1

@Bykunn Serio to piszesz? UFC nie interesują się młodzi? xdd Interesuje się i to masa, no UFC może nie ale MMA to na pewno :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Janiama Zgadzam natomiast muszę zaznaczyć że Benzema ma swoje grono fanów chodzi o to że ma jeszcze większe grono hejterow którzy będą psioczyc na niego niezależnie od wszystkiego przykład ostatni sezon gdzie Benzema był jednym z najlepszych zawodników w RM a i tak zbiera większy jak Isco czy momentami nawet Bale

1

@NaFazieHitman Właśnie piszę to bo była jakaś taka pozytywna energia na jednym z filmików :)

0

@barcelonaLM JA na ich miejscu czułbym się zdradzony :)

0

@semafor La ramblalowa antifa też ma swoje za uszami już nie przesadzajmy :D

5

Mam dziwne uczucie współczucia dla trumpistów. Nie ważne czy mieli racje czy nie i czy stali po właściwej stronie to wyobrazie sobie że jesteście mega mocno emocjnolanie zaangażowani w sprawe, w waszej opinii szlachetną, głęboko wierzycie w swojego mesjasza i mega mocno nienawidzicie drugiej strony a okazuje się że mesjasz to wariat, który cyniczne wami manipulował, swiadomie wzbudzał nienawiść do osób, które nic nie zrobiły co ostatecznie kończy się śmiercią kilku osób które wierzyły w to co wy a mesjasz ma to gdzieś. Gorzka prawda i zawód jeśli wiecie co mam na myśli. Ja na ich miejscu czułbym się zdradzony

1

@IronSanHybrid @Encore @NaFazieHitman Możecie objaśnic sprawe bo nie wiem o czym mówicie a się zainteresowalem ? :)

2

"Nieco szczegółów wczorajszego puczu.

- Trump prosił Pence'a, żeby był wobec niego lojalny, a Donalda tymczasem w ogóle nie obchodziło, co jest z wiceprezydentem podczas pobytu puczystów w Kongresie;

- Pence był typowany przez Trumpa jako kozioł ofiarny całego wydarzenia, sam go nakłaniał do odwalenia za niego tej inby, żeby potem móc wygodnie zwalić na Pence'a wszelką winę i posuwał się do gróźb w jego stronę;

- Do tego samego nakłaniali Pence'a szef sztabu Trumpa Meadows i Rudy Giuliani"
Źródło: CNN

1

1

@Chaoss Bierz 4 :)

0

Boston Celtics wydało oświadczenie w którym skarżą się na decyzje sędziów o uniewinnieniu policjanta który strzelał do blake oraz na lżejsze traktowanie trumpistow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Podobno to Busquets, politycy opozycji, antifa i Tusk szturmują kapitol

0

@Kurkmen Tzn na co pozwolono czarnym?

0

Stany Zjednoczone to jeden ze stanów umysłu zaraz obok Rosji

1

Szkoda że to nie działo się jeszcze w 2020 ale byłaby pożywka dla memów i piękne zwieńczenie tego roku xd

2

"Policjant który postrzelił Jacob Blake nie dostanie żadnych zarzutów, prokurator okręgowy powiedział że nie popełnił żadnego przestępstwa

Jako że wiele ludzi tutaj było oburzonych o to że "unarmed black man got shot in his back 7 times!" i nawet z jakiegoś powodu(???) Joe Biden z nim rozmawiał? to tutaj trochę obiektywnych faktów

-Jacob Blake miał przy sobie przez cały czas nóż, to już nie spekulacja a fakt. Widać to na nagraniu i znaleźli ten nóż na podłodze samochodu po tym jak go upuścił po zostaniu postrzelonym

-Miał na siebie nakaz aresztowania "based on charges of third-degree sexual assault, trespassing, and disorderly conduct in connection with domestic abuse"

-Ex Jacoba dzwoniąc na policje powiedziała że nie może on tam być (miała restraining order przeciw jemu) i że zabrał jej klucze do samochodu (w którym były ich dzieci) i nie chce ich oddać

-Policjanci próbowali zatrzymać Jacoba już 2 razy paralizatorem i nie byli w stanie tego zrobić, w tym momencie opcje na zatrzymanie są dwie albo złapać go (kiedy trzyma nóż w ręku) albo strzał z pistoletu

-"Dlaczego 7 strzałów przecież to overkill?" DA powiedział że policjanci są trenowani żeby strzelać póki zagrożenie nie zostanie zneutralizowane, tyle strzałów potrzeba było żeby upuścił nóż który trzymał w ręku"

0

@michal26 Jakichś Robert miał 272 cm i zmarł na gigantyzm w wieku 40 paru lat co wtedy byłoby starczym wiekiem

2

@Barwindg Czas honoru jest fajny jeśli lubisz historię

2

@maroon Skoro Haneyowi, Hopkinsowi i Mayweatherowi nie dano kary to przecież i Gołota nie powinien dostać bo inaczej byłyby to podwójne standardy a jak wiadomo w sprawie rasizmu nie ma podwójnych standardów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Comentateiro A co jeśli nie jest z USA?

1

@aleksande_r A co jeśli to przez źle treningi/przygotowanie/taktykę Koemana Messi nie gra dobrze a dzięki dobremu podejściu do zawodników Valverde, piłkarze byli w dobrym stanie psychicznym dzięki czemu byli skoncentrowani w meczu i co za tym idzie wykorzystywali okazję i nie popełniali błędów indywidualnych? Skoro to takie łatwe to dlaczego Koeman nie wytworzy takiego schematu jak Messi- Alba?

0

A propo ostatniego zamieszania z Cavanim i rumuńskim sędzią to dzisiaj Antonio Benderas napisał na fb
"Escena en Blanco & Negro. Ven, mira y oye. AMAZON Prime Vídeo.
#EscenaEnBN" Co znaczy w wolnym tłumaczeniu "Biało-czarna scena. Przyjdź, zobacz i posłuchaj"
Czy też jest rasistą? Co gdyby napisał przyjdź zobaczyć mojego czarnego amigosa w akcji? :D

0

Podobała mi się walka ale imo Davies i Lopez raczej by go znokautowali

0

@abram3k Nie wiem czy w historii ale w tym roku na pewno :)

0

@Colon Ten z cyckami to chyba sobie wstrzynal synthol w klatkę piersiową i dlatego ma upośledzone ruchy

0

@Colon Żartujesz sobie ze mnie tym pytaniem czy co?

0

@YeastMoss" Psychologia i socjologia od lat dowodzą, że różnice między płciami badalne naukowo praktycznie nie pokrywają się ze stereotypowym postrzeganiem płci.
" Powiedz coś wiecej

14

@sebasek99 A ja życzę sobie żeby te wredne feministki nie robiły ze wszystkich mężczyzn wyrodnialców i nie obwiniały ich za zło całego świata :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?