Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke No to jest oczywiste xd Ale co za tym stoi?
0
Jak myślicie z czego wynika to że Ronaldo ma więcej fanów niż Leo?
Nie mówię o Polsce ale o świecie.
Opieram swoją opinię raz na ogólnym wrażeniu dwa że ma 80mln więcej follow na Instagramie i 30mln więcej like na FB.
3
@ksobi Chodziło mu o to że pique jest słaby i nikt by go nie kupił za 500mln. Nie rozumie że klauzula to właśnie taką zapora przed sprzedażą zawodnika
0
Ale ta Anastazja z Warsaw shore jest irytująca
0
Dariusz Gnatkowski znany jako "boczek" z kiepskich nie żyje
0
@sila101 Polityczny. Wypowiadał się o sprawie Giertycha
24
Marcin Najman ekspertem TVP...
Jak niedawno widziałem jak hejtował Trzaskowskiego to śmiałem się w myślach że dostanie angaż no i proszę xddd
0
@justfootball W każdym razie w twettcie ma rację
0
@gontex Znowu nie pozwolą wychodzić do lasu xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Myślenie abstrakcyjne. Myślenie logiczne nie jest dobre zawsze bo chociażby ludzie nie są logiczni
0
@Zagorzały Fan F.C.B
Ta walka to fajny przykład jakie są korzyści z siły ciosu nawet gdy nie uderzasz. Łomaczenka poczuł moc i bał się ryzykować przez 7 rund.
Szkoda że nie będzie rewanżu.
4
@FC1899Barca Messi który strzelał 91bramke był z kosmosu... Nikt nie ma podjazdu
0
WBC powołało nową kategorir wagową. Idiotyzm totalny.
102-86 to 15kg czyli różnica jaką zazwyczaj dzieliła superciezkich od junior ciężkich. Moim zdaniem wystarczyło by podnieść limit junior i pół ciężkiej. Bajzel straszny się z tego zrobi.
0
@BulaKG Czarni często wyglądają na starszych przypuszczam że to z uwagi na wyższy poziom testosteronu. Szybciej dojrzewają itp
1
@Triv44 http://www.bokser.org/content/2020/10/17/143425/index.jsp
0
Federacja WBC zmieniła limit wagowy kategorii junior ciężka do 86kg. Od teraz nowa kategoria wagowa będzie wynosiła ok.86-102kg. Tzn cruiser do 86kg, nowa 86-102kg, ciężka +102
1
@NeroTFP https://www.mmarocks.pl/mateusz-gamrot/o-ktorej-godzinie-mateusz-gamrot-wejdzie-do-klatki-ufc-swietna-wiadomosc-dla-kibicow-z-polski.
2
Na dole rozpętała się dyskusja o JP2 dotyczący jego pontyfikatu. Ja nie zabieram zdania w tej sprawie bo za dużo niewiadomych i domysłów.
Jednak intryguje mnie jedna rzecz dlaczego przytacza się tak błahy argument o przebaczeniu papieża zamachowcowi skoro JP2 musiał wybaczyć Acy bo: skompromitował by swoją naukę o przebaczeniu, postąpił by nie zgodnie z nakazem Ewangelii, zmarnował by okazję na pokazanie gestu pojednawczego wzgledem Islamu, straciłby okazję na pokazanie się z świetnej strony. Nie twierdzę tak ale dopuszczam w jakimś stopniu, że Karol Wojtyła wcale nie miał ochoty przebaczać. Być może zrobił to z przymusu i rozsądku. Bo w gruncie rzeczy dlaczego nie?? Papież jest tylko człowiekiem.
15
@kamilop Nie opowiadam się po żadnej ze stron ale może jakieś argumenty? To że jednoczył Polaków nie ma znaczenia w kontekście oceny jego pontyfikatu a to że był człowiekiem pełnym miłości to twoje zdanie :)
1
@LucaBrasi Tak, ja mówię żeby poddawać takich ludzi częściej !:) Chodzi mi o to że strasznie sterydami, podobnie jak narkotykami ma mały wpływ...
0
Większość zawodowych kulturystów można by określić mianem bigorektykow. Są bardzo podobni do anorektyków, różnica polega na tym że chcę zdobyć masę mięśniową.
To może wydać się trochę absurdalne ale skoro anoreksję leczy się i ostrzega młode dziewczyny o takiej chorobie to może pora też uświadamiać młodych mężczyzn. Wszyscy wiedzą że sterydy szkodzą jednak co gdyby zamiast straszyć częściej poddawać chłopaków psychoterapii taką jaką przechodzą anorektyczki ? I nie jestem przeciwnikiem sterydów wśród zawodowców o tyle może byłaby to skuteczniejsza strategia w walce z użyciem sterydów wśród młodych ludzi niż czcze gadanie i strasznie. Co o tym myślicie? Dobry/zły pomysł?
1
@Iberatista https://www.boxing247.com/boxing-news/evander-holyfield-hasim-rahman/149663?amp
0
@Iberatista geniusz :)
4
Holyfield był mistrzem uderzenia z byka.
Absolutnie mistrzowska klasa i technika.
Łokcie, ciosy nasadą dłoni i poniżej ciosy także były w repertuarze.
Zacznę od rewanżu z Tysonem.
Tyson rzuca fakowym lewym prostym żeby Holyfield skontrował a Tyson mógł zrobić unik i wyprowadzić swój prawdziwy atak. Ale Holyfield wie co zrobić. Gdy Tyson robi unik schodząc nisko głową Holyfield schodzi także i trafia czołem mocno rozcinając powiekę Tysona. Później Holyfield robi fakowy krok do przodu tak naprawdę wycofując się, Tyson rusza za nim, Holyfield staje w miejscu i niby to idąc w klincz wali Tysona z byka najtwardsza częścią głowy. Chyba rozciął go pod drugim okiem. Z Rahmanem (polecam zobaczyć ten guz XDD) jego głowy porusza się identycznie z linią ciosu, trochę ją pochylając dzięki czemu trafił najtwardsza częścią czoła, przez co sędzia nie zauważył uderzenia. Z doksem schodzi nisko głową i wali z byka jednocześnie trafiając lewym poniżej pasa przez co dokes nie wie czy skarżyć się na główkę czy na uderzenie poniżej pasa.
Evander Holyfield- niekwestionowany mistrz główkowania :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Chodzi mi o to że dla takiej osoby mógłby by być przewidywalne. Jesteś jej ojcem, więc może widzisz ją trochę przez różowe okulary... Tak przypuszczam. Jak na swój wiek mogą zaskakiwać ale takiej osoby niczym nie zaskoczą :)
0
@Bykunn No ja nie mówię że ktoś kto jest inteligentny nie może mieć dzieci ale im więcej IQ tym więcej rozmyślań w stylu po co mi dzieci itp. Dzieci stają się przewidywalne i zabawa oraz ich rozwój nie sprawiają przyjemności. To tak jak z filmem, którego przebieg jesteś w stanie przewidzieć w 100% :)
0
@darek60 Ja nie mówię że to nie możliwe i nie sugeruję że jak ktoś ma dzieci to jest głupi :)
0
@Bobo25 Ja tylko chce przedyskutować. Może o to chodzi że ta osoba będzie rozumiała miłość ludzi do siebie ale nie będzie umiała jej odczuwać właśnie z tego powodu :)