Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kusco15 Runda3
9.24 - początek rundy
9.29 - Vit bada dystans lewą
9.30 - Lennox markuje lewy zmieniając pozycję i dobrze pracując nogami
9.31 - LL wchodzi z lewym długim, hmmm.. cepem? cepo -prostym?, trafia, mimo bloku Vita -Vit chwilę wcześniej trafia kontrą z lewej
9.32 - LL bije z prawej, trafia w lewy łuk brwiowy, Vit schodzi mocno głową i tułowiem, bardzo amortyzuje
9.33 - LL jakby chciał uderzyć lewym sierpem, Vit jednak blokuje lewa reką na skos i wchodzi bliżej tak że ręka obejmuje Vita - obaj klinczują
9.35 - LL bije krótkim prawym, trafiając w okolice leweg ucha, kości policzkowej - i odrzucając głowę
9.36 - pojawia się krew na twarzy Vita
9.36 - nadal w klinczu, Vit napiera, LL jest spychany
9.40 - sędzia rozdziela klincz
9.43 - LL wchodzi z lewym prostym, Vit schodzi na tylną nogę z odchyleniem, raczej pudło
9.44 - LL bije od razu drugi lewy, jednak Vit kuli się i puszcza go górą
9.44 - LL wpada swoim impetem na Vitka, odpycha Go, Vit się odbija i wskakuje na Lennoxa łapiąc Go w klincz
9.52 - Vit bije tym swoim lewym cepem na gardę Lennoxa, Lennoxa przesuwa w lewo
9.53 - Vit bije prawym, ale nie widać jak Mu poszło, cios na pewno rozrzucił gardę Lennoxa, więc chyba był na gardę
9.55 - Vit wysuwa lewą ręke opierając o wewnątrz prawej Lewisa (blokując ją) i wchodzi z obszernym prawym, w tym momencie LL trafia z kontry lewym i chowa się pod tym prawym
9.55 - Vit trafia lewym
9.56 - lewy na lewy - obaj prześlizgują po barkach, obaj unikają
9.58 - Vit trafia lewym, LL odpowiada lewym, Vit robi unik zaliczając obcierkę po ranie, Vit odchodzi, dobrze pracując na nogach
10.00 - Vit bije lewy prosty, LL odpowiada lewym sierpem, trafia, jednak Vit amortyzuje odchyleniem głowy i odejściem na nogach
10.01 - Vit bije lewy, LL robi unik
10.01 - Vit bije lewy, trafia
10.02 - Vit bije lewy, trafia
10.03 - Vit bije lewy, trafia
10.04 - Vit wchodzi lewy prawy, LL bierze na gardę, Vit nie cofa rąk, tylko od razu chwyta Go w klincz
10.06 - Vit wychodzi z klinczu i od razu wchodzi z lewym prostym, Lewis robi unik
10.07 - Vit bije lewy, chyba nawet trafia, ale niezbyt mocno, bo LL odrzuca Go swoim lewym - trafia, ale Vit amortyzuje odejściem na nogach i odchyleniem
10.07 -Lennox lekko bada lewym i lekkim ruchem wchodzi do przodu z lewym -Vit obniża pozycję robiąc unik pod tym lewym i sam bije lewy z kontry - trafia
10.09 - Vit prostuje się i wchodzi do przodu zginając ramię LLa i obkręcając się na Nim
10.10 - Lennox sprytnie wykorzystuje tą obkrętkę jako napęd do mocnego ciosu z prawej - trafia. Vit trochę amortyzuje, w czym pomaga Mu ten ruch obkręcania się. Bardzo ładna praca nóg u obu.
10.14 - lewy na lewy - LL zaczyna, Vit kontruje, obaj trafiają, obaj amortyzują
10.15 - Vit pyka lekki lewy, LL wchodzi ostro lewym, Vitek ostro schodzi do tyłu. Obaj trafiają, ale to są tylko dotknięcia
10.16 - Lennox znów wchodzi ostro lewym, Vit ucieka głowa, lekkie pyknięcie, jednak w tym momencie Vit z dziwnej pozycji wyprowadza kontrę lewą i całkiem konkretnie nadziewa na nią LLa
10.17 - Vit wyprowadza lewy prawy, z czego lewy jest ukośnym ciosem młotkowym od siebie, który rozbija gardę Lennoxa i otwiera droge prawemu, który wchodzi -i trafia.
10.18 - Vit przytrzymuje LLa lewą i bije prawego cepa, LL chowa sie w podwójnej gardzie, jednak pięść Vita omija rekawicę i wchodzi za nią - trafia
10.19 - Lennox schodzi w dół i wchodzi lewym barkiem pod bark Vita, chowając się w klinczu - nie chwyta Go jednak, tylko próbuje odpocząć i złapać trochę czasu. Vit jednak nie próbuje go zrzucać.
