Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Chakalaka Przecież Trzaskowski by go zniszczył tak że nawet TVP nie miałoby jak tego ukryć
0
@Messinio82 pique jako tako :)
0
@Amigo_Blanco To ze są mniej majętni to tylko ich winna nie można tłumaczyć tego rasizmem bo czarni z Afryki takiego problemu w USA nie mają. Od dłuższego czasu mają takie same możliwości jak biali żeby swoją sytuację zmienić ale tego nie robia i to jest ich sprawa.
4
@Hushovt Serio aż taka zła jest czy inaczej oceniamy. Bo ja uważam że jest 5/10 czyli przeciętna
0
@Chwytliwy A warto. Na FB zobacz choć większość już usunięta
3
@liberos35 Zrobili dla niego składkę na kaucję. A teraz śmieje się że kuce i frajerzy xd
0
Zbigniew Stonoga znowu atakuję konfederację. On jest chory psychicznie albo geniuszem. Kuce kaucję zapłaciły. Teraz Zbysiu nie zostanie uratowany. Przyszedł drogę od zera do zera :)
@Chwytliwy widziałeś?
0
@Repcak22 Powinni sie na nim dawno poznać jak najpierw wspierał Dudę a później ciągle po PiS jechał xd
0
@Lenioq No tak pewnie dlatego stonoga był autorytetem dla konfederatów a po skrytykowaniu bosaka like I followsy mu spadały xd
1
Czy to nie ciekawe że autorytety prawicy jak stonoga czy Max kolonko zwariowali i wypieli się na własnych ludzi oraz konfederację? xd
24
@zoltan87 Korwin powtórzył tylko słowa Davida irvinga. Sam twierdzi że Hitler wiedział. Powiedział to żeby uświadomić prowadzącego że są poglądy powszechnie uznawane za w 100% pewne jednak nie ma na ich powiedzenie dowodów i że przeciętny człowiek to co usłyszy zawszę bierze za pewnik. Przykład Hitlera i holokaustu miał zszokować i sprowokować aby nigdy nie brać niczego za pewne jeśli sami się nie przekonamy.
0
@Khajio A co jeśli sobie zaprzeczają? Na piśmie czy co ? Bo słownie to można wszystko sobie powiedzieć
0
Cyrk w boksie. 48 latek fres oquendo nie walczył od 6 lat a mimo to wciąż jest na 15 miejscu w rankingu organizacji WBA co znaczy że może walczyć o mistrzostwo świata chociaż wciąż nie wyjaśniała się jego afera dopingowa. Trevor Bryan który nie walczył od 2 lat jest pierwszy xd
4
@DeathGhost To nie można bronić franco jeśli ma się argumenty xd
1
@koksik2700 Tak. Ten ridge co wpadł do pieca pełnego ognia i nic mu się nie stało XD
0
@svensonFCB Matka i ten kolega Neymar wespół z kucharzem zrobili dobry wstęp ale do Brooke im jeszcze daleko :)
9
Nie do uwierzenia ale moda na sukces dalej leci ... Dzisiaj odświeżylem sobie ten serial i jaka to jest żenada to nie do wyobrażenia. Brooke była już z wszystkimi,w tym z chłopakiem córki, bratem, synem i ojcem xd Z chłopakiem córki zrobiła to przypadkowo bo mieli założone maski i się nie poznali xd A Taylor zmartychwstała po raz 4. Raz po katastrofie lotniczej, drugi raz po zarażeniu się grozlica i ciąży a ostatni po postrzeleniu w serce chociaż okazało się że jednak szejk ją uratował. Nie wierzę że ta patologiczna opera mydlana jeszcze dalej trwa :D
1
@Persyfl a w Skandynawii ile nie jest zgłoszonych? I w jaki sposób się klasyfikuje?
0
@VamosB Dobra ale powiedz mi dlaczego np Azjaci czy Meksykanie nie są prześladowani? Dlaczego według ciebie?
0
@VamosB Dla części tak. Jednak gdyby ktoś naprawdę chciał by się uczyć to nie miał by problemu. To kwestia mentalności. Problemem raczej jest to że czarni rodzice w większości nie wykształcenie mają gdzieś wykształcenie ich dzieci
0
Śledzi dziś ktoś UFC 250?
0
@VamosB Można jedynie powiedzieć że coś już powiększa biedę ale mówienie że są biedni całości przez rasizm to żart.
0
@VamosB Ale jaki cel ma bank w nie udzielaniu komuś kredytu skoro z tego żyją? Dlaczego według ciebie to konkretnie czarni są prześladowani m
1
@VamosB To że mają mniej majątku to nie rasizm. To że szkoły gdzie jest więcej czarnych dostają mniej pieniędzy to sprawa tego że osiągają słabsze wyniki w nauce. To nie jest nikogo widzimisię. I to nie prawdą że policja zabija 5:1 czarnych bo były już tutaj statystyki na ten temat. Zjawisko gentryfikacji przecież jak jest napisane nie ma nic wspólnego z rasą a poziomem majątkowym. To że czarni są biedniejsi to inna sprawa np bo rodziny wychowują się bez ojców a duża część mężczyzn siedzi w więzieniu albo nic nie robi. Nie wiem co ma wspólnego ryzyko udaru i powikłań pociazowych do rasizmu? Od razu trzeba zakładać że lekarze traktują ich jak gorszych... Jak zbadano że lekarze niby ignorują objawy u czarnych i dają słabsze leki ? Czarni nie dostają pożyczek bo są biedni i to też nie ma podłoża rasowego tylko dla banków jest to ryzykowne.
0
@macio_944 Wystarczy skojarzyć że tam gdzie PiS ma wysokie poparcie (lubelskie, podlaskie, podkarpackie) TVP ma największą oglądalność, tam gdzie TVN największe poparcie ma PO i lewica.
0
@Ratamahatta Lubnauer z Pawłowicz akurat chyba nie miały spiny
0
@Mns21 Już Lubnauer napisała że były razem na lotnisku służbowo a tutaj jakieś teorię spiskowe xd
3
@Mns21 Przecież to tak powinno wyglądać. W polityce dyskutować i krytykować a prywatnie szanować się nawzajem.
0
@Arkon Meksykanie i Azjaci mogliby :) a ty od razu biali xd
0
@Arkon Tylko że paskudny charakter jest spotykany wszędzie a wykorzystywanie rasizmu do własnych korzyści tylko wśród czarnych.