0

@Bykunn Wśród zwykłych ludzi. Na różnych forach. Widziałem to całkiem przypadkowo. Jeśli znasz historię to wiesz że czy to na Bałkanach,Polsce zrsr czy Niemczech wszędzie byli nie lubiani. Trudno żeby w Chinach była o nich zła opinia kiedy nigdy ich tam nie było. Cały świat to pewna przenośnia.n

0

@LucaBrasi Żydzi byli uniwersalnie nienawidzeni. Jasne że wśród kościoła nie cieszyli się popularnością ale nawet teraz ludzie ich nienawidzą. Nawet w ateistycznym Zsrs ich nienawidzono. Nawet sam Stalin tak mówił. Hitler nienawidził chrześcijaństwa więc nietrafiona teza

0

Jak myślicie skąd taka ogólno światowa nienawiść do Żydów? Skąd miała swoje początki

0

@RosjaninBut Oni są już spaleni. Młodzi będą wiedzieli że to ruch na utrzymanie władzy. Wraz ze śmiercią starych PiS odejdzie

0

@Bykunn Jasne że tak ale szczerze nie mam ochoty z wami dyskutować

0

@barcelonistka1899 Zobacz że wzrost wpływa na pewność siebie xd Żeby kobieta zainteresowala się mężczyzna najpierw musi się jej spodobać fizycznie. Inteligencja działa odstraszająco na kobiety

0

@Bykunn Wśród starszych osób wzrost 175 cm to wzrost normalny bo wtedy ludzie byli mniejsi dzisiaj są więksi więc dla młodzieży będzie mały.

0

@barcelonistka1899 Przestań jak facet ma ponad 190 to kobietom nawet się przystojniejszy wydaje. jakimi cechami miałby nadrabiać.

0

@Bykunn To że ty nie spotkałeś nie znaczy że takie coś nie istnieje. Ja całkiem nie dawno, co trochę spowodowało mój wpis, byłem świadkiem rozmowy w której jedna koleżanka śmiała się z drugiej że idzie z krasnalem. Ja jestem wysokim mężczyzną i nie jednokrotnie spotkałem zachwyt w stylu "jaki ty jesteś wielki" czy "ile ty mierzysz" z rozmarzibymi oczami. Wciskaj sobie kity

0

@barcelonistka1899 Poziom odrealnienia jaki zawarłeś w tej wypowiedzi mnie rozwala. Każda kobieta jak i każdy mężczyzna patrzy na wygląd. Są sytuacje że kobieta wybierze mniej atrakcyjne ale jeśli ten potrafi nadrobić czymś innym. Kobiety podświadomie na starcie odrzucają karła i są o tym artykułu. Nawet kobiety z doktoratem będą skreślać małych poczytaj nie opowiadaj bajek

0

@Bykunn Masz rację chodzi mi o to że takie kroki aby zmieniać nastawienie do dyskryminacji wszystkich ludzi sie nie pojawią bo np niscy mężczyźni są dyskryminowani nawet przez empatyczne osoby które chciałby równych praw dla gejów, gdyż pogardę dla niskich mężczyzn mamy w genach jako nie wartościowych i niezaradnych. Co innego jest z czarnymi, których prześladowało się bo byli inni niż biali jednak, co też było uwarunkowanie ewolucyjnie poniekąd, gdyż niechęć do nich dało radę zmienić bo ewolucyjnie to osoby wartościowe i jeśli żyje się z nimi i wie że ich inność nie jest zagrożoniem to nie są dyskryminowani. A niskim nawet na poziomie podświadomym dopisujemy źle cechy

0

@Bykunn A czarni są prawnie dyskryminowani w USA? Nie, a protestują

0

@dv7wisnia Przestań. Nawet w internecie takim chad daje się fory

0

@Bykunn A czy trzeba być dyskryminowanym prawnie żeby zasługiwać na obronę? Może właśnie taką dyskryminacja jest gorsza bo nie widoczna

0

@dv7wisnia Uwierz mi że z jakiegoś Chada co ma umiejętności społeczne nikt nie będzie drwił

