0

@KapiFCB Troche to żenujące jakby się chciał przypodobać polakom

1

@Fawrf strims world zobacz

1

@ArdoFCB 11sekund

0

Słyszałem że Rajewski był mocno promowany. to prawda ?

0

Jak duże szanse dajecie Materli z Soldiciem?

1

@koziar #DlaKogoTaGrucha

2

@IronSanHybrid Mnie by nie rozkochała

0

"Tyson" z gromdy został aresztowany za pobicie przypadkowych ludzi w Bydgoszczy XD
A u kostyry jeszcze całkiem nie dawno "siedziałem za niewinność" xd

1

@AdiKingu96 Nie sądzę żeby coś się zmieniło na gorsze. Po prostu po tylu latach już to nie robi takiego wrażenia, ciekawość zaspokojona a mózg potrzebuje coraz to nowszych bodźców, których KSW nie da rady dać. Np Soldic jest tak samo efektowny jak Mamed ale czy zostanie gwiazdą PPV ( jest lubiany fakt) ? No nie. To samo Pudzianowski wybił się na strongman ale Janikowski czy Kołecki już nie dadzą takich emocji z wielu powodów jak i tego że są odgrzewanym kotletem.
Nie trzeba było płacić, odstęp pomiędzy galami był większy, MMA w Polsce dopiero raczkowało (teraz jest FEN, Babilon itp), nie było multum rewanży. Może chaotycznie piszę ale chyba rozumiesz co mam na myśli

5

Ten gość, który podpalił mieszkanie nawet do aresztu szedł w spodniach patriotycznych z orłem xd

5

3

@daniel32778 @masq I chciałbyś żyć za głodową emeryture? W Polsce piramida demograficzna jest odrócona więc cenie Tuska że nie bał się podejmować decyzji niepopularnych a koniecznych

1

@masq Tyle że Tusk żadnych emerytur nikomu nie ukradł...

0

@Janiama Wiem że został trafiony głową w 2rd. Tyle ty mówisz że Michalczewski powinien dostać werdykt bo był mistrzem, który zasługiwał na zwieńczenie karier z 50-0 a ja punktuje nie patrząc na nazwisko czy osiągnięcia.
Lubię Michalczewskiego i denerwuje mnie gdy ludzie go nazywają Niemcem itp ale sędziowie muszą punktować tak jak wychodzi im walka a nie patrzeć że szkoda byłoby aby po bliskiej walce Michalczewski przegrał bo był bliski pobicia rekordu Marciano...
Kolejna kwestia od tego są sędziowie żeby nie dawać się ponieść sympatiom do zawodnika, przynajmniej w teorii. Sprawy poza ringowe to też ich nie obchodzi. Zawsze będzie ktoś skrzywdzony werdyktem po bliskiej walce. Zasada że mistrza trzeba zdominować albo znokautowac to zasada kibiców nie sędziów.
Niemieccy kibice pod wpływem emocji na żywo różnie mogli oceniać walkę, więc mówiąc o 3rd trzeba zaznaczyć że się pomylili w ocenie akcji bo Gonzalez był tylko wytrącony z równowagi co zmianę rundę z wygranej na Michalczewskiego na wygraną rundę Gonzaleza

0

@Janiama Z tego co widzę dali 3rd dla Michalczewskiego. Ja się z tym nie zgadzam bo dali ją za akcję z 1.31 gdzie ten lewy prosty jedynie wytrącił z równowagi Gonzaleza a w zamian ten trafił swoim i po prawił dobrym prawym. Do tego dużo ciosów trafionych na korpus Michalczewskiego

0

@Janiama Ale w każdym razie punktacja to kwestia często widzimisię. Na eye on the ring można zobaczyć jak inni ludzie punktowali walkę i każdy punktował dla Gonzaleza. Gdyby dać Michalczewskiemu 2rd to miałby zwycięstwo ale też nie może czuć się rozgoryczony. Tzn może bo był bliski rekordu Marciano ale nie może czuć się okradziony :)

1

@NeroTFP @Janiama Cześć. Przepraszam że dopiero teraz odpisuje. Dla mnie wygrał Gonzalez 115-113.Michalczewski przespał pierwszych 6 rund ale ofensywa w końcowych rundach nie da mu werdyktu.


