Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Nie zrozumiałeś. Mężczyźni, którzy mają niebezpieczne pracę ale wysoko płatne biorą się za nie bo chcą zapewnić byt rodzinie. Nie chodzi o to że kumpel informatyk (ciężka dla zdrowia praca kręgosłup oczy btw)jak jego żona zajdzie w ciążu to zatrudni się jako szambonurek ale jeśli jakaś dziewczyna zajdzie w ciąży to jej chłopak do takiej pójdzie albo będzie brał nadgodziny. W dyskusji o gender pay gap dobrze to oddaje sedno sytuacji. Twoi kumple mogą co najwyżej pracować ciężej
3
@Bykunn @Mysliwy W większości mężczyzni wybierający niebezpieczne i uciążliwe pracę biorą właśnie dla kobiet, które są w ciąży a później dla dziecka....
1
Małgorzata Trzaskowska postuluje dodatek do emerytury dla matek oraz zrównania wynagrodzeń kobiet i mężczyzn. Tym celu wpsiera fundację "wspólnota kobiet". Fundacja ma zbiórke w tym celu na zbiórka.pl
2
@Kacper1432 Dobrze zauważyłeś. Polityka to w gruncie rzeczy umiejętność zjednywania jednych przeciw drugi i polaryzacji społeczeństwa. Liberałowie którzy są pomiędzy tracą ten atut
59
Czekam z niecierpliwością na partie która będzie liberalna gospodarczo i światopoglądowo z prostą zasadą twoja wolność kończy się tak gdzie zaczyna moja. Nie widzę problemu w małżeństwach osób LGBT ale jednocześnie chciałabym wolności gospodarczej. Ani Konfederacja ani Razem to nie jest to coś
1
Właśnie widziałem jak na koncie Jarosława Kaczyńskiego z 150 polubienia i błędami ortograficznymi ludzie piszą per Ty że niszczy Polske, odejdź już etc i nawet się nie domyślili że to fake xd
0
@Kusco15 @szymon6847 @MensculinVeB
0
@puyol_presidend5 No ok ale po co to piszesz? :)
1
@Janiama Off topic z ciekawości jak często grasz w szachy i jaki masz ranking?
1
@Kusco15 W starciu z Purritym Władimir walczył w Kijowie po raz pierwszy z tego względu chciał szybko znokautować amerykanina. Na jego niekorzyść Purrity ma jedną z najmocnjieszych szczęk w biznesie. Przewalczył 43 rundy z Tommym Morrisonem, Corrie Sandersem, Władymirem i Witalijem i nie był na deskach. Walczył też z zawodnikami ważącymi ponad 120kg jak Nielsen, Calvin Jones albo Ronnie Smith.
Sam zresztą był 115kg górą mięśni...
Nie miał umiejetnosci, wygrywał tylko gdy rywal rywal robił pomyłki... I takie zrobił Władymir. Kliczko przed tą walką wygrywał wszystko w ciągu 3 rund, więc nie spodziewał się że jakiś Purrity da rade tyle wytrzymać. Władymir władował wszystko co miał ale, kilkukrotnie zraniony, Ross wszystko ustał... Władimir spompował sie na tyle że w 10 rundzie zaczął przewracać się prawie że sam. Jeśli wydzieliście walke to ustał na koniec kilka bardzo mocnych ciosów prosto na szczęke aż narożnik rzucił ręcznik. Ta walka nie ma nic wspólnego z słabą szczeką a nawet wręcz przeciwnie patrząc jak Kliczko bez zamroczenia całkowicie wyczerpany przyjmuje na szczke takie strzały od 115kg mężczyzny. Moja opinia jest taka że wład się trochę przetrenował (25walka w ciągu 24miesięcy) albo miał potencjalną chorobe patrząc na nagła utratę wagi(3,5 mniej niż w poprzedniej walce, 5,5 w następnej).
