Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 Poprowadzę specjalnie dla ciebie dalszą analizę tekstu który tutaj robiłem i jeśli przeczytasz zmienisz zdanie. Odniose się do twoich zarzutów
1
@Messi20Messi Pisałem dużo dlaczego Ali jest nr1. Wpływ miało wiele czynników np politycznych etc. Coraz więcej ludzi widzi że Ali lwią część swojej legendy stworzył poza ringiem. Naprawdę musisz być żałosnym popychadłem bez własnego zdania skoro nie umiesz samodzielnie myśleć. Nie pozdrawiam
1
@Messi20Messi Jak śmiesz mówić do mnie chłopcze? Znasz mnie ? Ci specjaliści mówią to co chcą ludzie. Znam "ekspertów" którzy myślą tak jak i kto ma rację? Boks ruszył do przodu i nie trzeba być wyrocznią żeby to zrozumieć. O takich twardogłowych mówię jak ty. Tobie bym pod twarz dowody podstawił a ty i tak byś wymyślił sobie coś. Śmieszny jesteś. Żałuję że tracę na ciebie czas. W prawdziwym życiu też jesteś taką marionetką, którą nie umie myśleć samodzielnie i słuchasz innych ludzi co mas myśleć. Żyj sobie mitem. Twoja sprawa.
0
@Messi20Messi A ja ci tłumaczę że to tylko nazwiska. W bezpośrednim pojedynku te wielkie nazwiska by rundy z Kliczką nie ugraly. Na podstawie walk z Tysona i Lewisa z ruddockiem tłumaczę ci ile nazwiska w boksie znaczą. Patterson to byłby znokautowany przez Petera którego Witalij obijał do 5 rundy on był z wagi półciężkiej więc zastanów sie czy mówienie o nazwiskach jest dobre.
0
@Majkel34 Już ci odpisywałem jak ten "stary" Lewis walczył. Walczył wybitnie. Potyczki z Tysonem czy Holyfield 2 mavrovic to nic w porównaniu tego co pokazał z Witalijem. Dokończe analizę bezpośrednio dla ciebie bo już wiele lat nie mogę znieść umniejszania Witalijowi z Lewisem.
0
@Majkel34 Problem Tysona jest to że ma 178 cm i umie walczyć w jeden sposób. Kliczko mógł atakować, bronić się i bić na dystans. Wymiany też nie były mu obce. Zobaczcie na walkę z James Tillsem Tyson już wtedy nie miał pomyslu na wyjście z opresji kiedy rywal się go nie bał i umiał się ruszać.
1
@Messi20Messi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9051523#comment-9051624
Jeśli Kliczko nikogo nie pokonał to kogo pokonał Tyson i Ali oprócz Foremana? Ślepego na jedno oko Fraziera 182 cm i 96kg czy starego Holmesa? xd Kliczko wybili cała czołówkę swoich czasów, czasów które były po raz pierwsze wagą ciężka naprawdę. Ali walczył z polciezkimi i nie dominował jak Witalij nie raz leżał na deskach czy był zraniony. To tak jak to że Pacquiao jest lepszy niż Wałujew no jasne że jest ale w bezpośrednim pojedynku walujewa by nie pokonał. Witalija tylko Lewis i Bowe mogli pokonać. Lewis pokonał ale jeśli widziałeś moją analizę, niepełną, to wcale nie był lepszy niż Witalij a Lewis był bardzo niedocenianym mistrzem złotych lat 90, w mojej opinii niedoścignionym :)
0
@Majkel34 Wszystko to mity własnie powstałe w ten sposób. Już się z nimi rozprawialem kilkukrotnie. Tyson walczył w naprawdę słabej erze. Ale nokautował rywali i walczył efektownie więc jak ktoś dawał mu opór to stawał się "dobry" nie Tyson stawał się "słaby" jak Tyson walczył 12 rund z Ruddock to mówili że Ruddock to nr2 na świecie i Tyson pokonał wielkiego zawodnika a jak Lewis zdemolował go w 2 rundy to nagle Ruddock stał się tylko "dobry" a Lewis nie stał się "wybitny" bo miał ten sam problem co Kliczko.
0
@Pressinho Jednak Fury dużo robi na swoją korzyść krzykien, manipulacja ludźmi i różnymi kłamstwami na swoją korzyść czy socjotehnikami :) Teraz wydaje mi się że ludzie widzą Furego przez różowe okulary.
1
@Pressinho Bo tak jest fury medialnie to 3. Jest tak dlatego że ma brzydka sylwetkę, AJ i Wilder sa bardziej przystojni AJ to już w ogóle chociaż nie mówię że Fury jest brzydki. Fury nie ma uderzenia jak oni. No i nie jest czarny. Czarni mają lepszą genetykę do sportów walki co za tym idzie "podświadomie" mamy ich za lepszych zawodników. Np szeroki w barach murzyn który nokautuje rywali będzie budził większą ekscytację niż inteligentny w ringu Azjata co wygrywa na punkty :)
0
Może wydam sie komuś fanatykiem czy natrętem ale czego brakuje Witalijowi Kliczko żeby być nazwany najlepszych zawodnikem w historii boksu, ewentualne top 3? Czytałem mnóstwo na nie i w praktyce wszystko to mity, kłamstwa lub hate. Ja napisałem dlaczego moim zdaniem tak jest jak jest waszym ?