10.24 - sedzia rozdziela klincz
10.27 - Vit osłąniając prawą rekawicą twarz wchodzi z lewym i trafia, LL odchyla się do tyłu, amortyzuje
10.27 - LL wraca trochę pozycją do przodu z podwójną gardą, na co Vit ochyla się do tyłu, osłaniając wyciągnietymi rękoma
10.28 - Vit bije prawy na wylot przez podwójna gardę - trafia
10.29 - Vit bije lewy, ale tylko paca koncówką rękawicy
10.30 - Vit trafia lewym w klatkę LLa, gdy ten się odch
9
Uwaga długi tekst: Analiza walki Lewis vs Witalij Kliczko.Obsesyjnych fanów boksu zapraszam ;)
0
@Messi20Messi A to twoja opinia :)
0
@Messi20Messi Pisałem że Tyson miał superszybkie ręce i w mojej opinii Ruiz ma trochę szybsze. Nie wydaje mi się to jakimś umniejszaniem bo Ruiz wyrzuca ciosy jak z karabinu. Ciosy Tysona były dynamiczniejsze a Ruiza szybsze.
0
@Majkel34 Margarito to był ostro odwodniony. Jestem tak wielkim fanem Pacman jak Kliczko i uważam że w innym przypadku miałby ciężko. Zresztą on sam powiedział że nigdy więcej nie zawalczy z kimś takim rozmiarów to powinno ci coś mówić. Dokończe ale analizę. Wstawię jeszcze raz tak żeby nie usunęli i zobaczyny twoje spostrzeżenia
0
@Majkel34 Byrdowi też nie dawał. Byrd wygrał przez kontuzję
0
@Majkel34 Nie dawał im szans na ich pokazanie. Np Liston mógł sie popisywać kiedy miał 30cm przewagi, przewagę wzrostu i 20-10 kg wagi. Za 30-40 lat i Witalij będzie pozbawiony szans. Już uważam że z Furym miałby ciężko a co za 30-40 lat. Bo jak prawie wszyscy wielcy z wyjątkiem Mike Tysona opierał swoje zwycięstwa na rzeczach np wzrost siła masa (genialne umiejętności także) które straciłby za 30-40 lat. Ja sprzeciwam sie takiej dyskryminacji mówiąc że z nikim nie walczyli bo nikt nie miał szans. Bo pokolenia są coraz lepsze. Jakim prawem w takim razie umniejszana się Kliczko podczas gdy by tych wielkich typu "Frazier" "Liston" rozbił jak w swoich czasach Petera.
0
@Majkel34 Bo Liston to Butterban swoich czasów. Obaj mieli rekord 34-2 i 35-2 kiedy walczyli z. Tylko że Peter walczył w wadzę ciężkiej i superciezkiej. Liston z junior ciężkimi i półciężkiej. To tak jakby Golownika wpuścić na Pacquiao...
0
@th@les Kiedyś Lennox Lewis zarzucali że nie ma rywali i walczył w słabej erze bo był nielubiany. Mówiono żeby wrócił Ali etc. Na wszystkie sposoby starano mu się umniejszyć jednak on czystym sportem wywalczył sobie miejsce w historii. Mówili że nie jest wielkim mistrzem itp Chociaż i dzisiaj niektórzy stają się go deprecjonować mówiąc że nie był najlepszy i resztę głupot...
0
@th@les https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9051523#comment-9051624
Zobacz na "Heavyweight blog".
Dzisiaj nie mówili byśmy że Frazier był wielki jeśli Ali tańczeniem i krzyczeniem nie rozpromował pojedynku. Najpierw Ali z różnych poza sportowych względów, np mowa ciała mimika która używa teraz McGregor, rozpromował siebie jako hiper wojownika a później Frazier stał się super fighterem bo dał mu równa walkę. I tak masz nazwisko w resume. Witalij nikomu nie dawał szans...
0
@th@les No ale dlaczego Liston miałby być większym skalpem niż Peter skoro w bezpośrednim pojedynku bardzo prawdopodobne że Peter by go pokonał? Jeśli nie wierzysz to to poszukaj mojej dzisiejszej dyskusji o rekordach braci Kliczko i resume. Witalij miał chyba około 10 obron. Czym to się różni od Alego? Bo Frazier i Patterson byli medialni? Witalij walczył w "słabej erze" i Mike Tyson walczył w takiej. Obaj zdominowali ja w podobny sposób czemu Tyson jest top 5?
0
@Majkel34 Jasne poza Niemcami i Ukraina ale i tam sporo osób ich nie lubi. A ile masz takich gentlemanów do bólu jak Wład? W każdym razie różnią się bardzo od sporej liczby społeczeństwa. Nie czepiaj się.
