Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 To nie jest hejt. Prawda jest taka że zagotowałem się po tym jak nijak nie można było się dogadać, chociaż próbowałem merytoryczne, i zacząłem być złośliwy. To tak jakbyś tłumaczył komuś rzeczy dla ciebie proste a druga osoba nie dosyć że nic by nie rozumiała z tego co chcesz jej przekazać to jeszcze wyśmiewała się z ciebie i podawała absurdalne argumenty, które można obalić w 3 sekundy. Przykład? Tyson robił każdego w prime do 3 rundy. Rzeczywistość. Z 41 jeden walka 14 wyszło poza pierwsza rundę. 6 poszło na dystans i bez bycia zagrożonym nokautem. Z czego ci pierwsi przeciwnicy byli tak okropni, mimo że na ten etap kariery to zrozumiałe, że nawet szkoda brać jego pod uwagę. W międzyczasie Witalij Kliczko z dużo lepszymi oponentami pobił rekord świata w ilości rund które potrzebował do znokautowania pierwszych 25 przeciwników. Jedynie 2 wyszło poza 3 rundę.
6
Dla przykładu Witalij Kliczko byłby dla Tysona skałą nie do przejścia. Gdyby Tyson próbował ominąć wysuniętą lewą ręką i jab kolysajac sie na boki lub schodząc nisko głową to miałby zasłonięte pole widzenia i 1m od szczęki rywala. Witalij cofał by się a gdy by trzeba było klinczował, co dla Tysona byłoby mordega. Musiałby dźwigać 114 kg co po kilku rundach sprawiłoby że byłby wysnuty z energii i jedynie co mógłby zrobić to czekać aż Witalij go obije i zastosuje w międzyczasie próbując rozpaczliwych ataków bez skutku. Kliczko nigdy nie leżał na deskach wytrzymał takie bomby od Sandersa i Lennoxa Lewisa ze to nie możliwe aby Tyson ze swoim mocnym uderzeniem go powalił. Jakby Tyson próbował uderzac na korpus to witalij zawsze trzyma tam ręce żeby jak nie lewą to prawą mógł bronić korpusu co było jego znakiem charakterystycznym tak zwana obrona bez gardy. Do tego genialny refleks i odchylenia co w połączeniu sprawia ze ktoś z tak krótkimi rękoma jak żelazny miałby ogromny kawał drogi do głowy Witalija. Rozważając do tego 24 cm przewagi wzrostu Ukraińca nokaut czy nawet wygrana jest wprost nie możliwa. Twierdzenie że Tyson znoakutował by Witka jest absurdalne i nikt kto oglądał całe walki z Tuckerem, Smithem albo Greenem w to nie uwierzy. Szanuję wasze zdanie ale z mojej perspektywy to idiotyzm, który irytuję bo w żaden sposób opinii takich ludzi nie da się zmienić. Może się mylę i z chęcią przeczytam merytoryczne wpisy.
3
Przyznam szczerze że w wczorajszej dyskusji o boksie momentami trollowałem. Dodałem nawet dwa głupie posty w tym celu. Fakt że styl w jakim pisałem też nie był przekonywujący. Jednak zrobiłem to z frustracji, ponieważ z ludźmi zapatrzonymi w Tysona nie da się prowadzić merytorycznej rozmowy. Jedynie co większość potrafi powiedzieć to Tyson zabiłby tego czy tamtego, albo Mike to był bestią z mocarnym uderzeniem lub jak ktoś przetrwał z nim 3 rundy to już był sukces. Wszystko to dla osób, które naprawdę siedzą w boksie i potrafią myśleć analityczne, to nie obraza ani prowokacja, jest oczywiste że Tyson sportowo jest strasznie przeceniony. W taki sposób się nie da rozmawiać. Ja zwracałem uwagę na to że Tyson miał problem z wysokimi zawodnikami to ktoś mi napisał że u Tysona to nie miało znaczenia, gdzie wysocy przeciwnicy to prócz Holyfield jego najcięższe przeprawy. Wkurzyłem się bo coś jest dla mnie oczywiste i chciałbym do tego ludzi przekonać a w zamian dostaje wyzwiska typu: pseudo ekspert etc. Dwa że druga strona kompletnie nie rozumie statystyk, które przytaczam. Napisałem że rywale Tysona prime ważyli średnio 97 kg co jest malutkim wynikiem i że na tle takich postaci Mike mógł wyglądać na zawodnika obdarzonego nie ziemskim ciosem, gdyż wysoka waga ciała wzmacnia odporność na ciosy. To znaczy że jeśli Mike Tyson walczył by w dzisiejszych czasach, gdzie średnia wynosi około 107 kg a zawodnicy są dużo wyższi to nawet w połowie nie byłby tą maszyną do nokautów, którą był w latach 80.
