La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

5

Czy tylko ja w aktualnej sytuacji nie potrafię się postawić przy żadnej ze stron? Messiego nie potrafię w 100% poprzeć, ponieważ mimo wszystkiego co osiągnął i dał temu klubowi, to kapitan po prostu tak nie powinien robić. Zawsze mówił o miłości do tego klubu, a od meczu z Bayernem nie słyszeliśmy nic od niego i próbuje wyjść z klubu tylnymi drzwiami.
Z drugiej strony rozumiem, że może po prostu mieć dojść sytuacji w klubie i nie chce mieć już nic wspólnego z bartomeu i całym tym syfem, a mecz z Bayernem uświadomił go, że jego czas w klubie minął. Leo zrobił dla tego klubu więcej niż którykolwiek piłkarz wcześniej i jeśli chce odejść to wszyscy powinno to uszanować, a zwłaszcza ten partacz bartomeu któremu Messi radował dupsko niejednokrotnie.
Jednocześnie Messi mógłby pomyśleć o klubie, który dał mu wszystko i zasiąść do rozmowy by klub mógł go na pokojowych warunkach sprzedać zamiast wysyłać pismo o odejściu za darmo. Oczywiście dużą winę ponosi ta banda partaczy z bartomeu na czele, ale chyba dało się to rozegrać inaczej, prawda?

2

@PrinceDamon Oczywiście to bartomeu jest winny że dostali 8:2 że co roku się kompromitują

0

@PrinceDamon Dało się dlatego tak jak pisałem wcześniej nigdy nie jest tak, że to jedni są winni, a inni nie. Wina pewnie leży gdzieś po środku i nie jest to czarno białe. Można to było rozegrać 1000 razy lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?