Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentator po wygranej Miami:"the series goes a little bit longer" Jakby wygrana Lakers to tylko kwestia czasu :))
0
Macie jakieś strony gdzie można oglądać filmy za darmo? CDA nie :)
0
@nammah No właśnie a ci mało inteligeni słabo skończą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pogba Oni stracili trochę końcówki i próbne (?) A tutaj prawie dwa razy dłużej
1
Szczerze mocno współczuję maturzystom. Najpierw strajk nauczycieli, poniżej zdalne nauczanie o teraz podobno powrót do niego .
Oczywiście można mówić że mogą się uczyć na zdalnym ale to nie tajemnica że przegapią spory kawałek materiału.
5
@MJW A moze to kombinatorzy co zbierali podpisy są tak naprawdę winni a już Bartomeu. Wszystko przeiczaczqcie na jego niekorzyść
0
@neymarjr_143 Podobna mocna ma być rozpiska na KSW 56 w grudniu... Może soldic w końcu zawalczy
0
@Szreko A PPV kupujesz czy na stream ?xd
0
W sobotę KSW ale nie czuję jakiś wielkich emocji poza walką Mameda, chociaż i w niej czuć nie powinien ale Mamed to Mamed. Rewanż po nudnej walce i Khalidov po 3 porażkach dostaje walkę o tytuł. Do tego bez kibiców z starą ceną.
0
@MESSIah16 Sam Tyson nie chciał walczyć podobno z Foremanem ponieważ cus mówił że skończyłby jak Frazier bo obaj nacierają
0
@SonBarcaGoku Raczej było odwrotnie. Jak Tyson poszedł na dystans z Ruddockiem to Ruddock uważano za nr2 na świecie i super zawodnika. Jak Lennox Lewis niedługo później zdemolował go w 2 rundy to stał się tylko dobry a nie Lewis wybitny chociaż wtedy nie miał porażki i że był lepszy niż Tyson mogło być prawdziwe.
Raczej hejterzy Mike mają rację z tym brakiem rywali, niczemu mu nie ujmując, Biggs alkoholik, Pinkol heroiniarz. Z Tucker dystans z Smithem też...
2
@MESSIah16 Może nie tyle przereklamowany co Modric na pewno nie zasłużył na ZP
0
@Pawlak1992 Bo szybciej ścina większy ring niż robił to Ali :)
0
@Pawlak1992 To jest twoja opinia że tylko Fury był szybki jak Ali. Najpierw musisz powiedzieć jak doszles do takich wniosków? Dla mnie Haye z pewnością Alemu nie ustępował a miał do tego dużo silniejszy cios i był sprawniejszy fizycznie
1
@LucaBrasi Dlatego mogę powiedzieć że mniej więcej, oczywiście nie jest to dokładne, Kliczko wygrał by na 90%. Mozna dojść do prawdy wyciągając wnioski. Przecież nie mówię że Ali ma 0% szans ma małe a przynajmniej wszystko na to wskazuje
0
@Pawlak1992 A brałeś poprawkę na jakość nagrań? Na to że jego oponenci byli wolni i nie umieli skracać ringu. Oglądałeś walki przecinikow Alego? Na to że Ali jest cruiser? Jakbym napisał tekst dlaczego starzy zawodnicy wydają się szybsi to byłoby znowu że fanatyk Kliczko xd
1
Wiem że może nie powinien zakładać nowego wątku ale najeżdżają i wyśmiewają osoby, które nie wiedzą jakim fanatyczną ślepą miłością darzyła Alego Ameryka. Ali wybierając Leona Spinksa był krytykowany za wybór tak mało doświadczonego i słabiutkiego boksera. Rekord z Alim 7-0, później 42-27. To na dzisiejsze czasy poziom Marcina Rekowskiego. Jakby AJ przegrał z nim to by wypadł z top10 byłby prawie że skończony i wyśmiewany na wieki. Ali przegrał a w rewanżu stracił kilka rund a i tak został sportowcem roku w USA.
Spróbujcie zrozumieć tamtą atmosferę bez złośliwości do mnie.
Kliczkowie byli za to traktowani jak wrogowie od samego początku w USA bez większego powodu.
Doskonale wiemy że ludzie nie są traktowani sprawiedliwie.
Piszę o tym bo lubię i jest masa argumentów za Kliczko.
Opinia większości ludzi mnie średnio interesuje bo widzę jakie mają często nieracjonalne podejście do boksu, jak pochodzą wybiórczo, opierają sowje opinię na mitach, jak miłość i nienawiść wpływa na ich oceny.