Walka z Lamonem Brewsterem to jedno z najdziwaczniejszych walk w historii. Najpierw widocznie zmęczony Władimir zmierza do ringu (Sdunek wspominał że ciało Kliczko nie chciało się dobrze rozgrzać)
Brewster zostaje jednostronnie okładany a komentatorzy HBO mówią o "monstrualnym laniu" i ląduje dwa razy na deskach. Tymczasem Kliczko z każdą rundą jest coraz bardziej widocznie odwodniony tak że HBO zauważyło w 2rd że jest zmęczony bez bycia nawet nawet zbytnio trafiony !!! W 5 rundzie pod koniec zaczyna się zataczać bezsilny bez większego powodu i Brewster zaczyna trafiać na szczeke(to super puncher) a Władymir i tak nie jest jakoś zamroczony... Dopiero idąc do narożnika potyka się o nogi sedziego i upada na twarz. Sedzia kończy walkę.
Widziałem multum pojedynków bokserskich i nie widziałem żeby bokser, który nie był na deskach padł na twarz z zmęczenia..... Władymir siada na stołku i lekarka widzi przesunięte zrenice. Włądymir zostaje zabrany do szpitala gdzie lekarze widzą ze ma 4 krotnie podwyższony cukier we krwi. Btw w filmie o Kliczkach widać nawet jak WItalij już myslał że Władymir umrzei zapłakany dzwonił do mamy a póżniej miał spó z Władem o to żeby skończył kariere ale Wład się zawziął zmienił trenera i wrócił. Władymir był o krok od spiączki hiperglikemicznej. Lekarz mówił że to był Halopridol czyli silny lek psychotropowy o podobnych efektach ubocznych.
Jego prawnik skierował (Judd Burnstein) do Johna McCaina(kandydat na prrezydenta USA) prośbe o oficjalne stanowe śledztwo; "Incredibly, though, all of the specimens, with the exception of one milliliter of urine (too small an amount to permit meaningful testing), had been destroyed by UMC and Quest. To date, no rational explanation has been presented for this failure to deliver the specimens which UMC and Quest had in their possession at the time Mr. Klitschko requested that they be transferred to Dr. Voy. Of course, there are a number of possible explanations, some innocent, for what occurred. However, one of those possible explanations – and an eminently reasonable one – is that those specimens were destroyed in order to hide the truth of what happened to Mr. Klitschko."
Wladymi nie wini jednka niczego żeby nie wyjść na gościa, któy nie chce pogodzić się z porażką;"I have thought long and hard about requesting an investigation because I am concerned that the public, and particularly my fans, will see me as making excuses instead of taking responsibility for a loss. That is not my intention. I simply want to know the truth, and I have not yet been given adequate answers to the many questions I rightfully have."
To jak stracił siły z Purritym jest normalne ale z Brewsterm jak widziałem wszytskie możliwe walki, które dało rade obejrzeć czegoś takiego nie było. Bezprecedensowe.
Emannuel Stewart;"Wladimir was in perfect shape for the bout. In all of my years as a trainer, I have never seen anything like this. I know when a fighter is hurt from an opponent’s punches. In this case, there was something else causing Wladimir’s problems."
Prawdopodobnie za tym wszystkim stał Don King.
Wnioski: Te przegrane nie mają nic wspólnego ze słabą szczęką,wladymir pomścił swoją porażke bardzo łatwo i że Kliczko-Brewster jest owiane wielką tajemnicą i nie dowodzi w żaden sposob słabości Kliczki.
Hejterzy Kliczko za każdym razem podnoszą temat walki z Sandersem. Na nic że Sanders jest prawdopodobnie jednym z najlepszych puncherów ever i bił kliczko jednocześnie uderzając z głowy(jak pierwszy raz w życiu widziałem walke już wiedziałem że coś jest nie tak w bliskim zwarciu). Z jednej strony cios i jednocześnie w drugą stronę głowy Włądymira swoją własną co ma wręcz piorunujący efekt to tak jakbyś by ktoś bił w głowe przy twardym murze jeśli wiecie co mam na myśli.
