7

@Chwytliwy No tak. Masz inne zdanie o czarnych to jesteś rasistą. Rasizm wszędzie rasizm. Co mnie w ogóle obchodzi co robili bieli x lat temu i czemu mamy w ogóle do tego powracać

0

@Chwytliwy Biali nie mają za co przepraszać. Niewolnictwo nie istnieje od dawna. Czarni zabijają nawzajem i krzywdzą się dużo częściej niż biali. Po co w ogóle przepraszać za coś na co się nie miało wpływu. Powiedzmy sobie szczerze gdyby czarni byliby na miejscu białych byłoby tak samo a według mnie nawet dużo gorzej. I nie mów że widzieć nie mogę bo tak działa biologia każda grupa dręczyła obcych z małymi wyjątkami żeby nie było.

12

@Chwytliwy Kiedy jedni klękają przed drugimi to nie umówisz że nie dokonano podziału na tych złych rasistów i pokrzywdzonych. Ten gość na filmiku ewidentnie chciał sobie podwyższyć samoocenę btw

16

@Chwytliwy I dlaczego akurat w taki sposób? Nie mogli by tego zrobić normalnie tylko klękać? Przecież to symbol podporządkowania i błagania. Jeśli już to powinno się przebaczać bez wskazania na rasę rasistów i pokrzywdzonych. Tak samo jak niektórzy nie rozumieją że powodzenie all lives matter nie sprzeciwia się Black lives matter ale mówi o tym że rasizm działa w obydwie strony.

15

@Chwytliwy A co w tym dobrego? Czy Niemcy mają klęczeć przed Polakami ? Dlaczego nie mówi się ilu policjantów jest zabijanych rocznie przez czarnych? Zresztą klękać WTF

1

@YoNoEntiendoNada Wydaje mi się że jeszcze nie dawno chciałeś udowadniać inaczej powołując się na dane z 2019

3

@YoNoEntiendoNada https://en.m.wikipedia.org/wiki/Race_and_crime_in_the_United_States
Szkoda że mówisz tylko o 2019 bo w 2013 czarni byli odpowiedzialni za 53% morderstw.

4

@DLFCB Warto wspomnieć że nie był tak krystaliczny jak się o nim mówi. Był rasistą, który uważał że należy zabijać biało-czarne pary a do tego przemawiał na spotkaniu klu klux klanu w tej sprawie. Należał do organizacji terrorystycznych i prawdopodobnie wcale nie odmówił wojsku ze względu na religię ale dlatego że nie chciał być na wojnie. Za pierwszym razem nie przeszedł testu na IQ specjalnie a za drugim razem wymyślił bajkę że nie może walczyć bo religia mu tego zabrania. Był także megalomanem obrażającym przeciwników do tego stopnia że Joe Frazier nigdy mu nie przebaczył. Joe pomógł mu finansowo oraz prosił prezydenta o zmniejszenie kary dla Alego, którą nie była więzieniem a tylko odebraniem licencji bokserskiej. W zamian Ali obrażał go mówiąc że jest najpierw sługusem białych później czarnuchem a na koniec że jest brzydki jak goryl co powtarzał do końca życia chociaż pod koniec złagodził ton. Ali zdradzał żony i miał w tyłku swoje dzieci a legenda o wyrzuconym medalu do rzeki nie jest prawdziwa. Ali ma według jego syna medal do dnia dzisiejszego i prawdopodobnie po prostu to sobie zmyślił.

3

@Szicek10 I dlaczego się tak dzieje? Może o rasizmie w stronę Azjatów się tak nie mówi.

0

@Rudi35 A może wcale nie byli twardzi i zaradni ale mają za to bogatą wyobraźnię ? :D

0

@jeyx77x Nie karać. Oszczędzać im cierpienia i społeczeństwu. Podałem ci przykład gościa, którego jedyną przyjemność ze względu na złą pracę mózgu było zabijanie. Mając na myśli osoby chore psychicznie myślałem o ludziach z zaburzeniami, których nie da zmienić i są tylko problemem. Jeśli kto może się zmienić to może życ. Nie chodzi tu o sprawiedliwość ale o użyteczność i pragmatyzm.

0

@Misiekmisiowaty2000 Może nie kara ale osoby chore psychicznie, które seryjnie mordują. Richard Kukliński zabijał masowo bo nie czuł empatii, miał źle dzieciństwo i coś z mózgiem więc jego już nie dałoby by się zmienić. Dlatego lepiej żeby nie męczył już siebie i społeczeństwa byłoby go uśpić.

0

@nwchades Zachowywał sie jak bydło. W tym sensie nie ma różnicy. Grozić kobiecie pistoletem w ciąży...

0

@nwchades Mam inny zrzut ekranu którego nie umiem wstawić tutaj

0

@nwchades poczekaj dam ci zrzut ekranu

0

@nwchades Nie uważam. Pobił a groził pistoletem w poszukiwaniu narkotyków. No wielką różnicę robi

0

Odnosząc sie tylko do osoby Floyda to żałosne że z kryminalisty który pobił i obrabował kobietę w ciąży robi się męczennika.

2

@sebasek99 A czy widzisz żeby celebryci z taką częstotliwością lub w ogóle upominali się o krzywdę białych lub chrześcijan? Bo ja słyszę tylko o potrzebie solidarności z czarnymi.

0

@YoNoEntiendoNada Ale ja nie mówię że wszyscy ale duża część. I to nie jest tylko moja opinia

2

@kamyk_23 generalnie ok. Jednak z pracującymi Meksykanami to bym nie przesadzał xd to lenie straszne

0

@4drian0 Oficjalnie statystki

4

@Bykunn Ktoś tu wspominał ostatnio o tym i jak to jego dziadek zabijał kocięta uderzając nimi o ścianę. Na wsiach to była norma z tym że częściej zakopywano je żywcem lub topiono.

0

@NeroTFP Za długo był spokój :D

0

@BykunnPrzedwszytkim pijaństwo z opowieści starszych to była normalność dla chłopów. Dużo częściej bili dzieci tak zwane "kary cielesne". A żeby 8/9 jak wyżej jest napisane to niezbyt poświęcali im uwagę. Jak obserwuję te stare 7/8 rodziny to rodzice są z dziećmi często średnio zżyte. Nie mówię że sie nienawidzą ale nie da się z każdym z osobna wytworzyć takiej więzi jak mając 1/2

0

@Bykunn ja mówię o czarnych kobietach co nie mają mężczyzn bo duża część z nich siedzi w więzieniu. Może nie opacznie zaufałem 1/3 z tej strony jednak często przy okazji o tym słyszę i widzę też na przykładzie jak wielu procent znanych przeze mnie czarnych sportowców wychowuje się bez ojców

2

@MESSIah16 Nie mniej jednak różnie to bywało. Możesz tego nie pamiętać bo znasz dziadków jako starszych ludzi i nie wiesz co robili jako młodzi. Ja z opowieści i z tego co wiem mam trochę większych inną opinię.

0

@Bykunn To problem szeroko znany. Przestań z tą nadgorliwością. Zbyt dużo o tym czytałem i słyszałem żebym teraz szukał statystyk. Dla ciebie to dobra taktyka aby pokazać że tak naprawdę problem jest wymyślony

1

@4drian0 https://medium.com/@agent.orange.chicago/go-to-the-fbi-data-below-and-look-at-violent-crime-and-murders-c0b40f58e7b3
Kilka razy się dzisiaj ta tabelka przetaczała. Dwa i pół raza więcej zabitych było białych przez policję niż czarnych. Zwróćcie uwagę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?