0

@tobiasson92 za każdym razem jak widzę Trump wygrał czy coś to zastanawiam czy mówicie o Donaldzie i wyborach xd

0

@Barca1992 No. Widocznie będę musiał zrezygnować z odwiedzania stron zoofilskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TrzecieOko chrome

0

Od pewnego czasu zaobserwowałem na moim laptopie że przeglądarka chodzi wolniej a filmy na yt szczególnie hd i powyżej 720 się zacinają mimo iż internet chodzi jak zawsze(10mbs) i nawet widac że film jest załadowany. Ktoś może wie czemu się tak dzieje?

2

@Kurkmen ale za kontuzję byłby hejt jak po salecie a tak ludzie jeszcze mają ubaw

0

Nie wierzę xddddd

0

@Kusco15 Edit: totalny idiotyzm powiedziałem. Chciał się zmierzyć z popkiem. Myślałem o popku a pisałem o Wojtku bo stoczył z nim sparring

1

Akop Szostak chce się zmierzyć z Wojtkiem Gola na Fame. Jak dla mnie za bardzo sportowy za mało patologiczny

7

@PatrickMaster Za tepcie "kapitalistycznych Żydów" z miłą chęcią zgłosiłem komentarz

1

@Janiama To lekka prowokacja albo pasta ale trochę racji ma tak całościowo. Tzn ludzie nie potrzebnie traktują sportowców jak bohaterów gloryfikując ich czy autorytety. Nie mówię tu konkretnie o Małyszu tylko ogólnie

2

@patataj Jeszcze lepiej ma się rzecz z Gołotą i mówię to jako fan Andrzeja. Pobił człowieka w barze i uciekł za granicę, małe IQ, nie zjawił się nawet na pogrzebie Gmitruka, gryzł ludzi i przynosił wstyd Polsce a zdarza się że słyszę że Gołota to bohater etc bo walczył za pieniądze z polską flagą. Rozumiem uwielbienie za emocje jakie dawał ale trzeźwa ocena to co innego

0

Khabib Nurmagomed zaprzecza pogłoską o powrocie do UFC.

"W przyszłym roku kończę studia, chciałbym obronić swój dyplom, zdobyć tytuł magistra. W ciągu najbliższych pięciu lat chcę poświęcić więcej czasu edukacji. Kupiłem owce, zajmuję się rolnictwem, chciałbym się trochę rozwinąć w tym kierunku."

Strasznie boli mnie to co wygadywał Khabib ostatnimi czasy nt Macrona bo wydaje mi się że to niegłupi i w porządku gość.

1

@Rothan1 Nie sądzę. Za dużo kasy a Janusze go nie znają

1

Kontrakt Andersona Silvy z UFC został rozwiązany. Chyba koniec kariery

1

@Bykunn @patataj Chyba z mojej pomyłki wynikła jakaś spina to wypowiem się żeby nie było że świadomie. Rzeczywiście w filmie nie padło takie stwierdzenie acz zamysł mojego komentarza był trochę inny. Była pewna sugestia że kobiety wykonują pracę która nie jest opłacana i blokuje ich zawodowo i te 2100zl miały obrazować a że dyskusja była o lat gap to zrozumiałem to trochę jako "wezwanie" do jakiegoś zadość uczynienia

1

@Bykunn Jak ich nie zmusza skoro biorąc nadgodziny to wychodzi samo z siebie? Skoro rozwijając się w pracy mocno to wychodzi samo z siebie?

12

@Bykunn Ale co z mężczyznami którzy przez pracę zawalają życie rodzinne? Za te pieniądze i rozwój mają później różne problemy zdrowotne czy międzyludzkie jak to wycenić?

2

@patataj Generalnie idea jest taka że skoro kobieta nie może iść w tym czasie do pracy i się rozwijać a mężczyzna tak, bo wykonuje pracę domowe to powinna dostać równowartość tego.

1

@Bykunn Widziałem dlatego napisałem że to twoje tematy :)

1

Człowiek absurdalny w wczorajszej odpowiedzi do Szymon mówi, który odpowiadał Kasi Gondor o dyskryminacji kobiet zasugerował że kobiety powinny dostawać wynagrodzenie za pracę domowe, wyliczył ją na około 2100zl.
Co wy na temat?
@Bykunn bo to twoje tematy :)

1

@NaFazieHitman Znaczy ja go nie śledze dlatego napisałęm "chyba". Jeśli wyzywał od debili to jeszcze light są tacy co dla sławy życzyli rywalowi śmierci czy wyzywali od najgorszych

0

Co do Don Kasjo i jego słów to bardzo dobrze że szczeka. Bob Arum właśnie ma pretensje do jednego z najlepszych zawodników świata Terence Crawforda że ten siedzi cicho, nie potrafi się promować na twitterze czy instagramie i przez to musi dokładać do jego walk. Sam poziom sportowy nie wystarczy niestety taki biznes a Don Kasjo granicy nie przekroczył. Nikogo nie pobił czy chyba nie naubliżał, jakieś zaplecze bokserskie ma, więc jeśli w taki sposób chce się promować to proszę bardzo

1

@VamosRakieta mnie poproszę :)

0

@NaFazieHitman Tzn kogo i za co dokładnie nazywano rasistami?

5

KSW chce zorganizować galę w Chorwacji na Rzymskim amfiteatrze
Podobno w walce wieczoru Różal będzie jeździł na rydwanie z koniem kupionym od Bayer Full

2

1

@Encore Chyba nie rozumiem. Nawet jeśli europejczycy nie maja skilla to są tam dobrzy zawodnicy z europy a biali z usa nie. I co ma promowanie amerykanów małej liczby białcyh amerykanów. chyba powinno być na odwrót

3

Wiem że w koszykówce za dominacje czarnych odpowiada genetyka ale dlaczego w NBA jest dużo świetnych graczy białych graczy z Europy ale nie z USA? Nie mogą się przebić przez czarnych czy co? Bo nawet uwzgledniając różnice w budowie ciała to stanowiąc dużą większość w kraju powinni mieć takich zawodników jak bałkany czyli Dancic czy Jovic...

2

@Hawajczyk Nareszcie głos rozsądku... BTW lubie czytać to co piszesz

0

@PatrychoO a co się dzieje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?