0
Błachowicz przed galą w Gdańsku miał wylecieć a teraz pas. Od zera do bohatera
0
@Kusco15 I najważniejsze dawali siebie atakować a Władimir to już szczególnie. Zbyt grzeczny i spokojny. Nie był groźny. Osobowość usypiająca
5
Bracia Kliczko są nie słusznie pomijani wśród rankingów najlepszych zawodników w historii boksu, mimo iż czysto sportowo jedynie garstka zawodników mogłaby podjąć z nimi walkę nie mówiąc już o wygranej. Statystyki, tłumaczenia, analizy nic nie pomaga w zmienieniu twardogłowej społeczności bokserskiej, która trzyma się swoich dogmatów mimo że wszelka poszlaki im przeczą.
Powód takiej niesprawiedliwej nienawiści to: nie są Amerykanami, są biali, mają mniejszą sprawność ruchową w porównaniu z czarnymi (np w porównaniu do Mike Tyson, Riddick Bowe chociaż Władimir jak na białego wybitną), Amerykanie tracili zainteresowanie boksem od lat, byli zbyt ułożeni, grzeczni, mili i inteligeni, nie walczyli z slawnymi bokserami, ich zwycięstwa nie miały marketingowego wydźwięku (Haye), Wład miał 3 wpadki na początku kariery co później cieniowało na obu braci, boksowali w Niemczech, byli introwertykiami, wypowiadali się zawsze z szacunkiem do rywalami, nie gadali głupot, nie starali się być śmieszni, nie starali się zdobyć ludzi charyzmą, krzykiem etc, nie byli showmanami, bardzo inteligentny i niezrozumiały styl walki, bo mieli promotora, telewizji która mocno by ich wspierała (HBO to inny temat), nie chcieli być promowani chcieli tylko trenować, publika w Niemczech nie jest żywiołowa co sprawia że walka Jet bardziej nudna oraz to że nie byli znani na świecie co jest konsekwencją powyższych i najważniejsze byli normalnymi ludźmi nie agresywnymi i bestialsikimi psychopatami jak Mike Tyson (wystarczy poczytać co robił a nie naskakiwać na mnie)czy zapatrzony w siebie egoistami z manią wielkości jak Muhammad Ali.
0
Komentarz usunięty
0
@LucaBrasi Sprane mózgi historyczna propaganda zdecydowanie. Kliczko najlepszy w historii jak najbardziej. Nie chcesz czytać to przewin. Nie dla ciebie to piszę:)
0
@pacior95 O tym mówił że bludzie mają tak sprane mózgi że nawet wszystko co piszę to nich nie dociera. Ty w ogóle widziałeś walki Alego ile razy on był trafiany? W każdej walce zbierał dużo. Powtarzasz bujdy. Władimir w początkach kariery był chwalony przez trenerów za lat 70 za super szybkość np przez trenera Alego Angelo (!!) co w połączeniu z wzrostem i zasięgiem sprawiło by że Ali by się nie przedarł.
1
Mocno krytykowany za wybór Jean Mormecka Władimir Kliczko w rzeczywistości w niczym pod tym względem nie ustępował Alemu. Mormeck bowiem wagą dorównywał Nortonowi, Frasierowi a sylwetką Foremanowi. Mormeck wygrał 6 razy mistrzostwo junior ciężkiej co w czasach Alego znaczyło 6 razy mistrzostwo ciężkiej. Oznaczało w skrócie że w czasach Alego również byłby mistrzem porównywalnym do Fraziera. Mało tego szybciej i lepiej nokautował rywali. Ludzie w boksie mają tak sprane mózgi że nie wiedzą co działo się 50 lat temu i stawiają tamten okres za wzór. Dla Władimira Frazier i Ali nie byliby rywalami
0
@Statistics Kiedyś robiłem porównanie Mormecka z Frazierem i jest dużo podobieństw. W takich świetnych czasach walczył Ali xd Widziałeś jak Powietkin jednym strzałem zmiótł Whyte xd
1
@Statistics Tzn Witalij to jaka półka? Dawaj rozśmiesz mnie bo z Witalijem z dawnych mistrzów tylko Lennox miał szansę. Mike Tyson, Frazier, Holyfield albo Ali dostali by ostre baty.
0
@Statistics A wiesz że z Brewstem nie przegrał łał go jak dziecko i powalił na deski ale skoczył Władimir cukier i opadł z sił. Brewster walił w szczękę i u je mógł go powalić aż zachaczyl i nogi sędziego. Z Alim czy Frazier albo Tysonem walczyli o mistrza zawodnicy co szansę wygrywali bijąc zawodników o mocno ujemnych rekordach. To co w przeszłości było normalne w czasach Kliczko nie do pomyślenia.
