Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Tzn kto się fotografował z Niemcami i co w związku z tym? Jeśli sugerujesz jakąś kolaborację kościoła z Niemcami to się grubo mylisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wiadomo że nikt tego nie przyzna ale moim zdaniem, oprócz powodów czysto politycznych, na nienawiść do Kaczyńskiego ma wpływ jego introwertyzm i w pewnym sensie brak umiejętności społecznych. Wiadomo zarządza duża liczbą ludzi ale raczej preferuje swoje własne towarzystwo. W jakim stopniu można dyskutować.
1
Materla vs Soldic na KSW 56!
0
@Janas11224 To dlaczego gdy była analogiczna sytuacja z ustawą o przemocy w rodzinie nikt z mężczyzn nie reagował?
2
Podziwiam kobiety za to jak potrafią się zjednoczyć i walczyć o swoje. Założę się że w analogicznej sytuacji większość mężczyzn miałaby to gdzieś. Czy tylko ja odnoszę wrażenie że teraz to kobiety mają większe jaja ?
0
@RosjaninBut Nie wróci. Widać po nim że to gość który dotrzymuje słowa
0
@VenoM To było już wiele razy wałkowane Polska miała odwrócona piramidę demograficzną i wydłużenie wieku emerytalnego było nieuniknione
0
Niektórzy wczoraj nazywali Khabib goatem jednak Jon Jones twierdzi że ma to on ma lepszą karierę i jest numer 1 p4p obecnie bo Khabib bronił pasa 4 razy a on 15. Jakie jest wasze zdanie? Dla mnie dla mnie przydałby się Khabibowi jeszcze gsp i Ferguson żeby o tym myśleć.
1
@Survier Tzn ? Tylko nie wyskakuj z Amber Gold :)
11
Rządy Tuska, jak każde, mają wiele za uszami ale powiedziałabym że są zostały bardzo zdemonizowanie przez obóz prawicy. Patrząc na to co wyrabia PiS bardzo chciałabym jego powrotu. Przynajmniej nie marnotrawiono pieniędzy, prawo było przestrzegane a Polska stworzyła sobie przyzwoite relację z UE.
0
No i walki z Fergusonem nie będzie :(
0
@NeroTFP Ale to do kilku dni tylko można. Trzeba mieć konto premium
0
@nitey Tzn co masz na myśli?
1
Czy da się jakoś sprawdzić ile miała dana strona np coca cola like na FB w 2014 ile zyskiwała w miesiącu itp ?
1
@RosjaninBut Walka wieczoru o 22.30
1
Jak na razie wieje nudą. Za duży ring. Klincze chyba też nie potrzebne
2
@szymon6847 Nie obrażając go ale Żółtek nie ma prezencji przedewszytskim. Fakt że liczyć się to nie powinno ale się niestety liczy.
3
@NaFazieHitman Kto wie może kiedyś do nich dołączysz :)
8
Nastoletnie feministki na Twitterze często piszą o mężczyznach jak Incele na forach o kobietach. Change my mind
2
@NaFazieHitman PPV :) Możesz na strimach poszukać
1
Dzisiaj Genesis: Rożal vs Barnett oglądacie?
0
@maroon Ale to bardziej z powodu ustawy o ochronie zwierząt czy obostrzeń?
0
@arraco Ja mówię tutaj o twardym elektoracie. Czy to ich jakoś skruszy
0
Jak myślicie czy wśród emerytów i rolników spadnie poparcie dla PiSu?
Mój tata który popierał PiS zaczął się wypowiadać negatywnie po kolejnych obostrzeniach bo twierdzi że epidemii xdd
2
@Zip Albo KSW.tv
1
A co tak ludzi wkurzyło Lockdown czy zakaz aborcji? Coś mnie ominęło jaki protest
0
@koziar Tym ludziom znającym się na boksie prawdopodobnie ani razu nie zdarzyło się analizować walk w slow motion żeby dowiedzieć co naprawdę działo się na ringu.
0
@koziar Tak jak mówię. Historycy nie wdają w analizy typu czy Frazier był naprawdę tak dobry jak się sądzi czy może Chisora był dużo lepszy. Oni mają dużo wiedzy "suchej" np jeśli Frazier jest dużym nazwiskiem a Chisora małym to Kliczko jest niżej niż Ali bo "Ali ma lepszy resume". Nigdy im do głowy nie przyszło stosować np tą matematyczną metodę w stylu ilu Ali pokonał 110kg bokserów? Bo jaką jest szansa że Ali pokonał najlepszego supercieżkogo skoro nawet średniego ciężkiego nie pokonał? To tak jakby Manny pacquiao był lepszym nazwiskiem niż np Mariusz Wach. Niby nazwisko ma ale w bezpośredniej konfrontacji to szans nie ma.
Zresztą to zestawienie kompletnie kompromituje fakt że Tyson jest wyżej niż Lewis. Nie masz argumentów i usilne posługiwanie się argumentami temu dowodzi. Witalij czy to czysto sportowo czy osiągnięciami jest nr1 w HW.
0
@koziar Takie powoływanie się na autorytety to objaw braku argumentów. Nie chcesz się pogodzić z tym że Witalij to nr1 i choćbyś widział wszelkie argumenty to cię nic nie przekona. Powiedz mi na jakiej podstawie opierasz twierdzenie że np Joe Frazier to lepszy zawodnik niż Kliczko?