Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Oczywiście. Ile jest sytuacji że mężczyźni nie mają honoru i uganiają się za kobietami a te je ignorują i wykorzystują?
0
Nie wiarygodne że niektórzy myślą że milionerzy nie umieją liczyć. To świadczy o poziomie intelektualnym hejterow Bartka
6
Niezłą manipulacją jest mówienie że Barcelona straci na odejście Vidala bo 0,5 - 2 = -1,5. Poprawnie jest 7+0,5-2=5,5
0
@Dejwol Jeśli lubisz to robić to nie ma w tym nic złego
2
@BarcaInfo Ale musiała by mu płacić pensję więc ogólnie wyszła by większa strata. Bilans nie jest -1,5 miliona ale na plus
0
@don'T.R.I.P.e Gościu ja chciałem zrobić taką pogadankę o psychice ludzkiej jej ciemnej stronie i hipokryzji. Najpierw zacząłem od kobiet to zrobili ze mnie jakiegoś sfrustrowanego incela. Zaprzeczyła by jak każda a to jaka jest naprawdę to zupełnie inna historia
1
@kilanosio Mogę wiedzieć czym cię ośmieszyła?
0
@patry295 I jakie kobiety spotkałeś że zmieniłeś swoje zdanie w jakim wieku?
0
@Serek Messi, Jordan, Witalij Kliczko, Federer.
0
@Mario96w Ali miał tyle walk na styk, tyle razy leżał na deskach, oszukiwał, faulował, dostawał sędziowskie prezenty i był tak faworyzowany przez amerykańską opinię publiczną że trudno go rozpatrywać inaczej niż symbol boksu. W ogóle gdyby się jego postaci przyjrzeć bliżej wyszło by co innego niż ludzie sobie o nim myślą.
1
@kerouac naród islamu. Ali był strasznym... Który umiał się genialnie promować dzięki czemu dzisiaj ludzie mają go za świetnego człowieka
0
@kerouac Te trzeźwe poglądy to zabijanie biało czarnych par ? Że biali są bliscy diabłu? xd
2
@Mario96w Ali akurat był bardziej symbolem boksu niż sportowo najlepszym zawodnikiem. Był świetny żeby nikt mnie źle nie zrozumiał ale reklama i marketing odegrały ogromną rolę jego popularności
0
@MesQueUnClub_87 I co Jakich mężczyzn te kobiety wybierały? Co ci mówiły? :D
0
@MesQueUnClub_87 Śmieszne. Kobiety często nie mówią prawdy. Wydaje im się że chcą gentlemana a wybierają łobuza. Mało takich historii jest ? Kobiety mówią to co jest społecznie akceptowane
0
@barcelonistka1899 No to widać właśnie jaką się wrażliwością popisałas xd
0
@barcelonistka1899 Przecież podałem ci przykład hybristofilia. Poczytaj sobie
0
@MesQueUnClub_87 I Skąd to wiesz bo ja widzę co innego? Byly badania im agresywniejszy facet tym wiele miał powodzenie tak samo jak im był wyższy
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że jest. Kobiety po prostu czują się bezpieczniej z takimi mężczyznami bo potencjalni agresorzy będą bać się takiego człowieka. Jeśli jesteś kimś porządnym to nie będziesz wyzwalał takiej grozy że potencjalny bandyta nawet nie pomyśli o tym żeby ciebie zaatakować
0
@Jakchcesz Już to pisałem lepiej być z nią szczerym bo to będzie prowadziło do sytuacji o jakich piszesz. Ja napisałem tylko że kobieta może ci współczuć i chcieć pomóc ale jako partner seksualny zawsze będziesz mieć minusa co jest trochę smutne
0
@JimMorrisonFCB Odpowiedzi mi na pytanie skąd bierze się pociąg kobiet do mężczyzn o szerokich barkach i wysokim wzroście? Dzisiaj nie trzeba być agresywnym i brutalnym żeby zapewnić jej ochronę ale kiedyś trzeba było i mechanizm wybierania takich partnerów pozostał
0
@Barca1992 Tylko że ja nigdzie nie twierdzę że są "złe". Mają mroczna ukrytą naturę jak i mężczyźni. Chciałem o tym pogadać to rzucili się z wyzwiskami w stylu incel mizogin. Sugerowali że nie znam kobiet że mnie dziewczyna rzuciła że mam 15 lat itd
0
@JimMorrisonFCB Nie zrozumiałeś. Kobiety chcą mężczyzn gotowych ich obronić czyli generalnie niezbyt porządnych agresywnych i brutalnych. Przykład pociągu seksualnego do mordercy to ekstremalny tego przykład.
0
@JimMorrisonFCB Lepiej spytaj @YoNoEntiendoNada który raz po raz prowokuje
0
@Ghostface Gościu może najpierw przeczytaj się od czego się zaczęło a nie powtarzasz kolejne idiotyzmy że mnie dziewczyna rzuciła
0
@Bagsik88 No nie zmieniły się w części o której mówiłem. Widać nie zależy ci normalnej rozmowie
1
Sala gdzie sądzono Teda bandego była wypełniona kobietami zakochanymi w nim. Hybristofilia ten termin istnieje naprawdę
0
Nie wiem czy wiecie ale to wśród kobiet istnieje pociąg seksualny do morderców. U mężczyzn czegoś takiego nie ma. Nie każda kobieta chce mordercę, tylko mały procent bo to zaburzenie związanie z chęcią posiadania mężczyźni zdolnego ją obronić ale obrazuje jakichś ludzi chcą kobiety. Takich którzy ją obronią i tacy zazwyczaj nie są porządni. Okazując słabość dajesz jej podświadomy sygnał że jesteś trochę mniej zdolny do jej obrony niz gdybyś jej tego nie okazał. Co nie znaczy że jak wyznasz jej słabość to cie zostawi od razu ale gdzieś głęboko w głowie masz minusa. Słabość= minus. Bycie wrażliwym w stosunku do dzieci czy zwierząt to zupełnie oddzielny temat
0
@Persyfl Może właśnie że nie jestem mizogin i widziałem że tak mylnie pomyslcie? Trudno ci się myśli
0
@Bagsik88Ja pierdzielę ty nie rozumiesz że mówiąc że mózg kobiet nic się nie rozwinął miałem na myśli to że gadzi mózg nadal istnieje i działa. To że większość psychologów to kobieta jest logiczna bo mają duże umiejętności społeczne i mają wrodzoną wrażliwość żeby być dobrą matką dla dziecka. O ile wrażliwość dziecka w niczym jej nie wadzi o tyle u partnera jest oznaką nie atrakcyjności