0

@Shad A jaki to talent take fuso ? Gdzie on teraz jest?xd

4

@masq Nie wiem o co chodzi ale jak przy budżecie 200 mln trzeba 600 zarobić żeby się w ogóle zwrócić?

0

@oliverasek Jakby Bartomeu go nie wkręcił to dzisiaj by go tutaj nie było i klub byłby w jeszcze większym dołku. Mówienie s tym kontekście o amigosach to głupota

0

@NismoFCB No ale cycki jej od treningu nie urosną xd

0

@msmsms Działa to też w drugą stronę ile to razu mężczyzna jest zły bo jest za gruby,brzydki, chudy, niski czy gruby a nikt nie okazuję tym zainteresowania

15

@TheGoldenEleven Nie wywołuj wilka z lasu

2

Mimo że twierdzę że Messi ucieka z tonącego okrętu to często powtarzany argument o opłaceniu leczenia przez Barcelonę jest idiotyczny bo przecież bezinteresownie tego nie zrobili warunkiem miałabyć gra w klubie.

0

@Rewolucja123 Jak jest ich tak dużo to nie musiałbyś dwa dni szukać. Po prostu na Bartomeu jest teraz nagonka. Tyle

0

@Rewolucja123 Żaden prezes nie jest idealny. Po prostu ludzie z powodów poza sportowych nienawidzą Bartomeu i dlatego wydaję im się że jest taki okropny. A żeby móc usprawidliwic swój hejt dorabiają ideologię

0

@DonMatteo901 informatyka technika religia out

3

Oglądalność playoff NBA spadła średnio o 25% względem poprzedniego roku. Ciekawe jak z piłką.

0

@Adamski69 A hiszpański papugi na angielski tłumaczył będzie Bale

2

@JohnA zobacz na gorące dyskusje

0

@fcbarcafan19 Dlatego że klub starci multum forsy co przy obecnej sytuacji spowodowanej epidemią będzie katastrofą

3

Pamiętam jak niektórzy jechali po Bartomeu że nie chce dać Neymarowi jego należności bo przecież podpisał kontrakt. A okazało się że nie miał racji i jeszcze musiał karę zapłacić. Żebyście się nie zdziwili jak to będzie widzimisię Messiego

1

@contowsky A co jeśli Messi chce odejść za darmo ? Tego już nie wziąłeś pod uwagę

0

@BarcaInfo Gdyby tak było to już Messiego by tutaj nie było ale tka nie jest. Miał czas do 12 czerwca i go nie wykorzystał

0

@BarcaInfo Tyle że termin minął 12 czerwca

0

@Roobo Ale i myślisz że inny prezes puścił by Messiego?
E takim momencie gdzie nie ma pieniędzy za bilety eh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo Tak w po pandemii mamy full kasiory a klubu z chęcią sprzedadzą najlepszych zawodników.

1

@AlexDark00 A boski Lionel zawróci huragan, spuści deszcz i zatrzyma ocieplenie

4

@RadekACCA Hazard albo Griezmann jak odpalą

2

@Dawid_J To Messi mógłby o tym powiedzieć. Takim zachowaniem to on pluje kibicom w twarz

13

Ludzie na tej stronie zawsze zrzucą wszystko na Bartomeu nawet jak ich idol obsika im drzwi. Jak nie mógł sprowadzić Coutinho i Dembele to źle i nieudacznik. A teraz że słabe transfery jakby mógł przewidzieć przyszłość

0

@Patrykl145 Może te drink rozumieją lepiej że na razie trzeba skończyć sprawę Messiego a ściągnięcie zawodnika to nie takie hop siup

2

@BarcaInfo Skoro tej Spiderman odwala coś takiego to widocznie nie ejst Spiderman

0

Miałem dać sobie nazwę z Messim w nicku. Dobrze że tego nie zrobiłem bo by musiał konto usuwać. A tak kusco nawet jest fajne

0

@Spoko_Hala_Fan To że kibice wrócą i klub dostanie dopływ gotówki

0

@RadekACCA O, proszę. Nie wiesz czy wiesz ale ludzie głupi generalnie mają za głupich osoby inteligentne. Ot taki paradoks. Żeby zarzucać mu małe IQ trzeba mieć je małe samemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?