Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
Rewolucja obróciła ten klub o 360°
0
New York Post. Iloość przestępstw w Minneapolis wzrosła alarmująco po zmniejszeniu ilości i finansowania policji.
0
@Ghotti Plotka. Zwichnął bark podczas zamachu kijem golfowym
0
Bale wypożyczony do Tottenhamu z kontuzja
26
Karawana szczeka psy jadą dalej
5
@lukas10 i dobrze. Wiedział co połączenie słów szpilka i kadra tworzy XD
2
Łukasz Różański przyznał się że był ze szpilką na kadrze. #aferakonska
1
@Hawajczyk Mam podobne zdanie. Lubię czytać to co piszesz. Często się zgadzamy i zaryzykuję tezę że jako jeden z niewielu potrafisz trzeźwo ocenić pewne rzeczy :)
3
Jeśli wszyscy zwykli kibice myślą że puig jest lepszy niż alenia a Koeman na odwrót to może widzi więcej od nas? Poczekajmy z oceną decyzji. Bez żadnej podstawy by tak nie zrobił
0
@FcBarcaCules To anżeja kilka razy pozamiatali xd
0
Jak oceniacie Gołotę? Jak poradził by sobie dzisiaj? Z Wilderem AJ Furym braćmi Kliczko? Albo z Ortizem, usykiem?
1
@Bykunn trzy razy co by być pewnym
2
Komentarz usunięty
0
@ArdoFCB To dawaj dowody na przekręty a nie sobie wymyślasz
2
@arasz1819 tak na pewno go Barcelona nie obchodzi. Puknij sie w głowie. Za pasiakinto możesz trafić ty za fałszywe oskarżenia xd
14
@Persyfl Samiec beta jak zawsze w obronie kobiet xd
1
@Cave tak bo ty już wiesz że na pewno coś złego powie. Widać kto jest szuja jeśli wyzywa bez dowodów xd
0
Floyd mayweather powraca na walkę z youtuberem Paulem loganem
1
@justfootball A nie pomyślałeś że jest tego jakiś powód np papierkowy z którego lepiej tego na razie nie robić ale ty masz ich za idiotów, którzy już miesiąc o tym nie pamiętają
0
@LucaBrasi Skąd wiesz moz to ja organizuje jego córce to wesele i też coś wezmę dla siebie z jego wypłaty? :D
0
Adamek w czerwcu mówił że robi walkę pożegnalną bo mu Mercedesa zalało i chce zarobić na nowy a teraz że robi walkę pożegnalną bo ma wesele córki :D
1
@AdiKingu96 Może niedługo zrobią wspólne pożegnanie xd
65
Adamek wraca na walkę pożegnalna. Religijny człowiek to i sie często żegna.
0
@itmustbejoke Ale Roberto bierze w brutto czy netto? Ramos 12 ale w netto. Właśnie w tym problem ze nie wiadomo o jakiej kwocie mówią media brutto czy netto
0
Ile zarabia Bale ? Bo według ostatnich informacji 17 milinów ale brutto. Netto najwięcej zarabia Ramos 12
0
@Cariones Za ten Avatar powinieneś dostać bana
0
@don'T.R.I.P.e Ale to nie prowokacja. Zobaczyłem gdzieś w relacjach na FB i przyszło mi do głowy że ewidentnie jest xd
0
@Encore Napisałem to z przymrużeniem oka. Nie kryję się z tym że najbardziej kibicuje luce, LBJ i Brown :)
15
Czy hasła "Rasicm is small dick energy" są rasistowkie wobec żółtych i białych mężczyzn , seksistowskim wobec mężczyzn oraz dyskryminującym wobec mężczyzn z małym penisem oraz wobec chorych dotkniętych chorobą mikropenisa ?
0
@Encore Luka Doncic pozamiata :)