0

Pulew już dłużej wytrwał niż z Władymirem. Jakiś pozytyw :D Wydaje mi się że gdyby Joshua ruszył na niego to już by go wykonczył ale umyślił sobie styl pykacza

1

Pulew mógłby tak jak z Kliczką bić ciągle w klinczu na granicy przepisów a nóż trafił by gdzieś na skroń, poprawił na szczeke i może, może :) A Joshua chyba nie lubi ciosów w klinczu na podstawie walk z Ruizem

0

@Majkel34 @Kibic1998 Podobno poprawił obronę a to pisałem z przymróżeniem oka :) Też nie widzę nic wybitnego u Pulewa co mogłoby dać mu wygraną u Ruiza przynajmniej był świetny półdystans i szybkie rece. Powtórze się ale bedzie jak z Kliczką tylko że pewnie wytrwa dłużej

1

@NaFazieHitman Nie wydaje mi się chociaż Pulew jest bardzo dobrym zwpdnikiem i pewnie postawi ciężkie warunki tzn widze to podobnie do walki z KLiczką po dobrej walce dostanie do 10rd KO/TKO

0

@Majkel34 Styl robi walke :)

3

Od początku wydawało mi się że skończy się jak w poprzednich czyli że Atleti w końcu spuchnie. Ich wygrana jest możliwa tylko przy jakiejś kompletnej katastrofy w wykonaniu Realu albo Barcelony. Real prędzej czy pózniej ich dogoni

1

Kibicuje AJ na ogół ale pragnienie niespodzianki jest tak wielkie że war Pulew !!!
Nawet sugerowanie że Wowa Kliczko brał sterydy mu wybaczam :)))

1

Miałem flashbacki z Wawrzykiem w Moskwie

0

@CZAJUN_119 Łatwa to może nie być ale koniec końców nie wyobrażam sobie żeby AJ miałby to przegrać bo Pulew nie ma jakiegoś punktu zaczepienia, żadnej wybitnej cechy on jest we wszystkim po trochu dobry (jab ma najlepszy ale to za mało) np Ruiz miał wybitny półdystans i szybkie ręce. Widzę przebieg pojedynku podobnie do Kliczko czyli bedzie sobie radził dobrze ale i tak skończy się przez KO/TKO

2

Dzisiaj walka Joshua vs Pulew. Większość skazuje Pulewa na pożarcie z kilku względów. Ma 39 lat, nie ma widocznego atutu, który mógłby przechylić szale zwycieństwa na jego korzyść jak np siła ciosu i to że 6 lat temu w walce z Kliczko od upadków prawie przedrał spodnie na dupie. Ja mam go za bardzo dobrego boksera mimo porażki z Kliczką i choć wątpię w jego wygraną to nie wierze że bedzie chłopcem do bicia. Na gali zawalczy także mariusz wach i nikodem jeżewski

0

@DonMatteo901 No ale gość ma rację. Przecież Afryka została zniewolona bo została w tyle. A została w tyle miedzyinnymi przez mniejszy intelekt tamtejszych ludów

1

"Obcy - serial jednak powstanie.
Niedawno Noah Hawley w wywiadach sugerował, że serial "Alien" może nie powstać w najbliższym czasie i że on sam wcale nie musi być z nim związany. Teraz Disney oficjalnie potwierdził, że projekt powstanie, a Hawley będzie za niego odpowiadać.

Szczegóły serialu nie zostały ujawnione, poza jednym faktem: jego akcja ma się rozgrywać na Ziemi. Projekt ma być mieszanką horroru znanego z "Obcego - 8. pasażera Nostromo" i nieustannej akcji znanej z "Obcego - Decydującego starcia".
Ridley Scott ma być producentem wykonawczym. Projekt powstanie dla stacji FX."

0

U rodziców w domu nie dawno zostały wystawione nowe płyty gipsowo kartonowe. Pojawiły się pęknięcia i zarysowania. Czy to normalne ktoś może wie?

0

@Colon A według ciebie?

0

Jakie polecacie filmy historyczne? Mogą być też klasyki jak Gladiator czy królestwo niebieskie(te akurat oglądałem)

1

@Colon 1. Pacquiao vs Morales/ Vitali Klitschko vs Lennox Lewis
3. Morales vs Barrera
4. Bowe vs Golota 2
5. De la Hoya vs Mosley albo Pacquiao vs Marquez 4
@Encore

0

AJ 109,3kg Pulew 108,4.
Bułgar chyba najlżejszy w karierze. Joshua nie wiele więcej niż z Ruizem w rewanżu. Czasy gdy wnosił 114kg jak z Władymirem Kliczko i był góra mięśni chyba minęły.