Naliczyłem 8 uderzeń głową. To nie wymówka. Kliczko też walczył nielegalnie a ludzie o tym wiedzą a ja pisze o tym że nie miał szklanej szczeki.
To może brzmieć paradoksalnie ale walka z Brewsterem dowodzi że ma dobrą szczęke.
Wład komplenie wycieńczony dostawał strzały od gościa, który bije podobnie jak Mike Tyson i nie robi to na nim wrażenia.
2. W 140 amatorskich walkach nigdy nie był na deskach
3. W walce z Chagajewem, Ruslan po 7rd nie słyszał gongu i uderzył Kliczke z zaskoczenia a Wład tego nawet nie odczuł...
Wracając do walki z Sandersem to ani Mike Tyson, Lennox Lewis i Muhamad Ali nie spotkali sie z tak silnym leworecznym zawodnikiem. Sanders jest wśród kilku najlepsych leworęcznych zawodników. zawodników w historii
..... IMO Władimir Kliczko miał świetną szczeke i każdy kto ma choć troche myśli logicznie nie powie że jest słaba biorąc pod uwage ilu puncherów spotkał z jaką średnią wagą rywali.
1
Władimir Kliczko został znokautowany 3 razy na początku swojej kariery z tego względu przez lata mówiono że ma szklaną szczenke. Zacznijmy od tego że był nokautowany tylko przez artystów nokautu (Brewster,Sanders) albo przez naprawdę mocno bijących jak AJ(można powiedzieć że też jest artystą nokautu) czy Purrity. Nie chce mi się argumentować po raz setny że obecnie pięściarze bija mocniej niż kiedykolwiek przedtem bo statystyki mówią to jasno. Nawet ogólnie pada dużo więcej nokautów bowiem wraz z byciem wyższym i cięższym siła ciosu wzrasta nieproporcjonalnie szybciej niż odporność na ciosy. Zacznijmy od kilku faktów:
1. Władimir kończył każdą swoją walkę na nogach
2. Nigdy nie był znokautowany pojedynczym uderzeniem
3. Każdy kto go zranił czy znokautował bił piekielnie mocno przy czym Joshua i Sanders aspirują do absolutnego topu pod tym względem.
4. Kliczko ustał nawet ten potworny podbródkowy od AJ. Wielu mówi że Andy Ruiz ma bardzo dobrą szczeke(bo ma) ale AJ ważąc mniej powalił go na deski dużo, dużo łatwiej. Ten podbródkowy z 3rd z Juniorem nawet nie jest blisko pod wzgledem siły do tego z Kliczką a i tak Wowa go ustał, Ruiz nie...
Ale przeanalizujmy te walki jedna pod drugiej.
0
@Chaoss Po pierwsze twój pojedynczy przypadek o niczym nie świadczy, jest tylko anegdotą. Dwa że 175cm to nie jest mało mógłbyś się odezwać jakbyś miał 160cm. Kolejna kwestia że to jak cię traktują wpływa wiele rzeczy choć nie da się ukryć że wzrost jest potężnym czynnikiem np wygląd twarzy. To że nie dyskryminują cię przy 175cm to nic bo mogłyby by cię wielbić przy 2m. Jakieś żarty w stronę wysokich to nie dyskriminacja bowiem są liczne dowody że są traktowani lepiej całościowo. Grubi też są dyskriminowani.
