Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Spoko_Hala_Fan Odejście Messiego w tej chwili to dla klubu nie wyobrażalny cios. Żadne 100 milionów tego nie zmieni
3
Messi odchodzi bo nie chcę być w cieniu Amigosow
0
@IronSanHybrid Jeszcze ta epidemia niczym z filmu. Anarchia w USA i czuję się jakbym śnił xd
2
@PrinceDamon Oczywiście to bartomeu jest winny że dostali 8:2 że co roku się kompromitują
2
Ja kilka lat temu w ten sposób wyobrażałem sobie nie realną katastrofę klubu. Czyli kompromitacja w lm odejście i cyrki Messiego a teraz to rzeczywistość xd
0
@RadekACCA Trzaskowski ma IQ większe niż 90% ludzi. To że coś ci się z nim tego nie podoba tego nie zmieni
0
@zTx Nie to Bartomeu nie jest w stanie sprawić żeby ludzie oceniali go obiektywnie Anię mieli za wcielono zło na świecie i okazali na minimum szacunku na który zasługuje
4
@PatrychoO Słowo przeciw słowu. Sam wystawiasz sobie świadectwo wyzywając od zer ludzi bo twojemu bożkowi nie chcą pójść na rękę
0
@zTx Za grosz szacunku to co powiesz na bartomeu któremu nie którzy życzą śmierci mówią że jest śmieciem. To nie on jest tutaj tym złym ale zawsze trzeba znaleźć powód żeby pohejtowac Barto i bronić Messiego
0
@pinasmeister A jakby nie zrobił nic to byłoby że nie zrobił nic. Zrobił coś żeby go zatrzymać to źle bo pewnie robi to żeby uratować wizerunek i zwalić winę na Messiego. Ten pojazd po Bartomeu robi się już niesmaczny
6
@Bykunn To chyba logiczne że chciały zatrzymać pracę??
1
@bari_94 Weź gościu obudź się. Bartomeu nie jest nawet w połowie tak zły jak to sobie wmawiacie. Odejście Messiego obecnie to katastrofa i Bartomeu próbuje jej zapobiec.
1
@bari_94 Wierzysz we wszystko co piszą gazety i później jaki Bartomeu to diabeł
0
@rafalnac87 Ale to samo jest w całym świecie boksu. U Warrena,Haymona,Aruna a nawet hearna
5
@bari_94 Puścił by go za darmo źle, chce go zatrzymać źle. Cokolwiek by nie zrobił ludzie mieliby jakieś ale. Casillas to był emeryt nie warty nawet 10 milinów w tamtym momencie. Messi obecnie jest warty nawet około 200 milinów
1
@Kacper1432 Chyba w niedzielę nad ranem :D
0
Kontuzja domingosa. Dla takich chwil ogląda sie tą federację xd
21
Współczuję Hans Flickowi bycia prawą ręką Loewa. Podobno gówniane uczucie
0
@Kuczek Może cyfrowego Polsatu nie ma
0
@dawidor9 Wręcz przeciwnie. Chociażby nie byłoby tutaj Paulinho gdyby rozmyślał co sobie kibice pomyślą
0
@PatrychoO To może się twoją koszulką podetarł ? XD
0
@Rewolucja123 Jak tak dalej pójdzie to nawet nasra xd
0
Ale jazda na Polsat Sport na FB że pod artykułem że Messi negocjuję z nowym klubem najwięcej lajków ma komentarz że ucieka jak szczur z tonącego okrętu (zgadzam się) że gwiazdeczce sodowa odwaliła, że pewnie Koeman powiedział że pożegna jego kolegów i że koniec lenienia się a to że trenerów wybiera i rządzi klubem.
0
@Kuczek I to co się podoba xd Jego fani zawsze mówili że Connor taki nie jest ale dobra
0
@Kuczek Właśnie czytałem kiedyś :) A czemu go lubisz ? To straszny .... Dopowiedz sobie. Jak starszego gościa w barze uderzył
0
@Kuczek Czemu chcesz akurat jego oglądać? Lubisz trash talku czy styl walki? Bo teraz będzie fajna walka khabiba z gaethje czy Miocic z ngannou
0
Mój lokalny zespół przegrał mecz 0:3 a na stronie klubu na FB piszą że przyczyną porażki jest to że morale zespoły zostały szybko podłamane startą na samym początku dwóch goli. To identycznie jak Barcelona została od początku podłamana moralnie bramką Muller a później to już bramki leciały. Oba zespoły słabsze nie były po prostu pechowo na początku gola stracili motywacja spadła musieli się odtworzyć no i dostali ale gorsi nie byli.
2
@barcelonaLM @Bykunn no tak jeszcze za bloga insta czy YouTube XDD Poczytajcie sobie. Że to niby reklama dla niej
0
@Bykunn @barcelonaLM na swoim insta tłumaczy w filmie że piszę książkę i prowadzi jakiś biznes i chcą 20-30% z OGÓLNYCH wpływów a przecież jej pensja z pytanie na śniadanie to nie wielką część xd
1
Słyszeliście że TVP kazało oddać 20-30% z wpływów influencerki, która prowadziła pytanie na śniadanie xd