0


Ja to tylko zostawiam. Wnioski należą do was możecie się zgadzam lub nie

0

Powstanie nowy serial "Zorro". "Nie będzie to jednak klasyczna wersja opowieści. Akcja serialu została bowiem przeniesiona do współczesności. Zaś Zorro będzie kobietą. Główną bohaterką jest Sola Dominguez, undergroundowa artystka i bojowniczka o sprawiedliwość społeczną, która założy maskę Zorro, by ujawnić matactwa kilku organizacji przestępczych."

3

Jeszcze 3 lata temu to byłaby dla mnie jakaś abstrakcja że Barcelona jest w lidze na 7 miejscu a Real drży o wyjście z grupy

5

Benzema ten bandaż to chyba będzie nosił do śmierci

0

@BorzyKrzys Nie. To była tylko rozgrzewka

1

@tobiasson92 idzie. W tym przypadku to po prostu fanatyzm

2

Kommodus w Gladiatorze to nie była zła postać co raczej niekochana i odrzucona. Widać było że chciał jakoś dotrzeć do ojca ale ten go chamsko odrzucał. Stąd też nie kupuje płaczu w w scenie gdy został zamordowany. Gdyby naprawdę uważał że Kommodus jest złym synem bo on jest złym ojcem to nie potraktował by go jak śmiecia przed całą armią gdy przyjechał na koniu po bitwie.
Zauważcie że każdy go odrzucał siostra, mały syn siostry, wojsko czy tłum jednocześnie wielbiąc Maximusa cokolwiek by nie zrobił. Maximus jest tu tym dobrym ale jak nie być dobrym skoro każdy głaskał go po głowie i z drugiej strony jak nienawidzić ludzi którzy gardzą tobą? Gdyby Kommodus był miłym i dobrym gdy tłum go nienawidzi to zostałby opluty jako słaby władca. Widzę tu analogię do rodziny w której jeden brat jest dobry a drugi zły. Trudno rozstrzygnąć co jest przyczyną a co skutkiem czy Aureliusza nie dał wystarczająco zaufania i miłości i dlatego Kommodus stał się zły, czy nie dawał mu wystarczająco miłości bo widział że jest zły. Ja skłaniam się mocniej ku pierwszej opcji

0

@HERORICH2 Jasne że to rozumiem. Tylko Demba powinien dać sobie wyjaśnić sytuację a nie reagować tak żywiołowo. Dzisiaj oskarżenia o rasizm mogą dużo kosztować, więc zanim kogoś oskarży powinien się upewnić

15

@arasz1819 To nie można już napisać swojego zdania? Wez pod uwagę że przed chwilą przegraliśmy mecz i niektórzy mogą dać ponieść się emocjom

17

Dzisiejsza sytuacja z Dembą Ba i Doncicem świetnie pokazuje podwójne standardy w traktowaniu rasizmu wobec białych i czarnych. Tutaj schodzenie z boiska, afery na cały świat czy reakcja prezydenta Turcji gdy sędzia ewidentnie nie chciał nikogo obrazić vs wyzwiska od białych ku*** i brak kary(?)

3

Dzisiaj w nocy pytałem kto jest waszym zdaniem kto był bardziej popularny Jordan etc czy Ronaldo i Messi dzisiaj. Otóż udało mi się znaleźć informacje tylko odnoszące się do USA na chwilę obecną.
96% słyszało o Michaelu Jordanie
95% o Alim
93% o Tysonie
52% o Cristiano Ronaldo
44% o Leo Messim
Najwięcej osób słyszało o Donaldzie Trumpie i Willu Smith 99%.
Z wciąż aktywnych bokserów najbardziej rozpoznawalnym jest
Manny Pacquiao 63%

2

Raiola: "To koniec Pogby w Manchesterze"
Uwielbiam tą całą trójkę, Pogbe, brat Pogby i Raiole wiedzą kiedy wybrać dobry moment na takie deklaracje np przed ważnym meczem :)

8

Z perspektywy czasu widać że Wenger był strasznie nie doceniony przez kibiców Arsenalu. Każdy śmiał się z 4 miejsca a teraz byłby to sukces

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?