Zastanawiam się skąd w Polsce taki odbiór tej walki? Michalczewski szedł do przodu ale wiele z tego nie wynikało, mówie o 6pierwszych, a gonzalez trafiał podbródkowymi i kombinacjami.


Może to przez to że zbliżał się do rekordu Marciano albo że Polacy zapamietali końcowke która wygrał. Generalnie bliska walka i jakby dali ją Michalczewskiemu to ne miałbym nic przeciwko.


1 rd Gonzalez trafia jabami i dobrym podbrodkowym. Michalczewski naciera ale bez efektu.....


2rd Gonzalez raz że trafiał wiecej to chyba też wyrażniej.Bliska runda


3rd Gonzalez walczy na wstecznym i raz cios michalczeskiego cofnął go do tyłu ale gonzalez trafił za dużo.


4rd Gonzalez wygrywa na jaby przez 2 pierwsze minuty i dzieki dobrym 15 sekundom końcowki zabiera runde


5rd Gonzalez w prawdzie Darek trafił na poczatlku prawym prostym i zasypał go ciosami ale traci przewage w ostatnich 90 sekundach. za malo na wygranie rundy


6rd Michalczewski bo dokładniejszy i lepsyz w jabach


7rd Gonzalez. Dobra runda Michalczewskiego ale do jego głowy dochodzi zbyt wiele ciosów meksyka.


8rd Michalczewski. Bliska runda na remis ale darek był agresywnejszy wiec moge mu ja dac


9rd Michalczewski


10rdMichalczewski


11rdMichalczewski ale nie jestem pewien ciosow pod linami....


12rdGonzalez


115:113 Gonzalez


mozna dac michalczewskiemu 2rd ale rownie dobrze 8 dla meksykanina
Janiama czemu uwazasz że został oszukany? Agreswyniejszy wcale nie znaczy lepszy...

6

@Chakalaka Ja zawsze wolałem Pacquiao :D

0

@LuisSalvano A co sie konkretnie dzieje? Co to są za decyzje? Jakie ustepstwa daja rodzciom?

0

wie ktoś może jak liczy się wyświetlenia na yt?

0

@Fawrf Wach szczęka jak u konia :D

0

@Zytko Jaka różnica wieku? Mężczyzna wykładowcą czy kobieta? Jaka była relacja studentów?

0

Spotkaliście się kiedyś na studiach/życiu ze związkiem uczennicy/ucznia z swoim wykładowcą?

8

Kasia Gandor dodała film o nierównościach w płacach kobiet i mężczyzn i w komentarzach ludzie tłumaczą jej że to nie jest wina dyskryminacji ale tego że mężczyźni są silniejsi fizycznie, wyrabiają więcej nadgodzin czy poświęcają więcej dla pracy. A w komentarzach jakże rzeczowo że "typy się zesraly", coś o konfederatach i incelach, albo że feminizm jest potrzebny,"faceci się zlecieli bo wiedzą lepiej"(ironicznie) "ile neandertali się zleciało", "o tyłu mężczyzn objaśniających nam świat".
Niby są za równouprawnieniem ale z drugiej strony mężczyźni nie mogą sprzeciwiać oskarżaniu ich o fikcyjną dyskryminacje płacową czy mówić o dyskryminacji w ich stronę bo powiedzą że "typy się zesraly"

0

@Mathew86 jaką uczelnia?

1

Foliara w akcji. 1.55 XD


1

@NeroTFP Tylko że Ronaldo i Ibrahimović mają takich proporcjonalnie więcej

1

Wie może czy jeszcze don stanislao będzie leciał w najbliższym czasie w telewizji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?