Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś jakiego samochodu leciała reklama a meczu Milwaukee?
4
@kuz A Może właśnie że był nieszczery?
0
Na YT na profil Jesus Enrique rosas jest analiza mowy ciała Messiego w wywiadzie.
0
@erix10 Możesz sie masturbować
0
Super Polsat. Piszę sporty walki: KSW a leci FEN xd
0
@jacobFCB Przepisy się wymieniły. Był faul
1
@prosto. lol. Banda debili wzorem do naśladowania nieźle masz
0
@MESSIah16 kiedyś uważano że niemożliwym jest biegać w mniej niż 10 sekund :)
1
@sergio5 A co mówi policja ?
0
@MesQueUnClub_87 Właśnie dlatego chcę dokończyć oglądać xd zasnąłem w połowie :)
0
@ksobi ale trzeba premium jak chciałam za darmo xd
0
Gdzie mogę obejrzeć film Hannibal po drugiej stronie maski?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@APRA Co to znaczy że jest większą postacią? Na pewno to Messi miał większy wpływ na losy Barcelony i to Messi jest dla większości ludzi jest symbolem Barcy w ostatnich 10 latach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Bartomeu na pewno jest najgorszy. Jest przeciętny. Gorszy był gaspart
0
@VIPER2712 Z ojcem Messiego. A skąd wiesz ? xd
0
@RomanHoffer Ale co źle było w tym liceum że wybrał byś inne ? Nauczyciele profil ??
0
@RomanHoffer Co to znaczy źłe liceum wybrałem?
0
@messi564 Czemu śledzisz koszykówkę a jej nie oglądasz
0
@barcelonaLM To twoja opinia na poważnie czy tylko tak napisałeś?
0
Co takiego przeciwko Doncicowi mają Clippers? Widziałem tam że sporo go faulują, głównie Morris.
0
@Anymore No ale leosia to już puścić xd
0
@Bobo25 Rządzi dobrze ale dla siebie. Kto powiedział że ma rządzić dobrze dla ludzi? :)
0
@neeed i kaganiec dla Suareza
0
@RonnieVEB No a co w tym śmiesznego? Trzeba było jakoś ich zachęcić do kupna. Jakby nie to byłyby skargi że nikogo nie sprzedajemy
0
@Shad Bo przeoczył datę 12 czerwca
0
@Shad Ale nie ma znaczenia to bo Messi ma kontrakt a klubem nie może sobie pozwolić na jego odejście za darmo
0
@Shad młodziki odchodziły i odchodzić będą w każdym klubie
0
@jeyx77x Jadą po nim słusznie. Wygląda na to że Bartomeu ma rację i dziwne zakłamywanie rzeczywistości wypominaniem rzeczy sprzed lat które w odniesieniu do tej sytuacji nie mają znaczenia tego nie zmieni