Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 Nie możesz tak mówić bo to dwa inne style. Styl Mike jest atrakcyjniejszy. Nie możesz tego zmierzyć i ocenić bo jak ? Można mówić że któryś z nich miał lepszą genetykę. I tu Tyson jak na 178 cm jest najlepszym zawodnikiem ewenement
0
@Tomo1989 Lennox czy furego?
0
@HeinzDundersztyc gość walczył z zawodnikami powyżej 195 cm 8 razy. Liczyłem też bumow. Dwa razy przegrał. Dwa razy szedł na dystans. Raz z bumem co ma 195 cm walczył 10 rund. A z kolejnym dwoma bumami walczył kilka rudn gdzie na tym etapie kariery zwyciężał w 1-3 rundy. Jedynie warty noakut z wysokim zawodnikem był Biggs 196 cm w 7 rundzie. Biggs był gościem którego niedługo później znoakutowli takie asy jak Darmiani 7 rudna i mike xxx w 5 rundzie czyli wcześniej niż Tyson. Najwyższy rywal jego miał 198 cm i ważył tylko 100 kg l. Był totalnym bumem.... Teraz miałby walczyć z 206 cm 125 kg Furym co ma genialna obronę i go znokautować albo co lepsze wygrać na punkty. Śmiech przez łzy
0
@Janiama Zaraz pokaże ci np jak mowa ciała wpływała na popularność Alego w przeszłości i dzisiaj wpływa na popularność Conor mc gregora
1
@Janiama Nie będę się krył nie lubię Tysona. To dlatego że ludzie żyją w jakimś matrix myśląc o nim. Z nimi nie da się pogadać bo dla nich Tyson prime zawsze będzie najlepszy. Tu gra rolę psychologia i uczucia nie analiza pięściarzy.
0
@Tomo1989 5 razy szedł na dystans... Sprawdź sobie rekord.
3
@Janiama Zaraz opowiem ci historię Alego... I on ma mieć pierwsze miejsce. Gość przegrał z zawodnikiem co miał rekord 6-1 a później 26-17 z wzrostem 185 i wagą 90 kg. To Tak jakby dzisiaj Fury przegrał z rekowskim. Jaja. On krzyczał do ludzi "kto jest największym" ? Oni odpowiadali "ty jesteś" i tak zdobył przydomek" największy" . Żaden bokser nie miał tyłu wątpliwości w karierze co on. Ale za Alim stoją wciąż multimilinowy biznes no ostatni film. Gdyby legendy Tyson czy Alego upadły byłoby to niekorzystne dla masy ludzi. Boks stracił by magnes który ściąga zainteresowanie... Nie można pozwolić żeby takie legendy upadły... Tyson i Ali to dwaj najbardziej znani muzułmanie bez nich pozostają sami dyktatorzy i zamachowcy. Dlatego świat muzułmański ich wspierał etc. Masa ludzi miala i wciąż ma interes żeby mit Alego trwał. Na Tyson nadal się zarabia. Wierz sobie w mity. Twoja sprawa. Pindera nie ma własnego zdania. Tzn może i ma ale on nie kimś kto by miał ochotę wnikliwie analizować kariery zawodników. Tacy eksperci najczęściej powtarzają szeroko istniejące opinię żeby się ludziom nie narazić. A może są jakieś inne powody. Z pewnością to że on ma takie zdanie nie robi na mnie wrażenie. Nie jest to dla mnie autorytet. Spodziewał się co mogę od nich usłyszeć.
0
@Janiama Tyson po wyjściu z więzienia wyszedł silniejszy fizycznie, z silniejszym ciosem i dojrzałym ciałem. On szybciej i łatwiej rozbił Bruno niż przed więzieniem. Ludzie krzyczeli że jest jeszcze lepsi. Oni zawsze stawiali go jako faworyta. Nawet z Lennox gdy miał 0% na wygraną. To jest zbiorowa paranoja
0
@Janiama Za Tyson stoi marketing jakiego nie miał żaden inny zawodnik. Świetnie że powiedziałeś o strachu który budził. Gdyby zawodnicy bijący się jego myślenie racjonalnie to doszli by do wniosku że nie ma czego. Jeśli wiesz jak działa reklama to wiesz że wywiera wpływ podświadomy. Nawet jeśli będziesz wiedział że ktoś nie jest lepszy ale w kółko będziesz o tym słyszał to logika przegra z reklamą. Lennox nigdy nie miał zastojów. Zawsze miał równą formę. Jedynie dwie wpadki po strzałach których nikt by nie ustał. Tyson radził sobie okropnie trudno z zawodnikami którzy nie byli ani wzrostem wagą czy skillem blisko Lennox. Lennox prime vs Tyson prime to jednostronna walka... Można pisać argumenty godzinami ale Tyson i tak dla ludzi będzie najlepszym ponieważ nawet dzisiaj hypowanie Mike jest opłacalne. Widziałeś ile wyświetleń miał filmik Tyson gdy uderzał w tarczę? Niektórzy debile twierdzą że dzisiaj wrócił by i pokonał Wilder. I to sa ci sami którzy piszą że w wieku 23 lat (!!) był past prime a wieku 30 wrakiem. Tyson jak miał 35 i 36 lat przegrywał z ogórkami. I teraz miałby wygrać mając 53 lat z 2 metrowym topem. Myślą oni analityczne? Nie kierują się emocjami. On jest mniejszy niż zawodnicy wagi średniej. Żyj mitem twoja sprawa jak powiedział Przemek garczaryk. Zobacz sobie jego profil na Facebooku