0
@Statistics W tym rzecz że dzisiaj Pulew, Jennings czy Powietkin to tylko "dobrzy" lub "bardzo dobrzy" ale Pulew ma lewy prosty jak Larry Holmes, Powietkin mógłby bić się z Alim czy Peter pobić Listona i Fraziera. To nie żarty Ali bił gości ze średnia wagą 95kg i średnim wzrostem 186cm ! Gdyby bił się dzisiaj z średnio 110kg i 192,5 cm jak Władimir to mogło by się okazać że Powietkin to dla niego za dużo. Ludzie są zaślepieni i ogłupieni pro Ali narracją w boksie. Wysmiejesz mnie bo pewnie jesteś z tych co nie rozumieją że Ali vs Klitschko to jak Pacquiao vs Gołowkin. Mismatch dla Władimira. Z Joshua miał 42 lata i prawie go znoakutował a AJ lizał deski !! Fury 206 cm i uciekł haniebnie od rewanżu wpadając na dopingu. Ali nigdy tak ciężkich i dużych przecinikow nawet na oczy nie widział. Ogromny Foreman na czasy Alego miał 192cm i 99kg przy AJ byłby mały. A Ali ledwo z nim wygrał w okolicznościach, które mu to umożliwiły normalnie George bił tych z którymi męczyły się Ali lub przegrywał. Ali uciekł od rewanżu bo wiedział że drugi raz może nie wyjść mu.
0
@Kusco15 @VamosRakieta @kerouac @DonVincenzo @fart @Comentateiro @RadekACCA I co wy na to? Władimir Kliczko największym mistrzem w historii boksu !! :)
5
@tunczas4 Już od dawna można.
3
Kto ma najlepsz rozkład wśród mistrzów świata: Muhammad Ali,Joe Louis czy.... Władimir Kliczko? Co byłoby gdyby Władimir wyzwał na walkę boksera półciężkiej ważącego 79kg ważąc 112kg? Co byłoby gdyby walczył z bokserem o rekordzie 30-11, który przegrał 2 z 3 ostatnich walk, w tym z pięściarzem o rekordzie 11-2 ważącym 85kg? Co byłoby gdyby wyzwał buma na walkę o mistrzostwo z rekordem 37-30? Gdyby przegrał z 26-17? Zmieszano by go z błotem, wyzywano a fani masowo bojkotowali walki. A w przeszłości takie cyrki odstawili Ali, Frazier i Joe Louis a dzisiaj dla wielu to dowód na ich wielkość... Uwaga będzie to szok dla niektórych.
W wielkim skrócie: rekord mistrzowski Władimira jest 2 lepszy niż Mike Tysona i Muhammad Alego w prawdziwej wadze ciężkiej (min 200ibs) i 5 razy lepszy niż Foremana.
Tylko czterech wielkich mistrzów boksu spełnia wszystkie kryteria mistrza wagi ciężkiej: Witalij Kliczko, Mike Tyson, Lennox Lewis i Władimir Kliczko. Są w własnej lidze pod tym względem. Braci Kliczko mają najwięcej wygranych (6) przeciwko niepokonanym w mistrzowskich walkach HW. Mike Tyson i Lennox Lewis mają po 4. Ali miał jedynie 2 takie walki, Joe Louis nie miał...
Samuel Peter w rekordzie Władimira to lepsze osiągnięcie niż pobicie Sonnego Listona przez Alego, gdyż Liston miał rekord 35-2 ale z junior ciężkimi a Samuel Peter 34-2 ale z ciężkimi i superciężkimi. Z zawodnikami powyżej 215funtow niepokonanymi i mającymi 15+ wygranych Kliczko mają 5 i 3 zwycięstw. Mike Tyson i Lennox Lewis mają 2 reszta 1 albo 0. Mają też najwięcej obron z rzędu 13 i 22 w porównaniu do Alego i Tysona 11 i 10.
Walczyli 4 i 10 razy z zawodnikami leworęcznymi, którzy nie byli kelnerami. Ali 1 raz Mike Tyson nigdy (!!). Często słabi zawodnicy ale leworęczni sprawiają wielkie kłopoty bo dla mistrzów praworęcznych jest to duże utrudnienie, ponieważ generalnie walczą z bokserami praworęcznymi. To nie Władimir miał słabych przeciwników jest wręcz przeciwnie jego rywale byli jednymi z najmocniejszych w historii. Jedynie Lennox Lewis jest blisko.100% ich rywali było co najmniej ciężkimi i większość superciężkimi, u Mike Tysona byli junior ciężcy i ciężcy, superciezkich brak. Ali większość czasu bił się z junior ciężkimi i rzadko z ciężkimi. Nikt w historii HW nie miał tak imponującego rekordu jak Bracia Kliczko. @Janiama co ty na to ?
8
@Criss18Barca Albo nagle zarząd zaczął być winien porażek z Liverpoolem czy Roma xd
0
Piła to arcydzieło thrilleru/horroru. Ktoś obeznany z filmem powie mi dlaczego podobno jest słabo oceniana przez krytyków filmowych?
0
Nie chcę się narzucać czy coś ale czy chce ktoś żebym dokończył analizę kolejnych rund które robiłem. Bo ostatnia została nie wiadomo dlaczego usunięta?
1
Manny pacquiao potwierdza stracie wboksie z Conorem McGregorem !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika