0

@YoNoEntiendoNada Skąd ci w ogóle przyszło do głowy że mam problemy z kobietami? xd widać jaki masz otwarty umysł ma nowe poglądy. Bez odbioru

0

Tak samo rzucilibyscie się na mnie jakbym powiedział że kobiety nie lubią porządnych mężczyzn. Co jest prawdą i można sobie to sprawdzić jeśli ktoś ma ochotę. To co pisałem to nie żadne biadolenie incela ale rzeczywistość która ma swoje źródła. Tak samo jak pisałem wczoraj jest ku temu logicznie wyjaśnienie i to co piszę nie jest wzięte z czapki

0

@YoNoEntiendoNada za to dla równowagi mamy w twojej osobie biało rycerza.

0

Połowa tutaj już mnie zaszufladkowała bez dogłębnego zrozumienia tematu. Zanim powiecie że nie to wystarczy spojrzeć na pierwszy i najbardziej polecany komentarz. Mizogin i pewnie incel. Możecie podać jedną zaletę wrażliwości z perspektywy ewolucyjnej? Bo wad jest całe mnóstwo

0

@JimMorrisonFCB Skończymy na tym że okazanie słabości to nigdy nie jest plus a zawsze minus. Co nie znaczy że kobieta będzie latała tylko za twardzielami. Możesz ją przekonać czymś innym ale jako takie pokazanie słabości to minus zawsze słabość nie na dobrej strony z perspektywy kobiety. Bycie wrażliwym nic nie daje

0

@BorzyKrzys Ale ty śmieszny jesteś. Wiedziałem że takie komentarze się pojawią i powiem ci że jesteś strasznie uprzedzony dwa ograniczony. To normalny temat

0

@AlwaysBlaugrana Oczywiście domysły że poznałem dziewczynę ta mnie odrzuciła i sie Teraz skarże jakie kobiety są źle... Oczywiście że kobieta która cię kocha cię nie wyśmieje, wręcz przeciwnie pomoże ci i będzie ci współczuć. Jednocześnie zapamięta słabość i to będzie dla ciebie minus. Nie mówiłem żeby udawać ideały bo na dłuższą metę trzeba mieć kogoś bliskiego. Chodzi o to że twoja reputacja trochę spada np z hiper wysokiej na hiper wysoka ale trochę niższa ale robi to zawsze.

1

@AlicjaFCB Nie bardzo rozumiesz ich mózg jest bardziej dojrzały i lepiej przewiduje konsekwencje oraz jest bardziej rozważny. Wie że nie powinna była uważać to za słabość ale taki mężczyzna ma jednocześnie gdzieś z tyłu głowy minusa zawsze.

0

@JimMorrisonFCB Nie zrozumieliśmy się. To dlatego że łączy was potężne uczucie. Chodzi o to że okazywanie słabości na mikro poziomie odpycha kobiety. Nie znaczy że cię od razu rzuci czy coś. Spodziewane sie ze zostanę w ten sposób odebrany...

0

@AlicjaFCB Bardziej dojrzał kobieta będzie się kryła z swoimi prawdziwymi myślami gdyż nie wypada mówić tego co się myśli naprawdę. Młode nastolatki na względu społeczne i konserwację wypowiedzianych słów nie zważają

1

Widzę że nie da się prowadzić dyskusji bo zamiast tego tylko wyśmiewanie czy krótkie odpowiedzi nie dotykające dobrze tematu albo oskarżenia o bycie frustratem. Spodziewałem się. Szkoda bo to ciekawy temat. Zaraz będzie że płacze etc i że nie znam wszystkich kobiet, że wrzucam je do jednego gara, że ktoś mnie skrzywdził etc.

2

@marcin62 Mózgi kobiet nie wiele się zmieniły od prehistorii. Te sama część nazywana gadzim mózgiem nadal tam jest i nadal działa. Oczywiście już na mnie naskoczono

5

Mało się o tym mówi bo w USA to ostatnio normą ale w Lenchester policjanci zastrzelili mężczyznę i rozpoczęły się protesty. Teraz ujawniono nagranie z którego wynika że strzały by usprawiedliwienie. Gość zmierzał w kierunku nich z pistoletem a wcześniej groził siostrze i dobijał się do drzwi. Do protestujących jednak średnio to dotarło.

1

@draxidox Dobra weź daruj sobie te przygłupie teksty. Myślisz że każdy kto tak piszę naczytał się głupot w internecie od kołcza i rżenie mądrale.