3

@Maniek9444 Mój stary wali wodę co weekend i ma zdrowie jak koń. Rozumiem że wódka nie szkodzi bo on uważa nic mu nie jest

1

@Ghostface Antydepresanty nie demolują układu nagrody jak stymulanty. Działają przeciwnie na podstawie hamowania wychwytu zwrotnego dzięki czemu udaje się zachować więcej neuroprzekaźników i dlatego biorąc antydepresanty jest się odporny na działanie symulantów

1

@Shroud Są mutację genetyczne które potrafią dać odporność na pewne substancje. Np Azjaci nie tolerują alkoholu. Jestem w stanie wyobrazić sobie że mefedron nie ma negatywnego wpływu na jego kolega ale wyciąganie wniosków o jego nieszkodliwości to absurd

0

Pisałem to już tutaj kiedyś ale nie było dyskusji. Nie sądzicie że np niscy mężczyźni są bardziej dyskryminowani i pogardzani w codziennym życiu jednak nie znajduję się nikt w ich obronie, mimo że wszyscy wiedzą jak z tym jest, gdyż są tak okropnie nieatrakcyjni z powodów ewolucyjnych że dla ludzi są na dole drabiny społecznej i podświadomie ich los uważamy za naturalny? Wiecie jak ktoś powie czarnuch to jest okropnym rasistą a jak krasnal czy karzeł ( chociażby Kaczyński jest wyśmiewany tak przez walczących o równość wszystkich ludzi ) to w sumie nie ma tematu. Jeśli powiecie że czarni byli zabijani a niscy nie są to pomyslcie że oni przez cały czas trwania ludzkości byli kozłami ofiarnymi, którzy nie mieli mocy żeby się postawić. Dla wszelakich sadystów i psychopatów byli idealną ofiarą, która nie może oddać. Dobrze to widać w szkole gdzie te małe słabo rozwinięte dzieci są częściej obiektem przemocy i wyzwisk rówieśników, gdyż ich nie szanują.

2

@RosjaninBut Gdyby PiS zalegalizował marihuanę to stracił by konserwatywną część starych wyborców.

7

@Maniek9444 Jak substancja której efektem jest wyrzut dopaminy i noradrenaliny może nie być szkodliwy psychicznie? To neuroprzekaźniki które odpowiadają za nastrój motywację czy choroby psychiczne. Zachwianie równowagi w układzie nagrody powoduję niechęć do życia, depresję, myśli samobójcze czy psychozy. Możesz wyjaśnić w jaki sposób udaje się mefedornowi zalać mózg dopaminą i nie wywołać skutków ubocznych?

1

@Ghostface @Bykunn Dajcie linki do badań i porównamy wnioski

0

@Ghostface I jakie wnioski z tych badań bo bykkun pisze coś innego

5

@Ghostface To skąd brałeś czysty mefedron i skąd masz pewność że jest czysty? Sprawa czystości narkotyków to temat rzeka. Wiadomo że zamiast sprzedają mefedronu klefedron czy metafedron ale jednak to substancje zbliżone. Przynajmniej tak mi wiadomo

3

@Maniek9444 I wykształciłes sobie taką opinię na podstawie jednego znajomego? Nie wiem czy wiesz ale różnimy się genetyką i nasze mózgi różnie reagują na substancje. Mogę uwierzyć w to co piszesz o znajomym, chociaż mi ciężko, ale to nie świadczy o tym że innym ludziom nie szkodzi.

2

@Maniek9444 Lol mój znajomy trafił do psychiatryka bo coś mu się odkleiło we łbie. Poczytaj sobie hyperreal o szkodliwości jeśli nie wierzysz. To ryje banie i niszczy serce

10

@Maniek9444 mefedron nie jest szkodliwy? Ale ci się coś pomyliło albo o czymś nie wiem xd

1

Medyczny klefedron nikogo nie zabił a jednak zakazany.

0

UFC 252 Miocic czy cormier ? Sercem za stipe jednak nie jestem pewny

0

@PAULPOGBAFAN Pewnie przez pandemię w USA obawiają się że biletów się nie uda sprzedać. Tak sądzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?