Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Też mnie właśnie ciekawią reakcje ludzi na śmierć bliskich. Nie rozumiem ludzi. Nie potrafię sobie wyobrazić co czuje jakby to był inny gatunek. Nie odnajduje się wśród nich chociaż mam wieku przyjaciół. Nie jestem introwertykiem pod względem nieśmiałości czy coś. Raczej nie umiem nawiązać relacji tzn to dla nie chcę żeby mnie ktoś źle zrozumiał zwierzęta. Wiem jak działają i dlaczego i mnie nie interesują. Nie są dla mnie ważni nie czuje emocji etc. Te martwe ciała nie może pozwalają mi sie uczyć. Jak widzę łzy czy płacz albo skutek też czuje się ciekawski
1
@Bartunek Ja uważam że nic. Mózgu przestaje wysyłać impulsy nerwowe więc serce przestaje pracować, mięśnie stają się bezwładne tracimy świadomość
0
@MesQueUnClub_87 to że nie ma już w nim jest właśnie takie ciekawe. Że wystarczy uszkodzić mózg i już nie ma tego kogoś
1
@Bartunek np jakie to myśli?
0
@Bykunn ja też nie mogę jednak jak już to mnie to interesuje. To że są takie sztywne zimne bezwładne itp
0
Piszę teraz w 100% poważnie. Uważacie że to normalne lubię patrzeć na ludzkie ciała np na pogrzebach nie żebym był nekrofilem co widząc osobę zmarła która znałem a teraz się nie rusza czuje dziwną ciekawość. Trudno mi przelać myśli na słowa. Ale to zawsze myślę wtedy o tym jak się ruszała w porównaniu do tego. Myślę sobie co się z nią dzieje, co pomyślała by jakby siebie zobaczyła. Lubię patrzeć na twarze przyglądać się im
0
Dziwię się że ludzie obrażają prezesa w sytuacji w której kapitan zabunkrowal się przed światem jak wampir. Chciałoby się powiedzieć słynne "pouciekaliscie jak szczury"
0
@Pilka_jest_okragla siedzi z Messim w jednej norze
1
@jeyx77x że jakby dostał drugie tyle to mógłby przeboleć jeszcze ze 3 sezony
1
@Cienkss podetrze łzy dolarami
5
Jakby Leos przytulił 50 baniek to by zapomniał o projektach sportowych. Fanatycy kapitana co ucieka z tonącego okrętu będą się pieklic ale taka prawda
0
@thegame1997 szelma. Ona tylko o pieniądze a 59 baniek to nie dużo
0
@D10SLEO jak oglądałeś to będziesz wiedział o co chodzi
2
Messi niczym jaruś z chłopaki do wzięcia xdddd
5
Messi mówiąc że mógłby grać za darmo miał na myśli co łaska 50 baniek
2
Największa beka byłaby jakby Messi został za podwyżkę xd
0
@jeyx77x film.trauma na CDA :) to thriller ale dobry!!
0
@ricardo0705 Poziom tonie jak okręt z którego ucieka Messi
1
Oho, już wychodzi. W ręku trzyma mikrofon dziennikarza który Ronaldo wrzucił do stawu. Ciekawe co powie
0
@Wilczeq a co ske stało?
1
@sebasek99 a okręt nadal tonie ?
0
Co w końcu z tym Messim bo czekam i głupieje co raz bardziej? Powie on coś w końcu?
2
Ciekawe co tam amigos sobie myślą. Pewnie nieźle obsrani na myśl że bez Messiego wszędzie baty xd
2
@PanZagadka z matką Neymara
2
@Fawrf Czyli Messi
17
@fcbarcafan19 na razie Verrattii przemawia. Po nim Neymar będzie się tłumaczył z naplucia kibicom w twarz
2
Idę na łóżko położyć się obok dziewczyny odkrywam kołder...
8
Wychodzę do lasu na spacer a tam Messi pyta się którędy do Manchesteru
2
@Bykunn No a może wspierają swoich ziomków bo są czarni ? xd
0
@Suzu no postrzelenia. Za bardzo wybiegłem w przyszłość chyba xd