Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jaca27 @Cwaniak4 @AlicjaFCB Mnie najbardziej wkurzają emeryci co są fanatycznymi wyborcami PiSu i uważają że 500+itp to jest za darmo i rząd dla o ludzi i nie wiedzą o długotrwałych ekonomicznych skutkach rozdawniczej polityki. Część z nich umrze zanim wszystko wyjdzie na jaw. Z drugiej strony jaki to byłby dla nich szok jakby doszło do nich że cały byli okłamywani.
10
Bardzo was rozczaruje ale jak obserwuję ludzi to większość z tych co głosowali na PiS nawet nie wie lub nie rozumie o co chodzi z trójką i aferą szumowskich. O ile kilka dni wierzyłem że po tym co robili ostatnio negatywny elektorat zepnie się i Duda przegra w drugiej turze, o tyle teraz myślę że Polacy dla 500+ zrobią wszystko.
1
@Cochise Powiem ci ze strony młodych i młodszych. Wiadomo że każdy inaczej podchodzi ale jakiś tam ogólny zarys zachowań można było zauważyć. W grupach gimnazjalnych depresja to jest taka choroba z której często robi się jaja tzn w stylu ktoś jest smutny to reszta śmieje się że ma depresja. Jeśli natomiast grupa wie o tym że dany człowiek ma depresję to zależy od jego statusu. Tych lubianym będzie się współczulo tym mniej początkowe trochę współczulo i patrzyło na nich trochę dziwnie (nie wiem jak to ująć) a po jakimś czasie reszta grupy stwierdzi że w sumie to już mu powinno przejść i powinien przestać się mazgaic.
1
@macio_944 Bo starzy ludzie nie rozumieją że dzisiaj nie da się usunąć czegoś z mediów nie pozostawiając śladu. Mało tego nastąpi sprzeciw i paradoksalny wzrost popularności
2
@macio_944 Od zawsze wiadomo że ludzi kręci to co zakazane. Próby cenzury i zakazu zawsze osiągają wynik odwrotny od chcianego
2
@tobiasson92 Szumowski ciągle zmęczony to nie myśli xd
13
Nie wiem czy zwróciliscie uwagę że propaganda TVP często ucieka się do pierwotnej niechęci do obcych najpierw robili karierę na starszeniu uchodźcami teraz w absurdalny sposób zarzucają Trzaskowskiemu służenie interesa międzynarodowym a wcześniej Tuskowi Niemcom (udało im się) i Korwinowi Rosji. Osoby wierzące TVP to jednostki które myśleniem wciąż tkwią w prehistorii. Jakkolwiek głupia i nachalna propaganda by była czy stronniczy przekaz nie pojawi się u nich czerwona lampka. Jakkolwiek staram się być osobą wyrozumiałą i tolerancyjną tak widz tvpisu budzi we odrazę.
5
@Shapiro Osoby o poglądach konserwatywnych są średnio mniej inteligentne od tych liberalnych. Patrząc po środowisku i naiwności oraz głupocie jaką muszą wykazać się wyborcy PiSu to sądzę że słowo "głupie społeczeństwo" jest bardzo delikatne powiedziane.
4
@koksik2700 Ale nikt nie obraża nikogo personalnie. To określenie poziomu intelektualnego pewnej grupy
5
@daniel32778 Kłamstwo powtarzane tysiąc razy stanie się prawdą. W jakich konkretnie aferach brał udział i czy to na pewno były afery ? Dlaczego nikt mu niczego nie udowodnił gdy jego przeciwnicy polityczny zagarnęli całą prokuraturę?
0
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi w internecie. W jakim wieku człowiek zaczyna tracić cm i ile na rok?
0
@Persyfl tutaj zobacz
https://www.tygodnikprzeglad.pl/maz-poszukiwany-od-zaraz/
0
@Persyfl i w Polsce wierzący mają mniejsze IQ :) już mnie zakwalifikowales jako konserwatystę :)
0
@Persyfl Ty albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę albo o tym zapominasz. Napisałem że nie mówię czy to geny czy coś czarni mają mniejsze IQ i to jest fakt. Dwa że tłumaczenie w pierwszym że jak się komuś powie że jest mniej inteligentny to zdobędzie mniej punktów jest nieudolną próbą tłumaczenia wszystkiego psychologia
0
@Persyfl proszę
https://pumpkinperson.com/2018/07/30/iq-differences-in-height-by-race-sex/amp/
0
@Persyfl Masz na prawdę za cel obronę czarnych i nic więcej.
https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiggdjvi73pAhUJ0qYKHULxDnkQjhx6BAgBEAI&url=http%3A%2F%2Ffathers.com%2Fstatistics-and-research%2Fthe-extent-of-fatherlessness%2F&psig=AOvVaw0oY8TuacVlbDDGjDgysD5W&ust=1589880313034470
Wpis IQ race i masz wszystko ale lepiej zasłaniać sie naukowscia a czarni kradną zabijają i biją swoje żony bo rasiści chcą żeby tak było.
