Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Lewis. Generalnie styl Kliczko nie opierał się o balans ciałem. Różnica jest taka ze ludzie nie znają skilli Witka bo o nim nie powstaje miliom highlights które ludzi uświadomią.
0
@Pawlak1992 Dwa nie rozumiesz że Władimir był nokautwany przez 100-114kg puncher o wzroście 198cm i 193 Ali był przeraźliwie zamroczony przez 85kg Cooper. Władimir wstawał i padał ale nigdy oprócz AJ nie był tak zamroczony żeby potrzebować 1 minutu na ochłonięcie. Brewstera łał ale wysoki poziom cukru go dopadł. On opadł z sił i potknął się o nogę sędziego. A tak Brewster trafiał w szczękę i nic.
0
@Pawlak1992 Z Powietkin to była tak taktyka i co z tego skoro Władimir wygrał każda rundę a rusek leżał dwa razy. Nie było żadnej paniki. Taktyka
0
@Pawlak1992 fury 206cm.216cm zasięgu 113kg Ali 190,5 198cm i 100kg serio porównujesz tutaj coś. Ali mógł tak robić bo walczył z kruzerami. Alego trafiał Shavers trafiał nawet chuvalo powinien znokauowac Cooper. I porównujesz AJ który siłą ciosu jak i fizyczną jest dwie ligi wyżej niż Ali. Ma też 198(200 bo ma krzywy kręgosłup) 208 zasięgu i 114kg. Dałeś porównanie. Styl Włada był lepszy bo jab wysunięty zatrzymuje rywala i pozwala uderzyć z prawej.
0
@Colon Chociażby bokserskie legendy Bowe Foreman mówiły że nie są legendami. Toney mówił że są bitchko a nie bokserami. Możesz sobie poczytać i odświeżyć
0
@koziar No tutaj nie. Na forach bokserskich. Nawet pamiętam jak życzono mu śmierci czy ciężkiego nokautu na urodziny
0
@koziar Chodzi o to że nikt go nie przyspawał do desek Władimir wstał z Sandersem sędzia skończył bo za dużo razy był na deskach...
0
@Colon Od kogo? Chyba nie śledziłeś boksu i nie czytasz komentarzy
0
@Janiama Nie masz pojęcia o talencie Witalija od tego zacznijmy. Jak analizowałem stracie Lewisem to nie miałeś nic do powiedzenia bo prawdopodobnie nic z tego nie zrozumiałeś. Napisz jakieś argumenty bo tylko piszesz że ekspert X mówi tak. Od siebie nie napisałeś nic na temat. Tylko ogólniki
0
@koziar Nie wiesz o czym mówisz. Każdy kto się interesuje boksem wie że Kliczkowie byli znienawidzeni. Jak Chisora opluł Władimira to duża część się z tego cieszyła
0
@Colon I to i to. Świetny zawodnik ale to co robił poza ringiem zrobiło z niego boga boksu którym nie był. Z kolei Wład nie wyobrażanie poniżany wręcz irracjonalne mu umniejszano
0
Przesadziłem. Może nie powinien tak pisać ale jakim po co robicie te prowokacje o Kliczce z Alim do 3 rundy na deskach i czy że długo by leżał na macie skoro Ali nigdy nie koed kogoś mocno a tak wysokiego i ciężkiego to już nigdy? @YoNoEntiendoNada masz coś poza wyśmiewaniem? Nie wiem czy wiesz ale Władimir nigdy nie skończył na deskach. Zawsze na nogach. Piszecie że jestem fanatykiem. Tyle że muszę odpowiadać na kilka postów wyśmiewających itp
0
@koziar Poczytaj jak mówiło się bitchko że Władimir by zabili w 1 rundzie że walczył z bumami i nie zasługuje na top 100
0
@tristan87 Chyba Van basten boksu. Co to ma udowodnić oprócz prokowacji w moją stronę? I tego że o Alim często powstają takie filmy bo jest klikalna postacią? O tym mówię Kliczko dużo lepszy sportowo Ali medialnie
0
@szymon6847 Wzrostem nie ale waga już tak 115kg. Jak widziałeś Tua umieściłeś w jednym szeregu z siłą Włada tyle że Wład rzadko trafiał w szczękę. Tua robił to dobrze.