Naprawdę nie widzę racjonalnych argumentów za Alim przeciwko Witalijowi. I piszę to obiektywnie bez jakiejś nienawiści ku Alemu czy miłości wobec Kliczko co mi zarzucacie.
A piszę tutaj tyle o tym bo lubię :D
0
@Pawlak1992 Śmieszne. Powiedz jak oceniłes szybkość Alego i jak oceniłes poziom Haye? Skoro są z różnych epok? Jaką jest twoja metodologia? Bo o tym dlaczego eksperci tak mówią też mógłbym napisać.
0
@laikike1 Pisałem już dlaczego Ali był nr 1 dla boksu. Joshua jest wyższy,cięższy i kilka razy silnieszy niż Ali. Mając 42 lata. Kliczko jest lepszy od Alego i jego pozycja w boksie tego nie zmieni :)
0
@Yosemite jakieś argumenty za tym? Kliczko zlał by Alego bez problemów
1
@NeroTFP Bo Najman to dobry człowiek. Nie rozumiem wyzwisk w jego kierunku. To że sobie głupot nagada które nikogo nie krzywdzą i zgarnie za to pieniędze to nic takiego. Jego cały profil na FB jest zawalony różnego rodzaju akcjami charytatywnymi
0
@APRA Chyba nie ma takich za wielu. Może Cieślak jeszcze dostanie walkę o tytuł w przyszłości
0
@Pawlak1992 Jakby Ali był lepszy to zarzucili byście mnie argumentami. Zamiast tego jedynie co macie do powieszenia to zaczepki. Zauważ że napisałem o Tysonie a ty pierwszy prowokujesz w temacie Kliczko-Ali.
Dużo część osób twierdzi że Ronaldo jest lepszy niż Messi to tez prawda ? Mnie zdanie większości mi interesuje. Tyle czasu cicho siedziałeś żeby mnie zaatakować nie odnosząc sie do tematu. O Alim i Kliczko może coś jeszcze napiszę bo lubię pisać o boksie :) Dla mnie nie ma żadnych wątpliwości że Kliczko jest najlepszy lub jednym z kilku najlepszych. Jak pisałem dlaczego Ali jest dzisiaj przez każdego stawiamy na piedestale z adnotacją że nikt mu nie dorównuje to byłem oskarżany o nienawiść. Zero argumentów. Zostańmy przy boksie i o nim mówmy. To co ja piszę to często fakty i statystyki a jakoś nikt nie kontruje więc po co te zaczepki?
2
W przyszłym tygodniu premiera biografii legendy polskich sportów walki "Niegrzeczne życie Najmana" :D
1
@Kurkmen W pore o tym mówisz Marcin Najman napisał książkę...
0
@Maniek9444 Da mnie też Łomaczenko to król p4p.
Na ten moment Mayweather to na emeryturze się i jakieś cyrkowe walki robi :) Rozumiem że Canelo teraz vs Prime Mayweather to zależy w jakiej wadze by się spotkali bo młody cynamon był wtedy limitem wagowym zajechany i skillem zresztą też nie przypominał tego zawodnika co teraz.
1
@Kusco15 Z franikiem Bruno Tyson lekko obniżając i głowę przesuwa w prawą żeby unikać jaba. Ruszając przenosi ciężar ciała na prawą stronę ciała dzięki czemu może łatwo "podnieść" ciężar ciała wraz z overhandem nad rozpostartym ramieniem Bruno. Także zmienia pozycję z pochylonej na wyprostowaną i spowrotem co daje możliwość na trafienie zaskoczonego i oślepionego rywala.
Wykończenie Bruna dla niewprawionych oczu będzie czystą agresją ale tak nie było. Tyson trafia lewym na korpus, spycha Bruno do lin, rzuca dwa sierpy i szuka wolnego miejsca. Uderza prawym na korpus, Bruno opuszcza lekko gardę z bólu, Tyson trafia w otwarcie podbródkowym, lewą ręką rozpycha gardę Bruno i powtarza podbródkowym.
Sędzia wbiega między zawodników. Generalnie potrafił przejść świetnie z ataku na ciało do ataku na głowę...
Boks to brutalna gra w szachy. @Kuczek może ci się spodoba
2
Tym razem coś innego niż Kliczko i Ali :D
Mike Tyson IQ ringowe.
Tyson ruszając do przodu porusza głową i tułowiem na boki oraz obniża pozycję.
Każdy zna ten styl jako PEEK-A-BOO.
Presujac przeciwnika Tyson jednocześnie kontroluje walkę przez zmyłki, jeśli rywal przestrzela daje Tysonowi przestrzeń do umieszczenia swoich uderzeń np gdy bokser wyprowadza prawy prosty a Tyson obniża pozycję musi się liczyć z tym że odsłoni wątrobę. Prowadzi to do tego że wyprowadza mniej ciosów co samo w sobie jest obroną dla Tysona.