0
@Persyfl To ty nie wiesz nawet jaki wielki problem jest z powodu braku ojców wśród czarnych? xd I tak się interesujesz zjawiskiem rasizmu? Oskarżenie mnie o rasizm bo powiedziałem że czarni mają małe IQ co jest faktem sprawia że jesteś ich ślepym obrońcą. Oczywiście że biologia ma potężny wpływ na sądownictwo. Ty tak nie było to mężczyzny nie stanowili by większości skazanych. Są częściej skazywani na morderstwo ale nie popełniają większości morderstw dobre. Myślisz że gdyby dostali pieniądze etc to nagle przestali by być agresywni itp ? :)
0
@masq Mają stałą grupę odbiorców więc raczej nie ma dla nich znaczenia czy mają 2mln czy 5 ...
0
@Persyfl A zapomniałem. Czarni ojcowie w dużej mierze porzucają swoję dzieci przez co te nie mają wychowania i wzorca. To też czynnik i sprawa testosteronu i biologii :)
0
@Persyfl Jeśli chodzi o sprawę ogólnie przestępstw i czarnych to antyrasistowskie organizacje sprytnie odwracają kota ogonem. Zamiast namawiać czarnych do zmiany swojego zachowania stosują sztuczkę polegająca na mówienie że napełnione więzienia czarnymi to przykład rasizmu, gdy powinnien to być zarzut do czarnie ludności
0
@Persyfl Wcale że psychologia tutaj nie ma znaczenia. Znam ze świata sportu czarnych którzy wychowali się w dzielnicach biedy a wyrośli na bardzo dobrych ludzi i ci którzy po mimo pieniędzy, sławy etc się nie zmienili to kwestia niskiego IQ wśród czarnej ludności. Nie wypowiadam się czy to czynniki środowiskowe czy genetyczne. Fakt. Czarni odpowiadają za większość morderstw więc to że są częściej zatrzymywani nie ma znaczenia. Mój pogląd na sprawę rasizmu jest taki że traktowanie lepiej swojej grupy mamy w genach. To biologia nas pewno rozumiesz co mam na myśli. Czarni jeśli naprawdę cierpią dyskryminację to z powodu tego że większość w USA jest biała, tak samo cierpią Azjaci i Meksykanie. Z drugiej strony gdy jest czarny sędzia a biały przestępca to biały też jest dyskryminowany tylko że wśród czarnych jest mało wykształconych sędziów i stanowią tylko 12% więc nie widać tego w statystykach. Ilość przestępstw morderstw to też sprawa biologiczna tzn wysokiego testosteronu. Większa skłonność do ryzyka i okrucieństwa etc. Znam czarnych co byli wychowani w dobrych rodzinach a i tak są narwani. Mówienie że panuje wśród nich rasizm z powodów historycznych to w większości nie porozumienie. Panuję z tego samego co wśród białych: kompleksy, rozgoryczenie i wrodzona nienawiść do obcych. To tylko pretekst. @Bykunn oznaczyłem cię żebyś bo napisałem tu trochę a propo dyskusji na górze
0
@masq To dobre myślenie ale nie w tym konkretnym przypadku bo dla nich oglądalność nie ma znaczenia
0
@Persyfl Nie chcę mi się teraz załadować. Streść mi co tam jest. Procent policjantów strzelających do białych się nie zmniejszył więc nietrafione. Zauważ że czarni są odpowiedzialni za większość przestępstw więc przypadki niesprawiedliwego traktowania tylko z powodu samej statystyki będą zdarzały się częściej. Pewną rolę gra też stereotyp czarnego przestępcy co ma odbicie w faktach. Tutaj już sama czarna ludność musi się zmienić
0
@Persyfl Ostatnie badania pokazują że policjanci coraz rząd używają broni w stosunku do czarnych bo boją się być oskarżeni o rasizm. Gdzie masz te badania ?
1
@ToWinaSedziego Bo Kaczyńskiego nie chcieli w Brukseli :D
0
@Persyfl Ale to już tylko ich wina. Na uniwersytecie mają łatwiej za pochodzenie a i tak się nie udaje
0
@YoNoEntiendoNada Jeśli biały grałby króla afrykańskiego plemienia dlatego żeby promować tolerancję to też bym protestował bo nie można budować tolerancji w oparciu o kłamstwo
1
@Bykunn Jasne ale w malutkiej ilości i raczej śniadzi niż czarni. Wiadomo że zazwyczaj ich nie było
0
@YoNoEntiendoNada To nie oto chodzi. Nie jednokrotnie spotkałem się z sytuacją że antyrasistowskie organizację protestowały że brak czarnych to nie sprawa umiejętności ale uprzedzeń i naciskali aby dodać czarnych aktorów. Np nie było czarnych Rzymian więc rolę rzymskich legionistów powinni grać biali albo śniadzi. Dlatego jeśli jest ten czarny legionista to może ktoś powiedzieć że nie dokładne odwzorowanie historii mu nie przeszkadza a ktoś inny że to nachalna próba uczenia tolerancji.
1
@Bykunn Nie wydaje mi się żeby fałszowano wybory bo nie ma po co. Takie coś może łatwo wyjść na wierzch a Duda raczej wygra. Dwa że wrzało by i nie wiadomo co by zrobiła opozycja to nie sądownictwo gdzie dla poszczególnych partii miało to nie wielkie znaczenie