0
@NGTRX Masz trochę racji ale sensem tego było to że nie jako osoby naprawdę pełne dobroci z checiami uczynienia ten świat dobrym dla wszystkich nie dadzą rady powstrzymać pierwotnych instynktów i nie jako problem małych bedzie przez nich bagatelizowany. Ja jestem bardzo za prawami kobiet, LGBT czy czarnym ale to grupy, które znajdą rzesze ludzi w ich obronie, niscy meżczyzni nie jeśli wiesz co mam na myśli. W skrócie mam pretensje że walka z dyskryminiacją jest wybiórcza chociaż widziałem feministki, które prowadziły akcje w stylu niscy chłopak nie jest gorszy ale to duża mniejszość i duża część osób opowiadajaca się za powszechną równością sama darzy nienawiścią małych. Nie jestem pewien czy składnie napisałem to ale chyba co do sedna to się rozumiemy :)
3
@darek60 To chyba ty nie rozumiesz po co był podany ten przykład. Wyzwiska stronę Kaczyńskiego pokazują że obrażanie ze wzgledu na wzrost jest społeczne tolerowane co innego gdyby np kobieta zostałaby nazwana zmywarą to nawet kobiety z przeciwnego obozu politycznego stanełyby w jej obronie
2
Jest fajny serial na Netflixie "100 ludzi". Odc1 o atrakcyjności fizycznej :)
6
Jestem zdania że grupy naprawdę dyskriminowane w społeczeństwie nigdy nie dostaną należnego wsparcia. Przykład niscy mężczyzni. Nie dawno przeczytałem że Insigne jest stawiany obok najwyższych dzieci dla śmiechu co jest jawnym poniżaniem.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1605533881Lfuvw1RgEESHWt9k3DiQbB,w400.jpg
https://www.rp.pl/Pilka-nozna/311049941-Lorenzo-Insigne-163-centymetry-nad-ziemia.html
Jeśli ktoś myśli że to tylko nie winne żarty to grubo się myli. Wielu małych mężczyzn mierzy się z depresją, pogardą ze strony społeczeństwa szczególnie kobiet(wymowne że tolerancyjna lewica opowiadająca się za równością i poszanowaniem wszystkich ludzi uwielbia obrażać Jarosława Kaczyńskiego ze względu na wzrost),niepowodzeniem matrymonialnym czy chociażby to że niscy chłopcy padają bardzo często ofiarą przemocy szkolnej.
0
Wie ktoś jak zrobić aby kabel HDMI działał? Bo wyświetla mi się ciągle brak sygnału
1
@cchesterr43 Nie podpuszcam cię ale tabletek nasennych do tego nie weźmiesz ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ)
2
A może to dowód że byli uprzedzeni ? :)
0
@jedrek7000 https://www.facebook.com/Janusz-Korwin-Mikke-Polish-Politician-113791870362675/
1
@jedrek7000 Już ma nowy.
3
Korwin o 20.00 w TVP info
0
@MESSIah16 Typ sprawdzał video 26minut żeby podjąć złą decyzję i pozbawił wygranej zawodnika Aruma przez tko :D
0
@NGTRX W sensie jak duża jest to grupa? :)
1
Jak pandemia ustanie Pacquiao i Crawford mają zmierzyć się w Katarze.
Mówił o tym Bob Arum, który wczoraj prawie pobił się z sędzią, to ten sam co sędziował Głowacki vs Briedis btw.
Szczerze chciałbym tej walki niesamowicie ale chyba szykuje się oklep dla Pacman :(
2
Trump chyba idzie na najbardziej znienawidzonego prezydenta w historii USA. Tam naprawdę ludzie wierzą że wybory są sfałszowane? Są tu jacyś eksperci polityczni? :)
0
@KapiFCB @Rastafarnianin @tbas @NaFazieHitman TVP nie oglądam ani polskiej muzyki rozrywkowej nie słucham, więc wydawali mi się trochę niszowi bo grają po wsiach i sie zdziwiłem że taką kasę biorą :D
0
Szczerze mówiąc to z jakich źródeł bracia Golec ewentualnie mogliby zarabiać taką kasę że biorą aż 2mln dotacji?
2
Soldic zgłosił chęć walki z Mamedem Khalidovem :)
0
@KapiFCB Wydaję mi się że będzie walka do jednej mordy :)