La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

konto usunięte

9

USA niby taki "postępowy" kraj, a wybory, BLMy i teraz wszystko po nich jak w kraju 3 świata. Władze Chin pewnie śmieją się do rozpuku patrząc z jak słabym "gigantem" mają obecnie do czynienia.

4

@Kurkmen Na to właśnie zwracam uwagę. Słabe USA to słaby Zachód. Europa sama nie obroni się przed Chinami czy Rosją.

konto usunięte

0

@Kurkmen No prosze Cie... "postepowy" :)

0

@barcelonaLM A po co mamy się bronić przed Chinami? :D I co do tego ma dawno upadła gospodarczo Rosja?

konto usunięte

2

@barcelonaLM tam naprawdę jest napięta sytuacja. Moja ciotka, która mieszka w Texasie mówiła mi ostatnio, że naprawdę dochodzi do coraz większych spięć o naprawdę głupoty, ale jest to też pokłosiem tego, iż murzynom po prostu na to przyzwolono i biali niekoniecznie chcą się godzić na to, aby oddawać im cześć jak jakimś bożkom.

2

@barcelonaLM Rosja to musi bronić się sama przed sobą, to żaden gigant nie jest, tylko takiego gra.

konto usunięte

0

@Bykunn po to się bronić przed Chinami, ponieważ wykupują wszystko na zasadzie udzielania pożyczek, traktują własnych ludzi jak gów.... Chciałbyś, aby taki bat ci nad głowę zarzucili? Rosja upadła gospodarczo, to nadal państwo które dysponuje jednym z największych arsenałów nuklearnych i ogólnie wojskowych. Jak będzie im usuwać się grunt pod nogami u siebie, to na pewno udadzą się z wizytą do sąsiadów.

1

@chosenone @Bykunn im Rosja jest słabsza tym większe prawdopodobieństwo, że pójdzie na wojnę. Nie można lekceważyć ich siły militarnej.
Chiny za Xi Jingpinga zaczynają coraz bardziej kroczyć w stronę imperializmu.

1

@Kurkmen nie wiem jak można problemy USA sprowadzać do białych i czarnych. Ten kraj powstawał i byli tam i biali i czarni napięcia między nimi były zawsze i często dużo gorsze niż teraz. Największym problemem USA jest gigantyczna przepaść społeczna między bogatymi a biednymi, zanika klasa średnia która jest fundamentem demokracji. Niepohamowany kapitalizm i konsumpcjonizm doprowadził ich najpierw do potęgi a teraz tak podzielił kraj ze się chwieją.

0

@Kurkmen Chyba mówisz o jakimś innym kraju a nie o obecnych Chinach :D

konto usunięte

0

@Bykunn czyli mówisz, że to iż prą tak do przodu gospodarczo w tak szybkim tempie nie jest wynikiem tego, iż "zarzynają" ludzi w fabrykach? Pewnie mają lepsze warunki pracy niż w Polsce.

0

@Kurkmen Dobra nie mam zamiaru rozmawiać z ludźmi którzy o Chinach 2020 nie mają pojęcia ;) Posprawdzaj sobie statystyki, medianę wynagrodzeń, PKB per capita itd. Porównaj wielkość klasy średniej do innych państw, generalnie zainteresuj się tematem ;) A to że mają rząd, który w wielu kwestiach przegina, to swoją drogą.

0

@Kurkmen Tzn na co pozwolono czarnym?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?