Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac Tak jednak śmieszne to kiedy gość co daje do zrozumienia że niezbyt szanuję głupia cześć społeczeństwa buja się z największym baranem pod słońcem
0
Jedynie nie rozumiem czemu Boniek mówiący o tym że PiS wybrała ciemnota kumpluje sie z debilem i bandytą Szpilką
0
@norbi77 Jasne odstraszasz ludzi taką pogardę
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
14
Podobno w trzeciej turze wyborów zmierzy się zwycięzca drugiej czyli Andrzej Duda i prezydent Polski ad interim Mariusz Max Kolonko
1
@MesQueUnClub_87 Ulubiona postać. Zimny morderca, spokój, wyrachowanie i myślenie dwa kroki naprzód
1
Rafał nie wygrał i czuję się gorzej jak po odpadnieciu z Chelsea. Wtedy na drugi dzień przestało boleć a teraz będzie napi*****ać przez następne 5 lat.
0
@macio_944 Gdzie takie ?
1
@norbi77 Guzik mnie obchodzi. Przez takich jak ty rządzi właśnie Duda. Nie zrobił ci nic żebyś go nienawidził tak mocno. Rozumiem że nie szanujesz większości ludzi w końcu każdy ma coś za uszami
1
@Fenelon Najman niech siedzi w domu. Jeszcze dostanie od jakiegoś emeryta xd
13
Podobno Tomasz Adamek ma jeździć po kraju i bić niezadowolonych
0
O żadnym autorytaryzmie nie mowy. Mimo olbrzymiej mobilizacji na wsiach Duda ledwo wygrał to w wyborach parlamentarnych PiS nie wygra, ponieważ ludzie będą jeszcze bardziej źli na rządy, młodych uprawnionych do głosowania będzie jeszcze więcej a emerytów jeszcze mniej.
1
@norbi77 Rozumiem że popełnił jakąś okropną zbrodnię że go nie szanujesz. Żałosny jesteś
0
@norbi77 I takie coś.... Nie mogłeś nawet napisać taki ktoś
0
Przynajmniej wśród seniorów była najniższa frekwencja. Jedyny pozytyw
0
@Criss18Barca Tak sobie tłumacz. Widzę jacy są rolnicy i jacy są ludzie z wyższym więc nie wciskaj kitu
14
Duda wygrał wśród emerytów rencistów bezrobotnych i rolników... Nawet nie ma po co tego komentować
0
@JoeBlack Właśnie że jest korelacja. To że wydaje ci się że jakaś osoba po studiach nie jest inteligentna lub spotkałeś kilka głupich po studiach nie zmaże ogólnej tendencji
3
Jak będzie remis to będą strzelać karne ?
0
@sebasek99 Nie wypowiadam się stricte na temat co mówię o tym że przekreciles wypowiedzi. Były przewidywania że kilkadziesiąt lat gdy muzułmanie/czarni zostaną większością to zacznie źle się dziać
1
@masq Dyskryminacja psów :)
1
@sebasek99 Ale nikt nie mówił że od razu. Nie dopowiadaj sobie. Zobaczymy co będzie za 30 lat
0
Masvidal bezradny. Sprawdziło się to co myślałem. To maks dobry zawodnik rozreklamowany do granic możliwości. Żadnych szans nie tylko z usmanem ale też z coby Covingtonem
0
@LuisSalvano Jak jest to z ilością osób na weselu. Sprawdza to ktoś?
0
@Lord_Vader oceniamy całościowo szpilka wyglądał dobrze na tle Wildera ponieważ Wilder jest słaby techniczne i nawet Washington lepiej z nim wyglądał :)
0
Teraz ten prawdziwy hejter szpilki robi sobie z niego jaja po tym jak opluł gościa z Twittera którego z nim sobie pomylił xd
0
@kkbarca i masvidal Usman
2
@NeroTFP Ale on szpilki nie hejtowal. Nawet jego przyjaciel, bokser, miszkin mówił że szpilka rozróżnia ajtuja szminkę z Twittera i ajtuja szminkę z Facebooka a szpilka na gali myślał że to ten szminka który go obraża
3
@koksik2700 Szpilkę obrażało konta "ajtuj szminka" na Facebooku a konto ajtuj szminka na Twitterze to inna osoba która ma dużą wiedzę o boksie i pomaga promować boks. On nigdy nie obraził jego rodziny
0
@koksik2700 bo nie w temacie jesteś xd