Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn co trzeci czarny mężczyzna siedzial w więźniu. Czarne kobiety skarżą się że nie mają się z kimś związać i jak myślisz skąd to się wzięło?
0
@Bykunn przecież masz tam wytłumaczone dlaczego te tabelki wprowadzają w błąd
1
Nie wiem czy wiecie ale czarni zabili w ostatnim roku 409 białych, biali 189 czarnych. Czy to znaczy że biali mają zrobić odwet zamiast przestać ich nianczyc?
2
@Bykunn Niestety czarni popełniają pięciokrotnie więcej przestępstw w stosunku do białych niż odwrotnie
4
@Bykunn https://medium.com/@agent.orange.chicago/go-to-the-fbi-data-below-and-look-at-violent-crime-and-murders-c0b40f58e7b3
Zobacz że tak średnio masz rację
2
@kerouac Pamiętaj jak to ktoś fajnie ujął że nie popełniają najwięcej przestępstw ale są najczęściej skazywani XD
2
@MESSIah16 A jeszcze niedawno sam z bronią latał xd
0
Komentarz usunięty
0
@Bykunn Nie no jasne. Przecież to wiedza tajemna ze od nie dawna Meksykanów wpisuje się do hispanic xd
1
@Ghostface Jako białych liczy Meksykanów więc ta tabela jest zła.
3
@Persyfl Morderstw pewnie też popełniają więcej biali ale to czarni są częściej skazywani? xd Większość morderstw w USA to sprawa młodych czarnych mężczyzn uczestniczących w wojnach gangów. Tam gdzie biali stanowią większość tego problemu nie ma.
4
@YoNoEntiendoNada Zniszczyli jej sklep a ty się dziwisz że ich zwyzywała. To bez znaczenia jakby zachowywali się jak ludzie to by nic im nie zrobiła.
1
@sebasek99 No I dobry przykład dałeś bo Polacy na taką opinię sobie zasłużyli. Trochę się nie rozumiemy i ta dyskusją jest bezsensowna. Chodzi mi o to że z wieku stereotypów da się wyciągnąć informacje o ile podejdziemy do tematu rozsądnie jeśli wiesz co mam na myśli. Przecież Polacy kradli auta w Niemczech. Niby to samo myślimy jednak trudno słowami się dogadać :D
1
@sebasek99 Tak że często mają dużo wspólnego z prawdą co nie znaczy że w sto procentach
0
@Europejczyk1980 Ale wtedy zamkną sobie drogę do wygranej w następnych wyborach. A tak mogą znowu wrócić jak sytuacja się uspokoi
0
@iksajotien Przecież skoro popełniają większość przestępstw to i częściej są zatrzymywani. To że jesteś z USA nie znaczy że znasz się na tym najlepiej. Czym wiadomości z internetu są gorsze? Chyba z nikąd się nie wzięły
0
@Bykunn Nie będzie na wielką skalę poza incydentami. Jeśli już to będzie tak jak teraz tyle w wielu miastach i odwet. Chyba że dla ciebie to jest na wielką skalę. Jak widzę każdy biały ma jakiegoś czarnego znajomego czy przyjaciela.
0
@sebasek99 Na przykład był stereotyp Żydów zabijających białe dzieci. Oczywista głupota żeby wzniecić nienawiść do Żydów. Jednak jest stereotyp czarnego przestępcy to a propo tego dzisiaj i ma to dużo wspólnego z prawdą. Jasne że mówienie o każdym czarnym że jest przestępca to idiotyzm ale takie opinie nie biorą się z niczego. Ja nie mówię żeby się kierować stereotypami tak na marginesie ale fakt że to co widzimy siedzi w podświadomości i łączymy później widziane rzeczy ze sobą.
0
@iksajotien To dlatego że czarni i Meksykanie popełniają większość przestępstw. Fakt nie opinia. I nie mów że niesprawiedliwe się ich wsadza do więzienia
0
@patry295 Meksykanów przedewszytskim. Jeśli tak to może stać się jak w RPA.
0
@iksajotien I skąd wiesz że zrobił to z pobudek rasowych? Czyli po prostu był brutalny. Jak pisałem są różni ludzie w policji. Skoro został ukarany to po co protestować ? Karajmy przestępców i tyle a nie robić burdy. Chyba nie zrozumiałeś co pisałem
0
@patry295 Nie. O ile nie będzie nowych przybyszów z Afryki to już żyjący tam czarni z czasem zmieszają się z białymi a reszta będzie żyła w coraz większej zgodzie
1
@sebasek99 Bzdury. Stereotypy nie biorą się z niczego. Ludzie muszą uogólniać żeby łatwiej było im zrozumieć świat ale zazwyczaj stereotypy to zbiór przeważających lub cechujących znaczną część osób zachowań. Wiadomo że zawszę kogoś się przez to skrzywdzi, często sporą część ale nie można udawać, poza pewnymi przypadkami, że biorą się z niczego
2
Mi to wygląda jakby pewni ludzie tylko czekali na taką sytuację. Wyrok jeszcze nie zapadł, nie wiadomo dlaczego ten policjant to zrobił i to była jedna z sytuacji jakich mnóstwo w różnych krajach. Gdy Polak został zabity paralizatorem( okazało się że przez alkohol ostatecznie) w Kanadzie nikt nie krzyczał o rasizmie i nie niszczył sklepów. Tak naprawdę przy wielkości USA i skali przestępstw popełnianych przez czarnych, taka sytuacja w końcu musiała się zdarzyć. Wśród policji jak i wszędzie są ukryci rasiści, sadyści, osoby chore psychicznie i jak miernoty, które mogły zrobić coś takiego przypadkiem.
1
@kerouac Najbardziej rasistowskie jest zakładanie że biały policjant zabił bo był rasistą xd cały paradoks
0
@Przemo91 ok. Ja właśnie o tym mówię. Rasizm wobec Azjatów jest przemilczany
0
@sebasek99 Stereotypy mają zazwyczaj dużo prawdy w sobie o ile nie są całkiem debilne xd
0
@kamyk_23 Jasne. Dlatego nikt nie krzyczy o rasizmie przeciwko Azjatom. Bo nie robią problemów i nie są agresywni czytaj nie walczą o swoje prawa więc nikt się nimi nie przejmuję.
0
@bixmix Może policjant zabił bez wpływu z zewnątrz a jego przeciwny tylko nagłośnili
2
@nwchades Bo było dłuższe wideo. A ty od razu rasizm. Zawsze trzeba założyć że biały pewnie jest rasistą xd