Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałem dzisiaj ogniem i mieczem skończyło się tym że król z Chmielnickim zawarli pokój a widzę że jednak husaria dalej atakuje
2
@Jakchcesz No czego nie rozumiesz "Polska walcząca" a że Niemców już tutaj nie ma to trzeba znaleźć kogoś z kimś mogą się naparzać. Rekonstrukcja historyczna
2
Proponuję radykalnych narodowców wywieźć na Marsa a radykalne feministki na Wenus i będzie spokój
0
O Bogowie ! Walka !
0
@Janiama Z jakiego powodu?
0
@sebasek99 @patry295 @Bykunn Ogólnie kobiety nie pałają chęcią do szachów, tak smak jak do szeroko rozumianej strategii. Wolą, oczywiście generalnie, relacje z ludźmi...
3
@kerouac Nie. Są duża mniejszością
7
To sie dzieje naprawdę XD
2
@MaTt_BarcaFan W nowym testamencie. W starym podobno miłosierny Bóg nie miał problemu z wymordowaniem jerycha...
4
@NaFazieHitman A skąd pewność że żyli? xd
2
Ekspert, intelektualista oraz wojownik, Marcin Najman wypowiadał się już o wyborach w USA, awarii czajki czy proteście kobiet a teraz znalazł sposób na rozwiązanie problemu pedofili w kościele: "Moim zdaniem, trzeba stworzyć mechanizm testów psychologicznych przed przyjęciem do Seminarium. Niestety pedofile często celowo chcą przeniknąć do stanu duchowego by uprawiać te ohydne praktyki"
0
@bixmix Btw. Zwróć uwagę na Corriego Sandersa. Nie widnieje wśród różnych zestawień najmocniej bijących bokserów ale taki był. Jako jedyny potrafił lekko zachwiać Witalija Kliczko. Nawet Lewisowi się po tym słynnym podbródku nie udało.
0
@bixmix W sensie że jak na tak wysoki % KO ogólny czyli 87% Kliczko i Marciano mają mało ko w pierwszej rundzie jak na takich elitarnych puncherow :)
0
@APRA Tak. Wielu mówi że Ortiz był stary ale nigdy nie widziałem żeby ktoś znokautował krótkim ciosem na czoło elitarnego zawodnika. I to tak naprawdę pierwszym dobrze ulokowanym. Nigdy przedtem nie widziałem żeby ciosem na oczodół z doskoku odciął od przytomnośći zawodnika co ma 206cm i 115kg wagi (Fury). Nie widziałem żeby po nokautach chociażby Tysona czy Foremana jakiś zawodnik reagował drgawkami jak Liakowicz po ciosie Wildera
6
Nie zdziwił bym się jakby wybory na następcę Bartomeu wygrała Kidawa Błońska
2
Ciekawostka: Największy % nokautów w pierwszej rundzie spośród mistrzów wagi ciężkiej ma Shannon Briggs (36) w 67 walkach, co daje zawrotne 56%...
Drugie miejsce zajmuje Deontay Wilder z 45%.
Trzecie ex aequo Mike Tyson i Corrie Sanders z 40%
A piąte Frank Bruno z 33%.
George Foreman, Rocky Marciano i Witalij Kliczko, którzy mają jedne z najwyższych %KO w historii HW w tej statystyce prezentują się dosyć przeciętnie bowiem ich wyniki to 18%, 21% i 15%.
3
W jeden dzień Biden podwoił ilość likes na FB. Z 3mln do 6mln
2
Na ETOTO tv zapowiedź dyskusji Kliczko czy Kliczko i "Szpilka testuje gruchę" i "jak mocno wali popularny Szpila" xddd
#aferakonska
0
@rado_Barca Miałbym bekę jak by stworzyli materiał że jest pedofilem na bazie tych sytuacji gdzie tak blisko szepcze dziewczynkom coś do ucha :D
3
@Artsssfc Minimalny wiek to 14 więc mojej nie będę mógł wymienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Benz No tak Żydzi zawsze wszystkiemu winni
3
@norbi77 Przypomniałeś mi tym jak miałem X lat i musiałem oddać moje zabawki młodszym kuzynom :(
0
@MesQueUnClub_87 @Slazmi Kojarze to z tym gdy na przemówienie Kaczyńskiego flagi były zawieszone na takiej wysokości aby stworzyć czerwone tło oczywiście czerwony to kolor wojowniczy :)
1
@Slazmi Gdzieś widziałem badania o tym że analitycznie myślimy rzadko. Najczęściej racjonalizujemy wybory kierowane emocjami. Stąd bierze się np walka z chocholem gdzie nie analizujesz przeciwnych opinii a jedynie zmieniasz ich znaczenie tak aby móc je łatwo obalić
10
@parpe Wystarczy policja. Porównujesz demolowanie miast do jednego ataku na dziennikarkę
1
@Slazmi Identycznie myślę. Np liczby to dla wielu ludzi nie jest żaden argument bo nie jako mózg nie potrafi przełożyć ich sobie na rzeczywistość, więc można pięknymi słowami mamić ludzi. Widać to na przykładzie pandemii straszenie setkami zmarłych gdy w skali kraju to nic a przedsiębiorcy mają zniszczone biznesy.
1
https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20170422/KRAJ/170429668/AR/0/AR-170429668.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=
Wszystko idzie po myśli xddddd
4
@Joaquin88 Dekryminalizacja nawet twardych narkotyków to dobry pomysł ale w Polsce nie przejdzie ze względu na konserwę
0
@Messi20Messi Pokazywałem analizę o tym jak "przegrał" z Lewisem. Władimir no miewał wpadli leżał na deskach ale leżał z puncherami i ciężkimi zawodnikami o tych walkach też pisałem. Z Rossem się po prostu spompowal bo walczył pierwszy raz w Kijowie i chciał go znokautowac a że purrity miał super szczękę to było tak a nie inaczej. Z Sandersem, Corrie walnął go najpierw z główki i dobił lewym. Od tego się zaczęło. Z Brewstem wykończył go 4 razy za wysoki cukier. Do tego czasu łał Brewstera i ten leżał na deskach. Joshua 198cm około 114kg, Fury 206cm. Widziałeś wcześniej takich zawodników? Mógłbym się zgodzić że są lepsi od Władymira ale Ali nie jest lepszy niż Władimir. Dwa że pisałem już dlaczego mówienie o braku nazwisk u Witalija jest nie właściwie. Nawet i tak są bo Sanders, Chisora, Peter, Kirk Johnson, Solis, Briggs, to solidne nazwiska. Do tego "powinien" mieć Lewisa i Byrda. I kolejna kwestia nawet jeśli założyć że bił się z "słabymi" rywalami to dominował ich jak nikt inny w historii. Ali miał przegrane z Nortonem, Frazierem, Cooperem,spinskem(wstyd) leżał na deskach a Witalij rzadko przegrywał rundy i nigdy nie leżał...
0
@Pawlak1992 Np Foreman zblokował dużo ciosów Holyfield krzyżową gardą o której nie miał pojęcia w latach 70. Może młody Foreman nie dawał by rady blokować ciosów Holyfield? I pamiętaj że dawałem Foreman realne szanse na pokonanie Kliczko.