0
@sokot Wybacz ale masz elementarnw braki w wiedzy o boksie zawodników co wytrzymali z Tysonem w prime więcej niż 3 rundy jest cała masa. Tyson walczył w czasach gdzie średnia waga i wzrost bokserów oscylowała wokół 90kg i 188 cm. Ludzie oglądają Tysona i myślą sobie jaki on jest dobry, jakie ma potężne uderzenie. Jednak to na tle zawodników beznadziejnych. Jeśli ktoś nie rozumie jakie znaczenie ma waga i wzrost w boksie. To powtarza głupie twierdzenia o Messim boksu. Tyson to marketingowo najlepszy zawodnik wszechczasów. Sportowo już nie bardzo.
0
@klaudiusz_blau na pewno większy od ciebie. Ja jako jedyny podaje argumenty xd
0
@RadekACCA zaraz wyśle
0
@RadekACCA Nie no trudno zrozumieć że trenerzy są dzisiaj mądrzejsi że zawodnicy uczą się na błędach poprzedników xd
0
@RadekACCA Oglądałem walki i to widzę. Już ci dałem statystyki Tysona z wysokimi i guzik zrozumiałeś.
0
@RadekACCA Przecież ci napisałem o trzymaniu przedniej ręki etc to też cześć ringowego iq fakt że ich trenerzy tak uczą ale ringowe IQ to to jak umiesz się zachować nie ma znaczenia kto cię tego uczył
0
@koziar Tucker cpun uzależniony od heroiny. Biggs alkoholik zresztą bardzo słaby ogólnie. Reszta nie była w czołówce. Mieli więcej przegranych jak wygranych albo byli chudzi jak szkapy
0
@koziar byli bardzo mali i dopiero od jakiegoś czasu kiedy ludzie zaczęli mieć nieograniczony dostęp do jeść zaczęli rosnąć tak szypko. Legionista co miał 170 cm to byk gigant
0
Ludzie średnio co 10 lat rosną 2 centymetry. W czasach Tysona jak byli wysocy zawodnicy, zresztą i tak sporo mniejsi niż dzisiaj, to albo byli bumami albo cpunami albo mieli poniżej 100kg. We wszystkich sportach dochodzi do rozwoju. Tyson miał problem co byli wysocy a teraz są tacy ciągali. Ważna rolę odgrywa tu też to w jaki sposób porównujemy rzeczywistość. To co było w dzieciństwie glorfkujem a to co widzimy jako dojrzali jest takie bez smaku. Nie raz ludzia wydaje się że kiedyś to było lepiej co jest bzdurą. I tak samo wspomnienia z Tysonem spowodowane tym jak odbieraliśmy rzeczywistości jako dzieci.
0
@JohnA No tak że wszysxy czyli większość w domyśle ci co się boksem interesują xd Zagmatwane ale miałeś prawo źle mnie zrozumieć. Moja pomyłka.
0
@RadekACCA Bo nie masz odpowiedzi. Łomacznekko ma wysokie IQ ringowe jedynie w swoim rodzaju jednak on walczy z wadze lekkiej to os innego. Witalij genialnie umiał wykorzystać wzrost i był w tym wyjątkowy. Dzisiaj pieciarze trzymają zajeta przednia rękę rywala, starają się zachodzić za przednią nogę rywala i bronią się jedną rękę tzn ustawiają bloki. Przeprowadzaja analizy etc. Dzisiaj to szacho boks.
0
@`Sin Ja patrzę logicznie. Fakt że nie lubię obu postaci jednak jestem jedną z nielicznych osób które potrafią ocenić obiektywnie kwestie bokserskie
0
@pawelfcb2010 To była jeszcze dawna dyskusja a teraz sobie przypomniałem xd Ale tak gloryfikowali go że w sumie to dobry człowiek tyle że pogubiony był XD
0
@koziar może nie dzisiaj ale kiedyś w jednej dyskusji i tak se przypomniałem xd
0
@Drahenfelst Barto by go zastrzelił i do żadnych rękoczynów by nie doszło xd
0
Jeszcze aspekt socjologiczny. Widzę że na stronie wszyscy gloryfikują Tysona. Wiele to mówi o polskim społeczeństwie. Bandyta, gwałciel niezrównoważony psychicznie z IQ małpy jest tutaj dla wielu postacią której oddaje się cześć i któremu współczuję się jak świętemu bo był agresywnym baranem który krzywdził ludzi
0
@RadekACCA Oczywiście nie odpowiedziałeś bo nie masz argumentów. Twoja wiedza bokserska kończy się tylko na Tysonie i tyle
1
@daniel32778 Tyson to robota mediów i najbardziej przehajpowany bokser. On przegrał co było do przegrania a jego głupi fani nawet nie potrafią tego zaakceptować
0
Najbardziej śmieszą mnie dyletanci w sporcie bez podstawowej wiedzy o sporcie, którzy pouczają bartomeu i resztę ludzi co całe życie spędzili na obserwacji piłkarzy i mają wszystkie wiadomości na temat klubu. Myślą że wszystko jest takie proste bo można od tak ściągnąć cracka i przewidzieć jaki będzie grał czy będzie odnosil kontuzję i jeszcze pouczać trenera na temat składu. Zresztą przed chwilą słyszałem że Tyson wygrał by z Kliczką czy Wilderem jak nigdy nawet nie walczył z gośćmi o takim wzroście i oni tego nie wiedzieli. Do tego dziecinne argumenty, lekceważenie zawodników z powodu braku zrozumienia tego co się dzieje na ringu.