0
@Majkel34 Ale co o ile? O pieniądze? xd internetowe zakładanie o pieniądze?xf
0
@Majkel34 No właśnie ja nigdzie nie uciekam przecież. Mówię ci że możemy się założyć że Wilder wygra. Nie mam siły ogólnie a to że mi usunięto tyle wpisów jeszcze to spotęgowało
0
@KuczekTak jak myślałem :) Nawet ci pisałem że McGregora i Tysona lubisz bo są tacy badass :) Nie był udawany. Ale powiedzmy że nie jesteś jedyny. Dlatego Kliczko byli nielubiani. Byli zbyt odmienni. W pewnym sensie cały świat przeciwko Braciom :(
0
@Majkel34 Nie będę się spierał bez końca. Wilder przez KO. Po walce któryś z nas się odezwie. Walkę z Wilderem też oglądałem dużo razy i mam też kontrowersyjna opinię więc zobaczymy. Żegnam. Nie jestem jakiś zły czy nie próbowałem cię obrażać no ale to co słyszę to dla mnie herezja :) Widzimy siew grudniu :)
0
@Kuczek Za co ich nie lubisz ? A lubisz McGregora ?
0
@Majkel34 Bo już nie mam siły. Właśnie mi usunęli pewien dowód. Zobaczymy. Wilder wygrał przez KO. Odezwę sie po walce
0
@Messi20Messi Jaki bełkot. Tłumaczę ci coś zupełnie odwrotnego. To przez lata był świat z różnych powodów przeciw Kliczko.
0
@Khajio Ale co z tego skoro niektórzy mają większe? Liczby znaków nie przekracza
0
@Majkel34 Władimir nie ma półdystanu. Dobre. Fury ma półdystan wybitny xd. Dobry ale to tyle. Władimir półdystansu nie używał bo mu był nie potrzebny a co depresji to żona Władymira ją miała tuż przed pojedynkiem i w ogóle było dużo zawirowań w jego życiu osobistym. Mógłby uderzać bezpośrednim prawym bić podwójnym jabem. Nawet ja miałem własny plan. Ale ty masz Furego za boga xd
0
@Majkel34 Ale w jakich okolicznościach. Widać niechęć wobec Kliczko. Tyle Furemu powinni zastopować walkę z Wallinem. Dostanie od Wildera w 3 walce. Zobaczysz. Kompromitujesz się to zwyczajna prawda.
4
@Bartunek Nawet robiłem ostrzeżenie że będzie długi wpis w odpowiedzi do komentarza
0
@Majkel34 Kliczkę do zera Fury ograł? Śmieszny jesteś powtarzam ci. Kliczko ugrał conajmiej 2-3 rundy. Naprawdę guzik wiesz o boksie. Witalij Kliczko i Władimir top 3 wespół z Lewisem
0
@emeu A wcześniejsze zostawili
3
@wpwelement dlaczego moje wpisy są ciągle usuwane w wcześniejsze nie ??
0
@Majkel34 Jak nie jesteś hipokrytą skoro Furemu liczysz 38,5 Kliczkę a Tysonowi 38 Holmesa a Witalijowi 37 Lewisa już nie. Kompromitujesz się
0
@Majkel34 Jesteś hipokryta bo Wład miał 38,5 lat Lewis 37. Żałosny Furego co nawet pasa nie obronił.... Proszę cię bo stracę do ciebie nadzieję. Witalij ale ty guzik rozumiesz z jego walk. Wiem że nie zmienisz swojego zdania bo jesteś "twardogłowy" jak twój kolega. Fury uciekł od Władymira. A do walki z Władem podchodził śmiertelnie poważnie to jego gierki umysłowe. Wie jak ludźmi manipulować. Dramat co ty wypisujesz. Same stereotypy, Brak zrozumienia tematu i nieświadome kłamstwa.
0
@Majkel34 Bo co bo znokautował starego wypalonego Holmesa? Na czym opierasz tą teorię że każdego skoro gdyby ma miejscu Holmesa byłby Lewis czy Kliczko i realizując tą taktykę i nie dali by się tak zaskoczyć bo mają refleks kilka razy lepszy niż stary Holmes. Do tego są wyższi, cięższi, mają dłuższe ręce i w mojej opinii dużo większe umiejętności oraz cios.
0
@Majkel34 Teraz to parsknolem śmiechem. Mówisz że Lewis był past prime a Tyson co pokonał 38 Holmesa wracającego z długiej przerwie podczas, której nic nie robił, i robił to dla pieniędzy bo go Don King skusił wielką kasą. Holmes wiedział że przegra a Don King wiedział że ludzie są głupi i jak Tyson pokonał go efektownie to urośnie w ich oczach. A Tyson i tak miał duże problemy jakby Holmesowi nie spadł refleks i nie odsłonił się na prawą rękę to kto wie co by było. Pokazałeś tutaj hipokryzję i głupotę. Ja jednak sądzę że jesteś ofiarą narracji AntyKliczko przez całą ich karierę zawodową :)