanych w semedo? Gość nie ma pojęcia o ustawiania się, taktyce czy obronie. Jedynie co potrafi to szybko biegać. Nie będę za nim tęsknił a porównania do Alvesa to profonacja.