Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shad A jaki to talent take fuso ? Gdzie on teraz jest?xd
4
@masq Nie wiem o co chodzi ale jak przy budżecie 200 mln trzeba 600 zarobić żeby się w ogóle zwrócić?
0
@oliverasek Jakby Bartomeu go nie wkręcił to dzisiaj by go tutaj nie było i klub byłby w jeszcze większym dołku. Mówienie s tym kontekście o amigosach to głupota
0
@NismoFCB No ale cycki jej od treningu nie urosną xd
0
@msmsms Działa to też w drugą stronę ile to razu mężczyzna jest zły bo jest za gruby,brzydki, chudy, niski czy gruby a nikt nie okazuję tym zainteresowania
15
@TheGoldenEleven Nie wywołuj wilka z lasu
2
Mimo że twierdzę że Messi ucieka z tonącego okrętu to często powtarzany argument o opłaceniu leczenia przez Barcelonę jest idiotyczny bo przecież bezinteresownie tego nie zrobili warunkiem miałabyć gra w klubie.
0
@Rewolucja123 Jak jest ich tak dużo to nie musiałbyś dwa dni szukać. Po prostu na Bartomeu jest teraz nagonka. Tyle
0
@Rewolucja123 Żaden prezes nie jest idealny. Po prostu ludzie z powodów poza sportowych nienawidzą Bartomeu i dlatego wydaję im się że jest taki okropny. A żeby móc usprawidliwic swój hejt dorabiają ideologię
0
@DonMatteo901 informatyka technika religia out
3
Oglądalność playoff NBA spadła średnio o 25% względem poprzedniego roku. Ciekawe jak z piłką.
0
@Adamski69 A hiszpański papugi na angielski tłumaczył będzie Bale
2
@JohnA zobacz na gorące dyskusje
0
@fcbarcafan19 Dlatego że klub starci multum forsy co przy obecnej sytuacji spowodowanej epidemią będzie katastrofą
3
Pamiętam jak niektórzy jechali po Bartomeu że nie chce dać Neymarowi jego należności bo przecież podpisał kontrakt. A okazało się że nie miał racji i jeszcze musiał karę zapłacić. Żebyście się nie zdziwili jak to będzie widzimisię Messiego
1
@contowsky A co jeśli Messi chce odejść za darmo ? Tego już nie wziąłeś pod uwagę
0
@BarcaInfo Gdyby tak było to już Messiego by tutaj nie było ale tka nie jest. Miał czas do 12 czerwca i go nie wykorzystał
0
@BarcaInfo Tyle że termin minął 12 czerwca
0
@Roobo Ale i myślisz że inny prezes puścił by Messiego?
E takim momencie gdzie nie ma pieniędzy za bilety eh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo Tak w po pandemii mamy full kasiory a klubu z chęcią sprzedadzą najlepszych zawodników.
1
@AlexDark00 A boski Lionel zawróci huragan, spuści deszcz i zatrzyma ocieplenie
4
@RadekACCA Hazard albo Griezmann jak odpalą
2
@Dawid_J To Messi mógłby o tym powiedzieć. Takim zachowaniem to on pluje kibicom w twarz
13
Ludzie na tej stronie zawsze zrzucą wszystko na Bartomeu nawet jak ich idol obsika im drzwi. Jak nie mógł sprowadzić Coutinho i Dembele to źle i nieudacznik. A teraz że słabe transfery jakby mógł przewidzieć przyszłość
0
@Patrykl145 Może te drink rozumieją lepiej że na razie trzeba skończyć sprawę Messiego a ściągnięcie zawodnika to nie takie hop siup
2
@BarcaInfo Skoro tej Spiderman odwala coś takiego to widocznie nie ejst Spiderman
0
Miałem dać sobie nazwę z Messim w nicku. Dobrze że tego nie zrobiłem bo by musiał konto usuwać. A tak kusco nawet jest fajne
0
@Spoko_Hala_Fan To że kibice wrócą i klub dostanie dopływ gotówki
0
@RadekACCA O, proszę. Nie wiesz czy wiesz ale ludzie głupi generalnie mają za głupich osoby inteligentne. Ot taki paradoks. Żeby zarzucać mu małe IQ trzeba mieć je małe samemu.