0

@LuisSalvano że Bale zmotywuje się na grę w totkach bo to dla niego wyjątkowy klub

2

Wstałem tam późno nich że muszą. Naprzód Celtics !!

0

Podobno Tottenham chce ściągnąć Bale. Czyżby Mourinho przygotowywał grunt pod powrót do Realu? :D

10

Bartomeu jakby powiedział gościowi że Barcelona ma full cashu to mówiliby że debil chwali się pieniędzmi gdy można było udawać biedaków i wyciągnąć depaya za mniej XD

0

@YoNoEntiendoNada Jesteś pewien że przez czarnych także nie jest używane? Może odrob lekcję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@YoNoEntiendoNada Lol. Skąd wiesz że płaczę? Z jednego pytania potrafisz dowiedzieć się co czuje i myślę dobry jesteś

0

@Majkel34 https://www.npr.org/2017/10/04/555301222/new-muhammad-ali-biography-reveals-a-flawed-rebel-who-loved-attention?t=1600196986364
Tutaj trochę pozytywnie. Zobacz sobie na YT profil garnek Sports Muhammad Ali poza ringiem

1

@Adamski69 Od takiej oceny są socios. Wybrali go i jak na razie nie potrafią zebrać głosów na votum nieufności, więc nie będzie rezygnował bo kibice działający pod wpływem emocji tak chcą

0

@Majkel34 Ali wygłosił przemówienie na zgromadzeniu klu klux klanu że pary dwu rasowe nalezy mordować a teraz jest symbolem walki z rasizmem

8

@konrad1661 Gościu tu nie chodzi o żadne bronienie. Bartomeu można krytykować ale sugerowanie że jest głupi to właśnie głupota. Bartomeu ma pewnie z IQ większe niż 95% ludzi. Tacy idioci z internetu myślą że rządzenie takim wielkim klubem jest łatwe. Guzik prawda. Powiesz dwa słowa za dużo i po tobie gdyby międzyczasie idioci z internetu mówią dziennie Kilkanaście różnych debilizmów

3

@DaPi Jest milion powodów dla których mógł tak powiedzieć ale cymbały o tym nie wiedzą...

3

Bartomeu nie jest cymbalem i jeśli tak powiedział to miał w tym jakiś powód. Ostatnie co można mu zarzucić to głupota. Zaraz odezwą się że klub w ruinie xd

1

Czy wyrażenie "White trash" jest rasistowskie?

1

@Encore Jak ogólnie dani NBA w Polsce radzą sobie z tak długimi i częstymi przerwami. Ja oglądam w nocy rzadko wolę ściągnąć i obejrzeć mecz wieczorem następnego dnia

0

@Kuczek Tak sponsorskie też.

1

@Kuczek Dodam że to nie są pensję ale są wliczone także wpływy za reklamy i tak dalej

0

@blazeq Jeśli chce być w jej oczach ideałem to nie płakać. Ale jeśli płacze na pogrzebie to na ewentualnie związek będzie to miało mikroskopijny ale ujemny wpływ

0

@blazeq Gdzie ja obrażam kobiety? Tu nie chodzi o bycie żałosnym. Wiadomo że jeśli okażesz trochę słabości to ten minus będzie malutki/ bez znaczenia ale będzie. To jest proste nie masz słabości jesteś w jej oczach lepszy niż ten co ją okazuję. Przecież ja nie mówię że jak facet będzie płakał na pogrzebie czy gdzieś to kobieta będzie sobie myśleć "co za beznadziejny płaczek" ale jakby tego nie robił to miałby plusa. Kobiety dąż do posiadania jak najsilniejszego psychicznie mężczyzny. Gość który nigdy się nie załamuje przy śmierci dziecka matki etc ale nie psychopata to jest ideał. Może to wy mnie źle rozumiecie?

7

@tobiasson92 Ale to chyba dobrze że nie ma pozwolenia na okrucieństwo wobec zwierząt? Nie jestem w temacie ale te postulaty wydają się sensowne

0

@stone80 Ja zawsze chciałam partnerkę która będzie samoswiadmoa. Nie będzie wierzyła w bajki o dobroci i miłości ale żebyśmy traktowali się jak dwójkę osób dobrze ze sobą żyjących którzy pomagają sobie iść przez życie. Żadnego gloryfikowania związku etc. Chyba źle to wyraziłem

0

@stone80 Przyznam się że trochę nie zrozumiałem co Toma do mojego wpisu. On był jednym z tych gości, którzy imponowali siła psychiczną, i dawali bezpieczeństwo. Jak okazało się że jednak taki nie jest jak okazał żeńskie cechy to cóż.

0

@JimMorrisonFCB No może dlatego że są a) przystojni b) wysocy c) mają dobre geny d) umieją rozkochać kobiety poprzez patrzenie w oczy itd ?

0

@Kuczek Ale czym ta charyzma jest ? Obrażaniem przeciwników, bicie sędziego czy co jeszcze?

0

@Kuczek Khabib miał jedną akcję z bezdomnym ale poza tym skąd takie wnioski? Po prostu lubisz takim skur... Jak McGregor co sugeruje Tyson na avatarze i ze mówiłeś że ma charyzmę i charakter. Dobrze to było widać jak płakał żeby go khabib nie bił. To tylko biznes xd

0

@JimMorrisonFCB I co w związku z tym? Chodzi o to że współcześni mężczyźni zaczęli zbyt bardzo naskakiwać kobietom. Myślą że jeśli będą dla nich dobrzy to tę będą chciały z nimi być. Takie wodzenie za nos żeby mieć sługę i opcję zaposowa to coś innego niż niezobowiązujący seks

0

@Kuczek Bardzo dobrze. Idiota nie może się zdecydować i widzi każdego za nos. Nie no szkoda... że mu khabib nie spuścił łomotu drugi raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?