73

Rewolucja obróciła ten klub o 360°

0

New York Post. Iloość przestępstw w Minneapolis wzrosła alarmująco po zmniejszeniu ilości i finansowania policji.

0

@Ghotti Plotka. Zwichnął bark podczas zamachu kijem golfowym

0

Bale wypożyczony do Tottenhamu z kontuzja

26

Karawana szczeka psy jadą dalej

5

@lukas10 i dobrze. Wiedział co połączenie słów szpilka i kadra tworzy XD

2

Łukasz Różański przyznał się że był ze szpilką na kadrze. #aferakonska

1

@Hawajczyk Mam podobne zdanie. Lubię czytać to co piszesz. Często się zgadzamy i zaryzykuję tezę że jako jeden z niewielu potrafisz trzeźwo ocenić pewne rzeczy :)

3

Jeśli wszyscy zwykli kibice myślą że puig jest lepszy niż alenia a Koeman na odwrót to może widzi więcej od nas? Poczekajmy z oceną decyzji. Bez żadnej podstawy by tak nie zrobił

0

@FcBarcaCules To anżeja kilka razy pozamiatali xd

0

Jak oceniacie Gołotę? Jak poradził by sobie dzisiaj? Z Wilderem AJ Furym braćmi Kliczko? Albo z Ortizem, usykiem?

1

@Bykunn trzy razy co by być pewnym

2

Komentarz usunięty

0

@ArdoFCB To dawaj dowody na przekręty a nie sobie wymyślasz

2

@arasz1819 tak na pewno go Barcelona nie obchodzi. Puknij sie w głowie. Za pasiakinto możesz trafić ty za fałszywe oskarżenia xd

14

@Persyfl Samiec beta jak zawsze w obronie kobiet xd

1

@Cave tak bo ty już wiesz że na pewno coś złego powie. Widać kto jest szuja jeśli wyzywa bez dowodów xd

0

Floyd mayweather powraca na walkę z youtuberem Paulem loganem

1

@justfootball A nie pomyślałeś że jest tego jakiś powód np papierkowy z którego lepiej tego na razie nie robić ale ty masz ich za idiotów, którzy już miesiąc o tym nie pamiętają

0

@LucaBrasi Skąd wiesz moz to ja organizuje jego córce to wesele i też coś wezmę dla siebie z jego wypłaty? :D

0

Adamek w czerwcu mówił że robi walkę pożegnalną bo mu Mercedesa zalało i chce zarobić na nowy a teraz że robi walkę pożegnalną bo ma wesele córki :D

1

@AdiKingu96 Może niedługo zrobią wspólne pożegnanie xd

65

Adamek wraca na walkę pożegnalna. Religijny człowiek to i sie często żegna.

0

@itmustbejoke Ale Roberto bierze w brutto czy netto? Ramos 12 ale w netto. Właśnie w tym problem ze nie wiadomo o jakiej kwocie mówią media brutto czy netto

0

Ile zarabia Bale ? Bo według ostatnich informacji 17 milinów ale brutto. Netto najwięcej zarabia Ramos 12

0

@Cariones Za ten Avatar powinieneś dostać bana

0

@don'T.R.I.P.e Ale to nie prowokacja. Zobaczyłem gdzieś w relacjach na FB i przyszło mi do głowy że ewidentnie jest xd

0

@Encore Napisałem to z przymrużeniem oka. Nie kryję się z tym że najbardziej kibicuje luce, LBJ i Brown :)

15

Czy hasła "Rasicm is small dick energy" są rasistowkie wobec żółtych i białych mężczyzn , seksistowskim wobec mężczyzn oraz dyskryminującym wobec mężczyzn z małym penisem oraz wobec chorych dotkniętych chorobą mikropenisa ?

0

@Encore Luka Doncic pozamiata :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?