Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
"Real a Barcelona to różnic klas. Barca zadłużona jak sebix pracujący na magazynie za najniższą krają ze 100'000 długu i alimentami, ale nowe adiki podróby i zegarek z ali musi być. Trzeba się pokazać. Real to taki Steve Jobs, kasy jak lodu, a chodzi w szarych spodniach i czarnym swetrze, absolutnie się nie wyróżnia."
Komentarz z fioletowej na temat transferu Haalanda xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kusco15 https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojska-obrony-terytorialnej-kupily-kompasy-od-sprzedawcy-ogrodowych-grillow/7sk6nx6
3
Jak sprzedawca grillow ogrodowych wcisnal wojsku chińskie kompasy.
Wojska Obrony Terytorialnej zamówiły dla swoich żołnierzy tysiące profesjonalnych kompasów. Zamiast nich dostały niskiej jakości chińskie urządzenia dostępne na azjatyckich portalach aukcyjnych. Przetarg zorganizowała jednostka wojsk specjalnych Nil. Żołnierze mówią, że to, co dostali, to "plastikowe g...". Nil nie widzi problemu, a dowództwo WOT nabiera wody w usta. Sprawę bada prokuratura wojskowa.
0
@Kibic1998 Whyte. Patrząc na to po jakich krótkich ciosach liczony był Powietkin to wydaje mi się że teraz Powietkina podbródkowy już nie uratuje zwłaszcza że imo nigdy nie miał bardzo dobrej odporności na ciosy choć wielu sądzi inaczej. Pewnie z tym ostatnim się nie zgodzisz ale zobacz po jakim krótkim lewym sierpie poszedł na deski z Kliczką, na tko z AJ, bycie zranionym przez Huntera który bije przeciętnie, KD po krótkich ciosach Whyte, liczony z Price (fakt że ten ma czym uderzyć). Szczególnie te krótkie niezbyt mocne ciosy Kliczki i Diliana mnie w tym utwierdzają
0
@Encore@Joe_Barbaro Stipe Miocic
0
https://zapodaj.net/21c127502862a.jpg.html
Ten koleś może zostać w niedziele najgroźniejszym człowiekiem na ziemi
0
@BorzyKrzys Powiesz o co dokładnie chodzi? :)
0
Joe Biden amerykański polityk, 46. prezydent Stanów Zjednoczonych, w latach 1973–2009 senator ze stanu Delaware, w latach 2009–2017 wiceprezydent Stanów Zjednoczonych. Zapowiedział że jako prezydent USA jest zobowiązany do zmniejszenia gender i racial pay gap raz na zawsze.
https://mobile.twitter.com/POTUS/status/1374897577548775428
0
@ksobi Byc może źle zrozumiała z tyłu głowy. Może myślała że to znaczy że dla lewego polska nie jest na pierwszym planie przynajmniej ja tak to zrozumiałem z wpisu
1
@LoTo11 I Stosica ok
2
@Jakchcesz Pewnie do mrówki ale za to jego ego do rozmiarów drogi mlecznej
0
@Czeresniafcb Dlaczego?
1
@pax Było wspomnieć że masz go na avatarze tzn roosevelta xd
0
Okazuje się że ten Nikola co ma walczyć z pudzianowskim był ochraniażem na fame MMA i kiedyś uderzył człowieka z konkurencyjnej firmy ochroniarskiej nożem
0
@pax Lepiej jakbyś robił 1 post dziennie :) Chyba że masz dużo tych ciekawostek
0
@kkbarca I normalnie by była tylko że przez covida nie ma innych wpływów tzn bez pudziana
0
A dzban już piszą że Bombardier symuluje ech
0
@Quavosk Te komentarze xdd
0
@Hosh No co już nie mogłem poprawić xdd
0
Czy zepsute mięso jakoś może zaszkodzić psowi? Mieliście taką sytuację?
5
No to chyba jednego wybitnego eksperta MMA mniej. R.I.P dla tej błyskotliwej duszy
https://zapodaj.net/051d47586ca41.jpg.html
0
@Orlik00 Na jakiej gali?
0
Macie jakieś strony na wzór streams world albo jakiś link w razie czego do Błachowicza? :)
2
Podsumowanie dnia na La Ramblii. Podziękowania dla @Fawrf za pomysł:)
Afera o cycki animowanego królika
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9727463
Post byłego premiera oraz przewodniczącego rady europejskiej
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9728057#comment-9728057
Ozajasz Koran-Mekka podzielił się kolejna błyskotliwa myślą
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9727964#comment-9727964
- różne posty @BarcaInfo o kandydatach na prezydenta i sprawach około wyborowych
- lekkie hajpowanie laporty
- pytania o której walczy Błachowicz
- relacjonowanie skoków narciarskich
1
@kuz piszą że 5.30-6.00
1
Ale się odpalił jakiś koleś na TVP info i jedzie po Tusku. A o PO "nieudacznicy " i "popaprancy" xdd
8
Zobaczyłem artykuł sprzed roku o tytule "Niewyspany bohater na froncie walki COVID-19. Minister Łukasz Szumowski ". Z perspektywy czasu to niezły bohater XD
0
@Pewex Dzisiaj widziałem jak coś pisał pro zdjęciem cra xd
2
@BarcaInfo Czego to zdjecie ma byc dowodem? Perez rosselowi tez okazywal duzy szacunek i chylil czoła