3
@BarcaInfo A pod nosem mówił se queda
0
@RadekACCA Wilder to Pajac który nabił rekord na bumach ale nawet ktoś tak słaby jak on bez techniki z powodu samej petardy i wzrostu miałby szansę ustrzelić Tysona
0
@daniel32778 Kolejny fanatyk. Nie chcę cię nazywać debilem ale ty siebie posłuchaj, bez obrazy. On nie mógł znoakutować w orient Smitha tuckera tillsa grenna czy ruddocka co w porównaniu do Kliczko są bumami a ty tutaj o jakimś zabijaniu mówisz xd Wzrost miał ogromną rolę w boskie Tysona. Jego pierwszy przeciwnik z którym poszedł na więcej niż 8 rund mial 196, pierwszy z którym poszedł na dystans 196 pierwszy z którym przegrał 194. Oprócz Holyfield wszystkie jego porażki są z wysokimi zawodnikami. On unikał Lewisa w 1996 bo jego trenerzy wiedzieli co sie stanie dlatego zwakowal pas jak tchórz i wybrał małego Holyfield
0
@RadekACCA Nie będziesz odpisywał bo nie masz odpowiedzi. Brak słów podajesz zawdonikow wag lekkich czy współczesnego Mayweathera albo Jacka Johnsona sprzed 90 lat. Ja mówiłem ogólnie ale ty serio myślisz że Jack Johnson miał wysokie IQ bokserskie? Może na sowje czasy ale dzisiaj prosty bijok. Serio nie rozumiesz co się dzieje na ringu. Kontry, timing, zmienie pozycji czy bicie z różnych dziwnych płaszczyzn Witalija to w porównaniu do niego kosmos. On nawet nie wie co to dobry klincz i co to trzymanie przedniej ręki albo praca jabem xd
0
@Janiama Zacznijmy od tego że IQ ringowe dzisiejszych pieciarzy jest dużo większe. Ali wygrywał bo górował przewagą wzrostu. Dzisiaj byłby małym, bez ciosu z przeciętną szczęka. Herny Cooper straszliwe zamroczył i powalił na deski ważąc 84 kg i mając 187 cm wzrostu i nawet na tamte czasy nie był puncherem. Gdy trafił go Joshua albo Władimir 113 kg i 198 cm z 90% ko to miałby zgaszone światło.
0
@insp1re Lewis to ta sama półka co bracia Kliczko ale Holyfield już by dostał. On nie widział jabow. Lewis go tak zrobił dwa razy, chciiaz w drugiej wlace dawał mu formy i nie robię sobie jaj bo Lewis był bardzo nie lubiany w USA i chciał zrobić z walki emocjonującym bitkę, Bowe robił go jabem ale później jak debil wchodził w półdystans. Mimo to wygrał 2 na 3 razy
1
@RadekACCA Geniusz z ciebie. Jaka to była wygrana Byrda skoro z powodu kontuzji? Tyson byk za to obity 6 razy xd Ty widziałeś walki z Smithem i tillsem czy tylko highlights? Witalij to gość o genialnym refleskie, kontrach co w połączeniu z stalową szczęką, 24 centrymentrami wzrostu i 201 cm zasięgu ramion byłoby dla Tysona nie do przejścia. Ile razy Tyson znoakutował boksera o wadze 114 kg? 1 raz. Ile znoakutował boksera o wzroście 202 cm ? Nigdy nawet takiego na oczy nie widział. Za to dla Witalija Tyson byłby najmniejszym i jednym z najlżejszych przeciwników. 10 na 10 dla Kliczko
0
@RomanHoffer To I'm Zniszczył gospodarkę więc jednak coś dla nich znaczy