0

@Huberc1kk Ramos Marceli pique mają dużo mniej a ilu kibiców mają w porównaniu do PSG czy Chelsea. Jedynie Arsenal ma wielu kibiców. Psg czy Chelsea znam stały się nie dawno i jeszcze nie mają dużej bazy fanowskiej. Psg prawie żadnej chociaż sie to zmienia

0

Ktoś mi powie czemu David Luiz jest taki znany. Na FB czy Instagramie ma nie proporcjonalnie dużo like czy follows w porównaniu do poziomu sportowego czy marketingowego. Ani on gra w znanym klubie, ani dobrze wygląda ani nie strzela dużo bramek i lubiany też nie jest WTF

0

@TR3VOR W boksie akurat ludzie często narzekają że AJ napakował się jak krowa i nie ma tlenu jest wolny jak wóz z węglem. Także xd

0

@FanBarcy22 Raczej ma to znaczenie że tym którym zależy na wyglądzie co trenują mięśnie na siłowni jednocześnie zależy na diecie, wysypaniu się czy dobrym przygotowaniu fizycznym oraz przestrzeganiu ogólnie tego co mówi specjaliści. Taki Suarez czy Busquets mogą mieć wylane. Brzuszek trochę duża tkanka tłuszczowa czy brak mięśni że facto jest bez znaczenia

0

@betonito Przypominasz mi ludzi co w boksie oceniają po muskulaturze. Przygotowanie fizyczne nie objawia się kto jak wygląda. Jeśli brzuch Suareza nie przeszkadza mu to nie ma problemu. Naprawdę sądzisz że specjaliści którzy zajmują się całe życie by coś takiego przeoczyli na coś takiego pozwoli

3

@Yolo1994 Durny argument

0

Hasło na tydzień to tonący okręt xd

0

@FDJ Doskonała wymówka

4

@Dargani To z hormonami nie ma nic wspólnego Messi dostawał tyle ile powinien. To bez nich miałby słabsze mięśnie. Już pax pisał że to wina tyłu mięśni u Messiego są to mięśnie sprintera które są mniej wytrzymałe

0

Powiedźcie mi co tutaj za takie pozytywne podejście do odejść Messiego a na Barca.pl na Facebooku tak się cieszą że dyktator odchodzi ze chce rządzi klubem etc

1

@MarioVeB! A ciebie co tak długo nie było? Bana dostałeś? XD

0

@MESSIah16 Jak myślałem że tak ogólnie a ty tylko o luce doncicu

0

Już czarni mieli ból dupy jak Kliczkowie lali ich bokserów przez 10 lat :)

0

@MESSIah16 dlaczego biali mieliby zdominować?

0

@ForcaMilosz Barcelona opłaciła Messiemu leczenie więc trochę tak xD

0

@Ghotti Zostawiając matkę na pewną śmierć że przez te dwa ostatnie lata sobie pochulac jak syn marnotrawny chociaż ma w domu wystarczająco dużo jedzenia

6

Zachowanie Messiego to tak jakby syn opuścił schorowaną matkę na stare lata tłumacząc się że opiekował się nią przez 20 lat. Nie sztuką pobierać 50 baniek ( czyli zabierać rentę) kiedy wszystko jest w porządku ale zostać wtedy kiedy tego trzeba.

1

@Ratamahatta I tak Szumowskiego nic nie przebije XD

2

@kordyl1010 Nie stworzył bo nie byli jasnowidzami że Coutinho nie wypali a Dembele i umtiti rozpadną się na kawałki

8

@BarcaInfo Z pamięci ci wycięło korona wirusa? Straty swej milinów ? Który klub o to nie prosił. Poniosło w nienawiści xd

0

@Jakchcesz Może wie że wcale nie jest taki zły jak chce tego banda hejterkow

8

@BarcaInfo To chyba nie wiele pamiętasz i rzucasz ogólnikami. Ten najgorszy prezydent w historii zdobył 13 tytułów, klub jest w dobrej kondycji finansowej i odnosił największe przychody. @Bykunn weź mu wytłumacz xd

2

@JimMorrisonFCB Gladiator Shawshank edit myślałem które są według nas arcydziełami

1

Gada od rzeczy. Nikt Messiego nie wypycha. Każdy prezes chciałby dobrze pożegnać takiego zawodnika żeby zaplusowac dla ludzi. O Koemana mieli na oku od dawna. Stoiczkow jak zwykle nie może obiektywnie ocenić tylko z nienawiścią pojechać

9

@Jakchcesz Krótka piłka ktoś działa na szkodę klubu to nie możesz z nim współpracować takie znak na przyszłość dla reszty

11

@BarcaInfo Nie udscznikiem to możesz być ty a nie gość co jest dyrektorem generalnym dwóch dużych korporacji. Chyba że mówisz że nieudacznik w jakimś innym sensie bo klub nie był prowadzony tak traficznie jak chcą tego hejterzy. Nie sobie współpracują z messimy ale klub nie powinien takiego czegoś tolerować

0

@Bykunn Ale napisałeś że ci sie podobają? Jak to możliwe skoro są wielkie o to mi chodzi

27

@Jakchcesz Ale czy to jakiś nerwowy ruch ? Chyba normalne że odwołuje agencje która działa na rzecz szkody klubu

0

@Bykunn Podobają ci się pośladki których nie znosisz u kobiet? Pośladków nie znosisz? Ja chyba czegoś nie zrozumiałem

1

@Bykunn Brzydka xd Są świetne. I mają w sobie to coś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?