0

@NaFazieHitman Przez pierwsze 4 rundy nic nie mógł zrobić ale Witalij doznał kontuzji lewej ręki a Chisora i tak wygrał max 2/3 rundy. Dużo rzucał i presowal ale ciosów trafionych wiele nie było...

1

@Hubso Z komentarzy pod właśnie Garneksports i na FB gdzie wiele like miały komentarze typu Chisora przez ko. Wielu ma zdanie że Usyk to nie jest prawdziwy ciężki i nie poradzi sobie w HW bo nie bije mocno.

2

Śmieje się jak połowa Polaków stawia na zwycięstwo Chisory nad Usykiem. Naprawdę zdziwię się jakby Anglik dał radę Ukraińcowi. Jednak nie odbieram mu szans z wiadomych względów. W skrócie mam podobne zdanie co Garneksports na YT("dlaczego Dereck nie ma prawa wygrać"). Dlatego skoryguje tylko kilka opinii Nokaut na szpilce miał znaczenie w kontekście dawania większych szans Chisore ale mały. Jak czytam komentarze to ludzie stawiają Chisore jako faworyta bo to duży i silny tur, więc wiadomo że większość będzie typowała takiego a nie inteligentnego technika jak Usyk. Dwa że po porażce Adamka z Kliczko sądzą że jak ktoś przechodzi z Cruiser do ciężkiej to sobie nie da rady, Chisora tym wizerunkiem "bad boya" mocniej przekonuję niż spokojny Usyk, panuję fałszywe przekonanie że Chisora wcześniej się nie starał a teraz wziął się za treningi, nasłuchali się przechwałek Haye, nie rozumieją geniuszu, przeceniają Chisore ze względu na atrakcyjny styl walki i w swojej wyobraźni widzą że Chisora ruszy pressingiem a słabo bijący Usyk go nie będzie umiał zatrzymać. IMO Chisora został starannie dobrany :)

3

@ArdoFCB to będą wnuki :))

4

@sebasek99 Część tego co wypisales to nie jest dyskryminacja bezpośrednio np gwałty czy bycie ofiarą przemocy domowej. W prawie aborcyjnym mężczyźni nie mają głosu co do aborcji ale jeśli kobieta urodzi to musi płacić alimenty. Przez długi czas obecną ustawa o aborcji była neutralna dla kobiet btw. Jeśli chodzi o przemoc domową to społeczeństwo jest bardzo mocno uczulone. W drugą stronę już tak kolorowo gdy bity jest mężczyzna przez kobietę towarzyszy często temu kpina lub lekceważenie jak miało to miejsce w sytuacji z "polskim Messim". Kobiety często stosują w przemoc psychiczną, którą nie sposób udowodnić a jeśli zareaguje agresją czy wyzskiwami zostanie nazwany chamem itp. Wiele osób uważa że uderzony nie ma prawa oddać. W stosunku do mężczyzn też panują stereotypy w pracy dotyczące płci np są dyskryminowani podczas rekrutacji na nauczyciele czy niańkę. Ja przeciwstawiam się twierdzenia jakoby kobiety miały gorzej. Co do wpisów "mężczyźni też cierpią" to właśnie próbowałeś ośmieszyć osoby które o tym mówią tym "1!1!". I mówienie że kobiety są dyskryminowane zwracaniem uwagi na dyskryminację mężczyzn bo to umniejsza ich problemom to pokrętna logika. Właśnie to dobrze że zwraca się uwagę gdy mowa o problemach kobiet na problemy mężczyzn, gdyż w debacie publicznej temat dyskryminacji facetów nie istnieje.

