Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@YoNoEntiendoNada Ty urwałeś się z kosmosu. Kwestionujesz biologię? XD Kobiety z natury lubią być zdominowane a mężczyźni chcą być buntownikami. Z tobą nie ma sensu dyskutować bo ty nawet faktom zaprzeczasz. Nie odnosisz się do argumentów i jesteś radykałem
3
@MarFan Pokaż statystyki? Jest strona mapa karier z której wynika że mężczyźni dostają więcej pieniędzy jako kelnerzy i barmani o 9% ale nie to wprowadza w błąd bo mężczyzni częściej są barierami i sommelier. Wykonują też więcej nadgodzin itp.
4
@YoNoEntiendoNada bla bla. Nie umiesz się odnosić do meritum. Skąd głupie założenie że kobiety zarabiają mniej? Kobiety radzą sobie lepiej akademicko. To ciekawe bo kobiety częściej kończą studia magisterskie ale mało która kończy z doktoratem lub habilitacja. Magistrat nie ma nic wspólnego z ambicją co tym że dziewczyny są bardziej posłuszne dlatego dłużej kontynuują edukację i się o nią starają.
6
@YoNoEntiendoNada To dlaczego pracowadca nie zatrudnia samych Marysi? Przecież się opłaca. Takich sytuacji nie ma bo można zgłosić ją do sądu... Skąd wiesz że tak jest?
5
@YoNoEntiendoNada Tyle że nie ma żadnych dowodów. Gdyby kobiety dostawały mniej to byłyby chętniej zatrudniane. Mężczyzni są w stanie bardziej się poświęcić, częściej pracują w terenie, częściej biorą nadgodziny i wykonują trudniejsze i ryzykowniejsze zadania. Różnice w płacach różnicą są groszowe tam gdzie naprawdę nie ma różnic
1
@IronSanHybrid Jak odchodził Neymar to mówił że jego odejście ich nie boli co innego jakby odszedł Cristiano albo Messi xd
0
@YoNoEntiendoNada To nie ja jestem rasistą tylko ty jesteś uprzedzony i arogancki. Do tego obrażasz bez powodu. Na wstępie ze zwykłego pytania wyciągasz jakieś absurdalne wnioski. Dodatkowo jesteś zamknięty na nowe opinie. Chciałem grzecznie zapytać czy może policja traktuje ich brutalnie jak tą kobietę i dlaczego w dalszym ciągu nie uspokoi obu stron.
0
@YoNoEntiendoNada A Jak ich traktują?
3
Korwin na Facebooku stwierdził że tęczowa zaraza jest groźniejsza od komunizmu. I są jeszcze osoby którzy twierdzą że homoseksualiści w Polsce nie doświadczają dyskryminacji.
3
Przyglądam się tej dyskusji o LGBT i rzuciło mi się w oczy stwierdzenie "tęczowa zaraza". Ludzie podświadomie boją się obcych, gdyż ci mogą przynieść im choroby zakaźne tak jak zrobili to europejczycy indianom. To system obronny wypracowany przez ewolucję chroniący przed zagrożeniem, więc nie ma tu znaczenia że homoseksualiści żyją pośród nas. Dla ludzi i tak to "obcy" ponieważ dotąd żyli w ukryciu.
Twierdzę niechęć środowiska konserwatywnego wcale nie wiążę się z chęcią chronienia rodzin czy brak zgody na promowanie "ideologii LGBT". Zresztą dotyczy to także sprawy uchodźców przeciwko, którym szczuli. Prawdopodobnie niechcący dali do zrozumienia czego tak naprawdę się obawiają...
9
@Nano22 Chodzi o to żeby pokazać że homoseksualni nie mają się czego wstydzić.
0
@Wittgenstein Próbował wycelować taserem zabrane mu policjantowi
0
@joloskyy Nie. W nogi trudno jest trafić a gdy trafi w kość piszczelową to wychodzi na to samo
0
@Bykunn Propaguję faszyzm w twojej opinii. W mojej nie. Lol
1
@Bykunn Przecież nigdzie nie łamie regulaminu. Ma prawo do opinię że w Polsce powinny żyć Polacy, gdyż jest to lepsze dla kraju czy nazwać zachowania imieniu bo przecież imigrantów nie nazwał zwierzętami. Nie mówię że popieram go w 100% ale takie słowa to na razie nie są źle reszta to nadinterpretacja
0
@Bykunn Ale większość tak myśli xd właśnie im ktoś starszy tym bardziej przeciw Tuskowi
0
@Toretto To ty nie rozumiesz. Jasne że kobieta może być agresywna. Ale agresja cechuję mężczyzn. To co piszecie to ideały. Jednak naturalne mężczyzni są agresywni żeby bronić kobiety. To biologia.
0
@MesQueUnClub_87 No właśnie. Ten stereotyp o kujonach ma dużo prawdy w sobie. Przecież nie twierdzę że takich ludzie nie ma.
0
@l0Messini Mówią tu o braku zdolności do bycia agresywnym np w celu obronnym
0
@Nano22 Zwróć uwagę że jest stereotyp chudego filozofa generalnie btw. A dresy czy karki to grupy muskularne ale głupie oczywiście generalnie:)
0
@Barca1992 Jasne że tak przecież to jedna z cech mężczyzn które wyróżniają się spośród kobiet. Nie mówię żeby od razu zachowywać się jak głupi dres.
1
Czy nie zauważyliście że super inteligentni mężczyźni tak zwany typ naukowca to bardzo często mięczaki? Może to być związane z utratą "instynktu" ? Zauważyłem że im bardziej mężczyzna jest pierwotny tym bardziej męski czyli agresywny itp. Idzie to w parze z brakiem umiejętności społecznych, tak że postawiłbym tezę że im wyższe IQ tym mniejsze EQ. Często też nie dbają o ciało i wysportowane. Też to zauwaliscie? Wiadomo że ludzie są różni i nie wszystkie cechy są w jednym człowieku naraz ale tak mi się wydaję. Często widać to zawodach typu informatyk czy fizyk.
0
@NaFazieHitman A ja mam śmieszne przeczucie że wilderowi naprawdę strój osłabił nogi i w rewanżu wygra xd
0
Co do "ogłoszenia" walki aj-fury to nic się nie zmieniło. Kontrakty nie podpisane etc. Wiadomo tylko że podział będzie 50-50 i będą dwie walki co było oczywiste. Na razie obaj mają po dwie obowiązkowe walki, więc deklaracje że walka będzie w 2021 to sposób aby odwrócić uwagę od zamieszania i krytyki aj w związku z jego ostatnimi wypowiedzami.
1
@RonnieVEB Komentarz dla oznaczenia
0
@sebasek99 Dobrze że o tym mówisz. W mojej opinii rasizm wobec Azjatów jest silniejszy niż wobec czarnych jednak jest on zupełnie pominięty w dyskusji publicznej na rzecz mówienia murzynach.
1
@sebasek99 Ale powiedz mi dlaczego nie ma rasizmu instytucjonalnego przeciwko Azjatom? Wiele azjatyckich rodzin jest biednych ale pracą i inteligencją dochodzą do wykształcenia i bogactwa. Czarni chcieliby wszystko od państwa.
1
@MESSIah16 Skąd info o Serenie Williams? Bo ona ma męża białego który odszedł z firmy bo uważał że zwolnione miejsce powinno być dla czarnego xd
0
@MESSIah16 Floyd Mayweather, Haney Devin i lekko deontay Wilder
1
@mat32 Ale w drugiej turze negatywny elektorat Dudy może przeważyć.