18

Ostatnio pisałem tutaj o kobietach, więc jeszcze dam wam radę. Nigdy nie pokazujcie jej swojej słabości. Nie zależnie od tego jak mocna ona was kocha, ile lat jesteście razem czy tego jakim jest człowiekiem nie dzielcie się z nią swoimi uczuciami tzn ogólnie tym co mogło by być uznane za słabość. Choć mówią inaczej kobiety gardzą wrażliwością. Kobieta dostrzega i zapamiętuje każdą słabość mężczyzny. Często jedno mówi drugiego pragnie. Nie słuchajcie się jej bo to co mówi jej świadomość a podświadomość to dwie różne sprawy. Kobiety poddają mężczyzn tak zwanym gówno testa. Ma to na celu sprawdzenie siły charakteru partnera. To znaczy oczekuje od ciebie kompromisu a podświadomie ma chęć abyś postawił na swoim . Miałem kolegę którego kobieta skarżyła się że ten jest dla niej zamknięty i nie dzieli się z nią swoimi uczuciami bla bla. Zaczął być bardziej uczuciowy, zwierzał się jej o swoich zmartwieniach, kompleksach. Nie długo później zauważył że ta zmieniło do niego nastawienie. Przestała go podziwiać. Następnie rozstali się bo podobno nie był taki jak dawniej. Każda kobieta tak ma, każda, niezależnie od tego jak dobrym jest człowiekiem, jakie ma wykształcenie i poglądy. Moja matka, twoja, siostra czy babcia niczym się nie różnią. Smutne ale prawdziwe.

1

W Los Angeles czarnoskóry mężczyzna podszedł do radiowozu i ranił funkcjonariuszkę i funkcjonariusza. Obydwoje są w stanie krytycznym.

3

Czytam komentarze pod podcastem Joe rogana z Richardem dawkinsem w którym kwestionuję prawdziwość cudów Jezusa a tam wyzwiska. #chrzescijaniewpraktyce

0

Spotkaliście się kiedyś z muzułmanami w okresie ramadanu? Mieliście okazję z nimi dłużej przebywać w tym okresie. Jak znoszą post, abstynencję seksualną itp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@insp1re Żałosne rozumienie piłki. Ja wiem że Robben zawsze schodzi do środka na lewą nogę. Czy to znaczy że jestem w stanie go zatrzymać?

0

Jeśli Benzema miał taśmy na Pereza to zastanawiam się co ma Busquets na Bartomeu...

0

@mmaciass Nie chcę mi się szukać. Czytam o tym wiele lat. Masz pierwszy z brzegu przykład jak kobiety lgnęły do bogatych o wysokim statusie społecznymhttps://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1759858,1,mezczyzni-w-czasach-neolitu-rozmnazali-sie-rzadko.read

0

@BorzyKrzys Tak, ale wiedza o tym jacy są mężczyźni jest wśród ludzi. Jakie są kobiety wie niewielu

1

@Fabik Mężczyźni są tacy sami. W czym się różnią? Generalnie to samo z wyjątkiem tego że u mężczyzn statystycznie są częściej osoby wybitnie inteligentnie które umieją przezwyciężyć instynkt. Statystycznie nie mówię że kobiety są głupie itp. U mężczyzni myślą też bardziej trzeźwo i logiczne. Kobiety częściej polegają na uczuciach

2

Naukowcy zbadali kości ludzi przed erą nowożytną i dowiedziono, że tylko 40% mężczyzn przedłużyło swoje geny, natomiast wśród kobiet było to 80%. A więc jeden mężczyzna zapładniał kilka kobiet. Kobiety wolały być jednymi z kilku samca alfa niż jedną jedyną słabszego faceta.
Kolejna rzecz: w czasach rzymskich 30% mężczyzn posiadało 80% kobiet - to są historyczne dowiedzione przypadki.
Dodam jeszcze, że przebadano w czasach teraźniejszych tindera - zrobiono badania i wyszło, że 80% dziewczyn chciało pisać i nie olewało tylko grupkę 15-20% facetów - z pozostałymi albo w ogóle nie pisało, albo musieli oni bardzo zabiegać o ich względy. Grupka 15% facetów nie musiała.

Małżeństwo jest to instytucja stworzona przez większość zbuntowanych i rozgoryczonych mężczyzn, którzy NIE MIELI DOSTĘPU DO KOBIET! Stworzono je właśnie po to, aby pozostali mężczyźni mieli dostęp do kobiet! Siłą narzucono wyzwolonemu seksualnie społeczeństwu, że ludzie mają łączyć się w pary, ma być pełna monogamia, każdy mężczyzna może mieć najwyżej jedną kobietę.
Środkiem który miał przekonać kobietę do małżeństwa i do łączenia się z mężczyzną który tak naprawdę naturalnie jej za bardzo nie pociągał było bezpieczeństwo finansowe oraz ROZPŁODOWE - małżeństwo służy przede wszystkim w swojej istocie do ROZPŁODU I ODCHOWANIA DZIECI!

