Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucaBrasi Mówiłem generalnie. Nawet myślałem o przykładzie przeciwko jako Skłodowska :)
0
@Bobo25 Rozumiem. Ale wyobraź sobie że nagle masz ileś tam IQ i wybitnie logicznie myślisz i wtedy zadajesz sobie pytania:"dlaczego kocham to dziecko, przecież zasługuje na miłość jak każde inne i to jest logiczne w pewnym sensie jeśli wiesz co mam na myśli :)
0
@jordus100 Tak, ale może ktoś wybitnie inteligentny z patrzenia jak dziecko dorasta nie będzie czerpał satysfakcji, gdyż będzie rozumiał i przewidywał bieg wydarzeń :)
1
@MesQueUnClub96 Zrobię porównanie walki Alego prime z Frazierem z 41 letnim jednorękim Witalijem, który myślał wtedy głównie o polityce, z prime Chisora :)
2
Naukowiec Kanazawa twierdzi że
im inteligentniejsza kobieta tym ma mniejszą potrzebę macierzyństwa.
Generalnie uważam podobnie z wyjątkami. Kobieta wybitnie inteligentna mogłaby łatwiej przezwyciężyć instynkt macierzyński lub nawet go nie mieć albo nie widzieć sensu w posiadaniu dzieci. Dodatkowo rozumiałby że dziecko jest obciążeniem, w pewnym sensie ogranicza i przebywanie z nim nie byłoby dla niej przyjemnością. Bo wyobraźcie sobie geniusza, który miałby zabawiać dziecko w sposób jaki robi to większość. Żeby to zrobić trzeba przestać logicznie i mądrze myśleć. Im większe IQ tym trudniej jeśli wiecie co mam na myśli. W czym przebywanie z dzieckiem byłoby dla niej przyjemne?
1
@Bobo25 Identycznie mam. W pewnym momencie chciałem nawet żeby była 2 cyfrówka :D
2
@VamosRakieta Nie takie znowu traumatyczne. Liverpool 4-0 Barcelona i Roma 3-0 Barcelona dopiero dają w kość
1
Najlepszy horror dla was to ?
0
@MaziFCB A np Polski? Że Jarosław (tak wiem nie jest w rządzie oficjalnie) czyta twoje SMS-y ?xd
0
@Bobo25 I według ciebie na jakim poziomie są obcy ? Że obserwują ludzi ?
0
@bartekvisca inflintracja fakt że nie jest dosłownie o poszukiwaniu mordercy ale może ci się spodoba
1
@capoN Mindhunter
0
Wierzycie w jakieś teorię spiskowe ? Bez żartów i tych całkowicie nie realnych. Jak dopuszczam jakieś formy inwigilacji rządu po rewelacjach Edwarda Snowdena. Możecie odsłuchać podcast z Roganem :)
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że nie byłby ogórkiem dzisiaj. Ale chyba nie możesz zaprzeczyć że dzisiaj gra jest chociażby dynamiczniejsza?:)
0
@grubson_bubson Nie rozśmieszaj mnie. Witalij na 99% wygrał by z Alim i to pewnie do jednej bramki
0
@MesQueUnClub_87 Ok. Jednak nie sądzisz że w porównaniu dzisiaj to rzucali mniej trójek ?
0
@mkord Mówiłem o postępie farmakologicznym. W przypadku Alego jednakże to nie miałoby znaczenia kluczowego
0
@MesQueUnClub_87 Wydaje mi się że nie było kogoś w stylu curry. Nie dam rady obejrzeć wszystkich męczy z lat 90 i sam nie jestem bardzo mocno obyty w koszykówce dlatego tak jak pisałem to miał być post trochę prowokacyjny licząc żeby wypowiedzą się ludzie z większą wiedzą ode mnie. Takie jest moje wrażenie a twoje.
0
@YoNoEntiendoNada Dlatego miałem nadzieję że mnie jakoś zjedzecie. Bo jestem ciekawy za i przeciw :)
0
@YoNoEntiendoNada Fakt źle się wyraziłem i nie mogłem już edytować. Przecież w kwestii koszykówki nie siłę sienna eksperta i pisałem że miało być trochę prowokacyjnie żeby było dużo odpowiedzi do poczytania :)
0
@mkord Nie rozumiem po co się burzysz. Wiadomo trochę napisałem prowokacyjnie i super specem od koszykówki nie jestem ale też zupełnie nie zgadzam się że jest źle w porównaniu do lat 90 po tym co widziałem :) Co do Kliczko to Ali miałby iluzoryczne szansę ale to już przerabialiśmy :)
0
@YoNoEntiendoNada Wiem. Trochę z przymrużeniem oka i prowokacyjnie miało być :))
Chętnie wysłucham co macie do powiedzenia bo na koszu tak dobrze się nie znam i to moje takie wnioski przeciętnego zjadzacza chleba :D
1
Z wielu względów porównywać Jordana do LeBrona nie ma sensu.
Jednak gdyby porównywać lata 90 vs dzisiaj to teraz koszykarze są lepsi bo: są atletyczniejsi, silniejsi, grają strefą i rzucają te trójki. Gracz lat 90 walili łokciami bo nie wiedzieli jak zatrzymać rywali i to tyle na temat tej słynnej obrony. Nie raz to czytam jakby to LeBron się popłakał od łokci Rodmana, czy żeby go siłowo zniszczyli to śmiać mi się chcę bo 120kg takiego byka to by ich prędzej połamało. Dynamika nigdy nie stała na tak wysokim poziomie. Teraz linia trójek jest za 7,24m więc trójek nie rzucali bo nie umieli. Gracze są też wszechstronniejsi i lepsi techniczne. Janusze się podniecają bójkami i przeszkadza im że dzisiaj zawodnicy generalnie szanują się nawzajem. Imperium boomerow skontratakuje ale taka jest prawda :D
1
Jak myślicie czy jak Lakers przejdą dalej po genialnym występie LeBrona to Janusze będą dalej twierdzić że to czołg bez finezji i koło Jordana nawet nie stał ? I think so XD
3
@MESSIah16 Niestety masz rację. W obronę ludzi trzeba powiedzieć że w 100lat temu ludzie byli przyzwyczajeni do tego że wokół nich umierają wojny, epidemię i głód a i nie byli bombardowani coraz to nowymi liczbami o zmarłych i zarażonych
0
Lewandowski chce żeby zamiast trylogii z Scottem Mamed zrobił rewanż z Materla :)
4
Szkoda że nikt nie zauważył że najbardziej elokwentny zawodnik polskiego MMA Tomasz Narkun rozmowie podczas przerwy na KSW stwierdził że nie powie z jakim zawodnikem zmierzy się na KSW 56 mimo że od dłuższego czasu wiadomo że będzie to Ivan Erslan a złotousty Tomasz całkiem nie dawno pytał fanów czy chcieliby zobaczyć z nim walkę na FB xd
0
Prospekt wagi ciężkiej Arslanbek Machmudow demoluje w 6 sekund Carmana, który ma zwycięstwo nad dobrym prospektem Simonem Keanem a nigdzie nie można nawet znaleźć informacji na ten temat czy video. Uderzył ni to lewym prostym ni to sierpem... Moc ogromna !:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oglądacie KSW dzisiaj? Kupujecie PPV czy streamach itd?