Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Florentino Perez chwilę przed dołączeniem do superligi
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1601573299K7Gy0irWRdLlqZ9qrUVwpf.jpg
0
@tobiasson92 Wydaje mi się że po takiej imbie już nie ma odwrotu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barthez_94 co roku płacą ratę 25 mln rozłożona na 20 coś lat więc to zadane wydatek
2
@viscajasiek No właśnie żeby był btw :)
0
@Barthez_94 gdy rozpoczynał to nie było pandemii dwa że on ma małe znaczenie bo to tylko 25mln nie 200mln
0
@MarioVeB! Oo pan maruda znowu atakuje
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PJ1985 tak,tak
0
-Gdybym miał zacząć od Eda Woodwarda, to w ostatni czwartek dzwonił do mnie i mówił, że jest w pełni usatysfakcjonowany i w pełni popiera nasze reformy. Chciał jedynie porozmawiać o Finansowym Fair Play, a wtedy wiedział już, że zobowiązał się do czegoś innego.
– Andrea Agnelli [prezes Juve – przyp. red.] to największe rozczarowanie spośród wszystkich. Nigdy nie widziałem osoby, która kłamałaby tyle razy i tak uporczywie, jak on. To niewiarygodne. Nie wiedzieliśmy, że mamy węże tak blisko nas. Teraz już wiemy.
0
Pamiętacie który to użytkownik przesiegał że nie będzie superligi i nawet ktoś robił screeny? Było coś takiego na 100% ale nick wyleciał mi z głowy
2
Mourinho pierwszym zwolnionym trenerem superligi. Zawsze to jakieś osiągnięcie
0
Szkoda tylko że ucierpi pilka regionalnie. Pewnie kluby z Turcji, Szwecji itp stracą trochę zainteresowania jak nie będą mieli szans awansować do europejskich rozgrywek to samo z tymi arabskimi klubami gdy nie będzie klubowych mistrzostw świata
1
@Bobo25 Tak samo z podnoszona tu kwestią utracenia elitarnosci wielkich meczy. Mam sam co do tego wiele wątpliwości ale myślę że i to zostało jakoś przeanalizowane. Nw czemu ale wydaje mi się że to wypali
0
@Bobo25 To że gdyby nie pojawił by się ten pomysł to i liga mistrzów by się nie zmieniała
1
@Bobo25 Ale pod wpływem super ligi
0
@draxidox Chodiz tylko o to że w fame walczą znane osobowości A sport ma drugorzędne znaczenie tam
1
@caspian44 Jednocześnie popełniają 50% przestępstw może dlatego
2
@macio_944 To jest świetne. Dlaczego nie? :)) To tylko rozrywka A powiedzmy sobie szczerze że wbrew temu co wiele osób mówi narządy rozrodcze decydują o wyborze partnera a przynajmniej dla kobiet
31
@MesQueUnClub96 Oni nigdy go nie mieli
0
@escarabajo wpisz patrice cullors i zobacz
0
@Ojciec5tkidzieci A wcześniej chciałeś? :D
0
Czemu niektórzy na Twitterze cieszą się z śmierci księcia bo był podobjo rasistą i obrońcą pedofilów?? Może ktoś mi powiedzieć w skrócie co takiego zrobił?
1
Bellator w TVP sport :) Pierwsza transmisja w sobotę pd 3.00 nad ranem
1
@anxted @MESSIah16 Ale tam nie chodziło o to że kobieta gra w piłkę tylko oni pisali chamskie komentarze w stylu że "chce zrobić asensio loda" etc seksistowskie i chamskie ale raczej nie ma związku z tym że gra w piłkę tylko z tym że odebrano to jako chęć "poderwania" asensio...
7
Uchwycono moment w którym Neymar napluł na klub
https://zapodaj.net/c7cfe0ccfb124.jpg.html
2
@mokrychlopiec Chyba powrót starej kurtyzany, której znudził się chad z Francji, wiec przypomniała sobie o beciaku
2
Prezydent Polski ad interim Mariusz Max Kolonko twierdzi iż Robert Lewandowski jest niemieckim piłkarzem.
https://mobile.twitter.com/maxkolonko/status/1374057798909235212
1
@Bykunn W Meksyku, Brazylii i Filipinach (chociaż tam to wojsko robi posrednio za policje) xd