3
@YoNoEntiendoNada Może dlatego że latami było odwrotnie?? Hate na Kliczko razy 100 love dla Alego razy 100 I obalam pewne mity i kłamstwa. Co z tego że jest martwy? Tyle że ja nie nienawidzę Alego. Lubię boks i denerwują mnie głupoty i hejt na Kliczko chociaż ani trochę na niego nie zasługiwał. Masz jakiś argumenty no ciągle atakujesz personalnie i wyśmiewasz ale nic do powiedzenia o boksie stricte nie masz
0
@Janiama Co masz na myśli bokserskie umiejętności po stronie Alego? Możesz podać mi na czynniki pierwsze np jab Alego dlaczego nie mógł zatrzymać mniejszego Fraziera czy Shavers? Dlaczego Shavers mówił że jab Alego nie ma mocy. Czym różni się praca nóg Kliczków od Alego? Gdzie jest balans ciała który zaprezentował Witali w walce z Lewisem. Kiedy Ali pokazał ten refleks jak Witalij z Lewisem? Bo mit o refleksie Alego (dobry refleks ale Witalij i Lewis mają dużo lepszy) wziął się z częściowo rope a dope Alego
0
Po pierwsze. Władimir nie był zraniony po ciosie Wacha. Rzuciło go na liny przetrzymał szturm nawet nie będąc ani razu trafiony i był gotowy lać dalej Wacha. Po pierwsze. Mówisz że w powszechnej opinii Tyson czy Foremna bili mocniej. Powszechna opinia to często głupota... Kliczkowie byli od samego początku obrażani, poniżani i pogardzani z powodów poza sportowych. Dlatego teraz są wszędzie niesprawiedliwe pomijani. Jak Władimir radził by sobie z latami 70 ważacymi 90 kg widać na przykładzie Chambers który poszedł w sen po uderzeniu lewym sierpem bez skrętu ciała w czoło.
0
@Pawlak1992 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9044683
George po powrocie wprawdzie był stary ale ważył rekordowo dużo. Wykminil co jest jego dobrą stroną czyli i ważył dużo co by mieć szansę na KO. Nabił sobie też statystki w mając ten rajd po bumach z przełomu lat 80 i 90.
0
@Janiama Powiem ci jedno ze nie rozumiesz sensu moich postów. Ali był świetny ale zbyt dobrze oceniany z powód o których nie dawno pisałem...
0
@szymon6847No właśnie nie jesteś pasjonatem boksu i nie rozumiesz że Liston walczył z bokserami około 90kg... Kliczko jak walczył z Chambersem 97kg (Liston rzadko walczył z takimi) jak puknął go w czoło lewym sierpem bez skrętu to uśpił go... Przy czym Chambers ma prawdopodobnie twardszą szczękę niż rywale Listona gdyż nie dawał się nokautowac średnio 10 cm większymi zawodnikami i 20-10kg cięższymi. Gdy Władimir walczył ciągle z 85-95kg a nie 100-115kg to usypiał by ich masowo. Bo walczył by z zawodnikami dwie wagi lżejszymi.
2
@VirtuoZ Domyślam się że to może byc męczące. Dlatego będę robił teksty w odpowiedzi w komentarzach. Powiedzmy że mam fioła na punkcie boksu. Jestem fanem Witalija Kliczko i uważam że jest najmocniej niesprawiedliwe ocenionym bokserem i najważniejsze chciałem wiedzieć co ludzie sądzą o moich kontrowersyjnych i nowatorskich opiniach :)
0
@Pawlak1992 Nie zgodzę się z tym że Foreman bije mocniej i ci to udowodnię tylko muszę napisać długi post.. george bije piekielnie mocno ale on jak i Tyson bił zawodników junior ciężkiej. Kliczko superciezkiej inna kategoria wagowa... Ali albo miał szybkość (przed przerwą) albo szczękę po przerwie kiedy sporo przytył. Też napiszę dłuższy post z mitami o Alim. Ale dziękuję że chciałeś się włączyć w dyskusję z argumentami :)
0
@szymon6847 Śmieszy cię to? Kliczko>>>> Ali pod każdym względem :D
0
Ali Frazier 2
1- 20% klinczu 5-20% 9-15%
2 - 35% 6- 25% 10-20%
3 - 30% 7 - 30% 11-30%
4 - 30% 8 - 25% 12 -35%
13 - 30% 14-40% 15- 45%
To oznacza że klinczował 2-3 razy więcej niż Władimir Kliczko w starciu rewanżowym z Samuelem Peterem
2
@MesQueUnClub96 Wcale nie. Chodzi o obalenie pewnych mitów. Myśląc że go nienawidzę z góry skreślasz to co piszę. Może będzie że płacze etc ale ludzie nie słuchają faktów. Chcą wierzyć w mity przeszłości bo tak wygodniej
0
Muhammad Ali klinczował w drugiej walce z Frazierem 2 średnio co 20 sekund to mniej więcej tyle co Władimir Kliczko z Powietkinem. Jedną walka jest nazywana okropną walką mimo. Obejrzycie tą walkę , powiedzcie posłuchajcie tej symfonii z gwizdów i powiedzcie że Ali walczył interesująco...
0
@LucaBrasi Tak, "wyprane mózgi" w sensie historycznym co znaczy ze nie jako znacie bokserskie twierdzenia które są mitami. Jakbyś chciał rozmawiać to byś rozmawiał. Nie masz jak odpowiedzieć :)
1
@LucaBrasi pomyłką to jesteś ty. Chciałem usłyszeć jakieś argumenty ale trudno
1
@LucaBrasi Jeśli walki walki Witalija są nudne to Alego ultra nudne. Z tym co pisałem to nie ma nic wspólnego. Jakieś argumenty czy coś?? Oczywiście nie masz xddd