18

Koszykarze Milwaukee bucks odmówili gry z powodu śmierci kryminalisty, który odmówił oddania noża i nie stosował się do poleceń policji

0

@Pingwinek Gdzie? Zabili kogoś?

0

@Pingwinek dlaczego?

0

@Messi20Messi Nie obrażać. Jasne to było nie uczciwe. Ale nikogo personalnie nie traktuje się jak gówno

0

Komentarz usunięty

0

@Striker To taka przenośnia. Wszystko co pisałem to było żartobliwie. Serio porównujesz to do niektórych komentarzy tutaj ?

0

@MesQueUnClub_87 Ogólnie piszę. Zresztą i tak to nie zmienia tego że jemu ten cytat i kilu osobą się podobał

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Wy wszyscy tak serio o tym bartomeu? Rozumiem frustrację ale w wprost nim gardzicie. To tylko klub. Ludzie którzy robili dużo gorsze rzeczy nawet nie byli poniżani w ten sposób

0

Odejście Messiego przypomina mi jakie cyrki urządzał Ribery w Bayernie pod koniec xdd

7

@Pilka_jest_okragla Jakby Messi był kapitanem Tytanika to natychmiast przygotował by dla siebie szalupę żeby zwiewać

3

Messi wyjdzie się wypowiedzieć zaraz po konferencji Verrattiego.

6

Fani Messiego starają się bronić go jak tylko mogą. Fakt jest taki że Messi zostawia syf w klubie i to co zrobił w przeszłości nie ma znaczenia. Pamiętacie syf w szatni po meczu z Slavia Bragia? Coś mi mówi że to Messi zostawił ten syf z ziomkami, suarezen, albą i może pique

2

Śmialiśmy się z tego w jaki sposób Casillas odchodził. Jednak tam była wspólna konferencja, pożegnanie i parę ciepłych słów. Już wyobrażam sobie odejście Messiego. Naburmuszone miny, wymuszony uśmiech i niezręczność. Casillas odchodził na prośbę klubu bo był za stary. Jeszcze sprawny Messi rwie się jak Rottweiler na smyczy żeby wyrwać się z klubu

23

Byłem zdania że Neymar podstawił wielkiego kloca na klub ale to był najemnik,i kto miał wiedzieć to o tym wiedział, a Messi wychowanek, legenda i kapitan. Jemu nie przystoi. Zrobił wszystko, ja wiem. Jednak mógł to inaczej rozegrać. Wyjść na konferencję, powiedzieć o co chodzi i wyjaśnić. To co zrobił to jak ucieczka z tonącego statku, nie chce mówić że uciekł jak szczur bo zrobił wiele dobrego jednak obiektywnie nasrał na klub tak że gówno będzie śmierdziało latami i napluł między oczy kibicom co go zawsze wspierali.

0

@RadekACCA No tak na pewno laporta jak mówił że wygrają to wiedział to na 100% weź ty się zastanów. 115 lat to może ty masz. Na boksie to się w ogóle nie znasz i jeszcze kogoś pouczasz xd

3

Wiem że psychofanom Argentyńczyka się to nie spodoba ale gdyby Messi był na miejscu Leonidasa. To pierwszy uciekł by z pola bitwy podstawiając nogę towarzyszą żeby dać sobie więcej czasu na ucieczkę.

0

@RadekACCA No tak może miał przewidzieć że mirotic nie wypali i że piłkarze ręczni stracą przewagę 10 bramek. Ludzie tutaj hetuja bartomeu z czystej nienawiści

1

Pamiętam jak pisano tutaj że po 5:1 w dwumeczu z Realem i odejściu Neymara że Valverde jest w tragicznej sytuacji i gorzej być nie może. Cyk 8:2 i odejście Messiego xd

0

@arasz1819 Na pewno bartomeu to nieudacznik bo sterowanie klubem mu nie idzie

0

@arasz1819 Wiedziałem że użyjesz tego co napisałem. Jednak ja Messiego nie obraziłem to było tylko takie porównanie aktualnej sytuacji. Gdzie tu jest obraza Messiego?? Bartomeu jak widać nie uciekł nigdzie ale łatwiej byłby złożyć dymisję

0

@arasz1819 mendą to są tacy kibice jak ty którzy muszą obrażać ludzi którym po prostu nie wyszło

5

Messi jak prawdziwy kapitan ostatni ucieka z tonącego statku. A nie czekaj, jednak nie, to on pierwszy wepchał się do pierwszej lepszej szalupy żeby ratować własny tyłek przy tym rozpychając się łokciami z kobietami i dziećmi

0

Lubię bartomeu ale powinien odejść. To jak zarządzał klubem to jedna sprawa dwa że w sytuacja gdzie fani go poniżają i traktują jak śmiecia nie może się udać na dłuższą metę. Mam nadzieję że chodzi tylko o presję na bartomeu. Bartek odejdzie w pokoju, wszyscy uścisną sobie dłonie i Messi zostanie jak w Argentynie.

0

@pt9 mam google home tylko nie wiem jak to zrobić co mówisz

0

@pt9 możesz mnie jakoś pokierować jaka ikonka?

0

Jak mam Chromecast, aplikacje CDA i Home google na telefonie to jak połączyć się do telewizora czy trzeba mieć odrazy Internet w telewizorze?

3

Wróci za 4 lata żeby robić propagandę na rzecz Trzaskowskiego xd

0

@Janiama Maciej, wracaj, ja i tak wiem że to tylko takie żarty. Ja to jeszcze o tym Miku Tysonie mam wiele do powiedzenia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?