Niektórzy mówią że Tyson to puncher albo brawler. Tyson jest agresywnym kontrpuncherem. Korzystał z pomyłek przy wyprowadzaniu uderzeń rywali.
Np Michael Johnson uderzającego jabem Tysona kontruje "krzyżowym" jabem poruszając głową w prawą a później w lewą schodząc w dół co daje możliwość uderzenia prawym podbródkowym lub lewym na korpus. Johnson musi odejść w bok żeby ochronić wątrobę, Tyson zachodzi przednią stopą drogę, Joshnon zostaje w miejscu, Tyson uderza prawym podbródkowym, Johnson kontruje prawym i lewym sierpem. Tyson obniża pozycję i trafia na korpus. Johnson na deskach. Świetnie jak na 19-latka.
Tyson zachodzi lewę ramię Donniego Longa jednocześnie stając szeroko na nogach z tylnią stopą po prawej stronie. Zmienia kąt uderzenia i tempo. Stojąc na zewnątrz lewego ramienia, Long nie ma możliwości kontrowania. Ratuje się klinczem.
Następna akcja z tej walki: Tyson pozornie trzymany wycofuje nogę co zmienia kąt uderzenia i daję mu miejsca do rozpędzenia ciosu. To nie tylko puncher.
Jab "pod górę" to bardzo nie doceniana broń "Żelaznego" jest bardzo użyteczna przeciwko wyższym rywala. Schodząc nisko Tyson staje się mniejszym obiektem dzięki temu gdy prostuję się wraz z jabem siła ciosu wzrasta.
To groźny broń cofająca rywali do tyłu.
Działa to na zasadzie hmm... Gumki do włosów, sprężyny ?? W każdym razie to wynik odbicia sie z kucnietej pozycji.
Tyson lubił przygotować jabem lub zmyłką lewy i prawy sierp. Jab, przez zajęcie uwagi wroga, dawał czas na atak kombinacją lewy-prawy sierp co przy szybkości rąk Tysona było dewastujące dla rywali bo ludzie zazwyczaj spodziewają się że za jabem pójdzie prawy prosty. Niewielu umie dostosować się do sierpa idącego z tej samej strony co jab jednocześnie. Wyprowadzając lewy sierp Tyson wystrzeliwuje cofniętą prawą nogę przenosząc cały ciężar ciała za ciosem. Gdy trafia prostuję się cały żeby wykorzystać maksimum mocy, nie martwi się o kontrę, i "zbliża" swoją prawą ręką do szczęki rywala żeby móc dobić. Krótki lewy sierp wyprowadza trzymając ręką blisko ciała, trafiając jednocześnie ramieniem chroni szczękę. Prawą rękę trzyma wysoko jakby trzymał telefon przy uchu. Tyson ścinał ring zachodząc rywalowi drogę np Holmes rusza w lewą, Tyson w prawą (Holmesa lewą) lekko truchtajac gdy był na wprost, Holmes rzuca lewy, Tyson unika i sprintuje wchodząc w półdystans. Off top: Holmes generalnie trzymał Tysona na zewnątrz bez zagrożenia dla siebie aż ten zrobił poprawki. Tyson zaczął kontrować lewy, prawym na korpus za każdym razem gdy Larry prostował przednią rękę. Z Bruno podobnie pochylony trafiał prawym na korpus wykorzystując próby namierzenia przednią ręką swojej głowy. Druga poprawka: gdy Larry rzuca lewym Tyson odpycha lewy w twarz larremu zasłaniając mu widok i wchodzi do półdystansu. Gdy Larry rzuca jab Tyson łapie prawą rękawicą i trafia własnym gdy Larry ma ciężar ciała na przedniej nodze co zwiększa siła jabu Tysona. Żeby temu zapobiec musisz różnicować jab raz na rękawice, głowę, klatkę piersiową, barki, innym razem rzucać podwójny oraz w różnym tempie. Wyprowadzając prawy Larry odsłonił się i dostał kontrę z wejściem. Później Tyson tylko dobił. Krótko mówiąc wykorzystał taktykę Holmesa przeciw niemu.
0
@YoNoEntiendoNada Ali unikał Kliczki gdy ten był dzieckiem. Wniosek:Ali miał pełne portki ma widok małego Kliczko.
Dziękuję, zamykam temat.
Dziwnym trafem ty piszesz już któryś post wyśmiewający mnie. Teraz nawet za plecami a argumentów nie masz wcale.
Kliczko pozbawił by głowy Alego ładnym strzałem z prawej ręki.
Deal with it :D