5

@Transu96 na widok Marty zapłonie :)

2

@masq W szkole chłopcy naturalnie mają mniejsze możliwości koncentracji na lekcji, kobiety są generalnie dużo lepiej wykształcone ale to im łatwiej się dostać na np informatykę

23

Popieram protest ale mówienie że kobiety są dyskryminowane w Polsce to kuriozum. Mężczyźni są dyskryminowani w sądownictwie ,opiece medycznej, systemie emerytalnym czy w społeczenie pod względem czystej empatii w ich kierunku np w filmach czy tekstach depresja jest pokazywana jako problem kobiecy chociaż to mężczyźni częściej popełniają samobójstwa i wiele innych. Nie jest to atak na kobiety. Jedynie próbuje się dowiedzieć gdzie kobiety są dyskryminowane? Jestem świadom że większość może tak nie myśleć ale widziałem sporo opinii w tym stylu

0

@norbi77 Ty też widocznie chcesz się dowartościować nazywając Kaczyńskiego karłem

1

@Jakchcesz Albo te "motywujące" przemowy wodzów przed bitwami

0

@Kuczek Żeby Allah oszpecił twarz Macrona i wystawił jego zdjęcie z odciskiem buta na twarzy

9

To się Khabib popisał na Instagramie a jeszcze nie dawno mocno mu kibicowałem. Szkoda. Co do muzułmanów we Francji popieram Macrona

0

@NeroTFP Dobrze wnioskuje że kibole też przeciw PiSowi?

1

@IronSanHybrid no ale coś takiego wow się stało że warto o tym znowu pisać?

0

0

@ShinobiQWE PiS stracił bardzo dużo w sondażach. Nawet jeśli emerytów nic to nie przekona to duża liczbę tych którzy byli lekko PiS albo pomiędzy

13

Swoją drogą bardzo dobrze że to "strajk kobiet" z perspektywy psychologicznej. O ile propaganda TVP miała pożywkę z "marszów LGBT" czy "protestu nauczycieli" bo przeciętnemu odbiorcy TVP te grupy były czymś odległym bądź uprzywilejowanym tak teraz trudno wytłumaczyć że połowa narodu i osoby, które znamy i lubimy się zbuntowały. Z geja czy nauczyciela dla się zrobić tego złego a z zwykłej kobiety nie, więc nawet w głowie fanatyka będą wątpliwości co do tego kto ma rację

0

@baczmus Skąd takie wiadomości ze nauczyciele stawiają jedynki za profilowe?

7

Ciekawostka: George Foreman w pierwszym pojedynku na igrzyskach olimpijskich zmierzył się z Lucjanem Trella. Niższy o 20cm Polak przegrał decyzją sędziów jednak wielu uważało że został oszukany a werdykt wybuczała meksykańska publiczność.
Trella był jednym zawodnikem, który wytrwał pełen dystans. Według wspomnień Trelli po walce Foreman był tak zmęczony że podano mu tlen...

0

5

Piosenka cypisa jeb** PiS ma więcej łapek w górę przy 1,8mln wyświetleń (150tys) niż biała mewa przy 30mln (127tys). Ma też kilkukrotnie większy stosunek łapek w górę/dół niż druga po tym względem jego piosenka.

1

@AV0CAD0 nawet na rm.pl jest artykuł o tym

2

@Bykunn Nie znamy tych dzieci i ich rodziców, więc nie mamy pełnego obrazu sytuacji ale tak tworzą się fanatycy naprawdę wątpię żeby te dzieci były wystarczające świadome sytuacji lub że naprawdę boli ich sytuacja kobiet. Raczej kopiują bezmyślnie zachowania otoczenia . Zainteresowanie polityką powinno być naturalne btw.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP Wszystko ok ale co z tego że to kobieta? Jakoś mocniej powinna być chroniona niż mężczyźni? Pobicie to pobicie

2

@escarabajo https://ivon-sklep.pl/
Taki Ajvon też jest xd

3

Benzema do Vinicusa następnego dnia "Hej, chcesz coś z Avonu?"

1

Właśnie przeczytałem że Jovic gra słabo bo prawdopodobnie Benzema namawia kolegów żeby mu piłki nie podawali xdd

0

@KapiFCB Za darmo :))

0

Wiecie gdzie mogę obejrzeć gwiezdne wojny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?