Spytasz czemu tak dużo dziś rozwodów? Ponieważ kobiety w swojej naturze lecą tylko na 20% mężczyzn, to zdecydowana większość kobiet w skrytości gardzi swoim mężem, nie czuje do niego naturalnego pożądania. O ile jeszcze w latach 50-tych ta hipergamia kobiet była temperowana ogromnym ostracyzmem społecznym dla rozwódek, ogromną społeczną skazą, o tyle dziś mamy społeczeństwa wyzwolone seksualnie, gdzie nikt nikogo nie krytykuje za rozwody. I właśnie dlatego dziś tyle rozwodów - kobieta robi już tyle ile musi, czyli wychodzi za tego pierdołę Janusza mimo, że on jej nie pociąga, odchowa dzieciaka do 5-8 roku życia, a potem rozwód, Pani bierze alimenty, połowę majątku faceta i cieszy się życiem.

Wyzwolenie seksualne zawsze prowadzi do tego, że jest wiele rozwodów a kobiety dążą do swojej natury, czyli łamie się monogamia która jest sztywnym tworzem i 80% kobiet leci tylko na 20% mężczyzn.
Szkoda, że tak mało mężczyzn rozumie prawdziwą naturę kobiet i to co teraz piszę - zupełnie inaczej kierowaliby swoim życiem. Miałem filmu to udowodniajace gdzie mówią psycholodzy ewolucyjni ale YT usunął

0

@Fabik Możesz sobie wierzyć że kobiety nie mają uśpione zwierzęcia w podświadomości i wierzyć że jestem jakimś nieudacznikiem którego rzuciła baba i teraz się skarży. Twoja sprawa

1

@BorzyKrzys Mam świetne relację z kobietami i wiem co mówię. Żyjesz w świecie gdzie kobiety postępują zgodnie z logiką, nieprawda postępują zgodnie z instyktem

1

W ten sposób powstała 3 fala feminizmu. Mężczyźni stali się zbyt inteligentni i zbyt cywilizowani a gadzie mózgi kobiet nadal pragną samca alfa. Feministki w głębi duszy pragną żeby mężczyzni wzięli je za mordy. Stąd jest np ten idiotyczny sojusz z islamem.

5

Jeśli sądzicie że kobiety są naprawdę dobre i wierne to mocno się mylicie.
Kobiety zawsze szukają nowej gałęzi na boku - to zachowanie ewolucyjne. W dawnych pierwotnych czasach jak mężczyzna był na polowaniu na mamuta, gdyby umarł - kobieta umarłaby z głodu, chorób i pasożytów.
To były bardzo brutalne czasy, nie było żadnej karetki, pogotowia - albo mężczyzna był silny i kobieta będąca z nim mogła przetrwać (dlatego kobiety były kolektywne, wszystkie chciały być u boku silnych mężczyzn i do dziś są kolektywne) albo kobieta umierała.

Dlatego kobiety wykształciły w sobie zachowanie szukania nowego samca gdy jej mężczyzna był na polowaniu - szukaniu 'na zaś', na wypadek gdyby jej samiec umarł. To było zachowanie po to, aby przetrwać.

Te wszystkie ewolucyjne mechanizmy u kobiet zostały, dlatego szukanie kogoś na boku, tzw. gałęzie oraz orbiterzy (faceci którzy na razie są u kobiety na orbicie i mają na coś szansę w bliżej nieokreślonej przyszłości) to u kobiet norma - KAŻDEJ.

Historia dowodzi i pamięta, jak cała nacja Belgijek i Francuzek zdradziła swoją nację i oddawała się Esesmanom gdy Ci podbili ich kraje. Za to zachowanie potem te kraje goliły tym kobietom głowę. Kobiety są KOLEKTYWNE, miło potakują, że obchodzi je Twoja pasja, ale tak naprawdę nie obchodzi. Kobietę obchodzi to, co daje przetrwanie i jak najlepszą pozycję w społeczeństwie.
Kobietę obchodzi to, co obchodzi inne kobiety, kobiety nie mają swojego prawdziwego zdania, obchodzi je tylko dowód społeczny na daną rzecz - czyli większość ją popierających - i to też popierają. Temat trochę pudelkowy ale to prawda. Czysta biologia

1

@barcelonaLM Chodzi o to że w muzułmanie rozmnażają się częściej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?