0
@RosjaninBut Mike Tyson z Furym miałby iluzoryczne szansę na sukces. Dlaczego sądzisz że bokserzy z przeszłości są lepsi? Jak ich porównujesz? Bo statystki temu przeczą
0
@RosjaninBut Powtarzasz mit jakoby Władimir miał szklaną szczękę już na samym początku. Opinia że Władimir jest szklany powstała ze względu na to że ma w rekordzie trzy nokauty. Zacznę od pierwszego z nich. Ross purrity to journeyman który posiada prawdopodobnie jedną z najmocniej szczęk w historii boksu. Mimo że przegrał około dwudziestu razy to nigdy nie leżał na deskach. Władimir był młody i za wszelką cenę chciał go powalić, więc ładował w niego ile wlezie ale purrity. Dalej stał a Wowa zmęczył się do tego stopnia że nie miał siły stać. Była 11 runda i purrity wyprowadził 5/6 ciosów na szczękę, a ma bardzo silny cios, i mimo to Władimir stał twardo na nogach. Dopiero jego trener Sdunek wbiegł na ring. Walka z Corrie Sanders. Sanders to nieortodoksyjny puncher dysponujący jednym z mocniejszych uderzeń. Przed pierwszymi deskami uderzył Wowe głową i dołożył uderzenie na szczękę a że Kliczko. I to go wstrząsnęło bo dwa uderzenia się na siebie nałożyły. W tamtym czasie Kliczko walczył jak debil- próbował oddać mu za wszelką cenę a że Corrie ma niesamowicie szybkie ręce to zaraz powalił go drugi i trzeci raz. Po przerwie podobnie. Przyczym Kliczko skończył na nogach i wstawał bez większych problemów. Walka z Brewster to jeden wielki przekręt. Władimir łał go jak psa 4 rundy i pod koniec czwartej powalił na deski. A mimo to Władimir zaczął słabnąć (?!) W piątej niemrawy Władimir zaczął być okładany przez puncher kilka razy, w tym co najmniej dwa razy na szczękę. Dostał licznie na stojąco i było 30 sekund do końca. Lamon wpakował w niego niezliczoną ilość strzałów a Władimir skończył rundę stojąc. Zaczął iść nieprzytomny do narożnika ale za haczyk o nogę sędziego i padł a ten skończył walkę. W szpitalu okazano się że ma kilkukrotnie podwyższony cukier we krwi a nie ma cukrzycy. Padło podejrzenie że jest otruty haloperidol. Zabrano probówki krwi i moczu do laboratorium w las Vegas. Jednak zniknęły tam. Istnieję teoria że stał za tym promotor Brewster Don King. Władimir był o klasę lepszy. A świetną szczękę też pokazał bo otrzymał multum ciosów od gościa z takim uderzeniem i nie padł. Z Samuelem Peter leżał 3 razy. Raz padł bez ciosu że złapać oddech. Dwa po ciosach w tył głowy. Peter to puncher. Z Steve punnel potknął się zobacz na YT jak nie wierzysz. Wytrzymał taki podbródkowy od Joshua ( żaden ze starych mistrzów nie bije tak mocno fakt) i dobitki żeby skończyć na nogach. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staję się prawdą. Bokserzy dzisiaj są dobrzy jak nigdy dotąd... Zara dopiszę
0
@Kibic1998 Wynikającą z krótkich rąk i niskiego wzrostu... Więc nie od końca to jest takie super
1
@Chwytliwy I co z tego?
0
@chosenone Z tymi szachami to idealnie trafiłeś. Lennox Kliczko byli najbardziej nie lubianymi mistrzami ostatnich lat i to oni są pionierami szachowego styku w boksie. We trzech zresztą są wykształconymi ludźmi którzy lubią w pograć w tą królewską grę. Nie lubią trash talku, głupoty, agresji i wyzwisk. To dobrzy mądrzy ludzie. Dlatego nie przyjęli się w Ameryce. Woleli gwałciciela Tysona opóźnionego umysłowo. Dobrze że to się zmienia
0
@chosenone Jasne że tak. Dwa że ciosy pod górę tracą moc. Na zranienie Witalija ma zerowe szansę. On by z nim żadnej walki nie wygrał
11
@Valverde_In Sprzedał się za stanowisko którego nikt inny nie chciał przyjąć. Tak że magister Przybylska musieli wcisnąć... Środowisko sędziów jasno wypowiedziało się o praworządności PiSu za co prowadzono nagonkę w TVP...
0
@HansLanda A jakie według ciebie ma szansę Tyson Mike z dzisiejszą trójka i Lennox i kliczkami? Dla mnie od każdego wpierdziel..
0
@HansLanda George jeszcze miałby szansę...
0
@RosjaninBut @kerouac Jesteście??
0
@RosjaninBut A to niby dlaczego? xd
0
@HeinzDundersztyc Zacznijmy od tego że Marciano to light heavyweight... Ali cruiserweight. Inne kategorie wagowe
0
@kerouac Chyba nie wiesz o czym mówisz. Jak AJ nie jest na poziomie Wildera czy furego? Chyba się jakiś bzdur od hejterow aj naczytales. Frazier i Tyson byli dwadzieścia pięć centymetrów mniejszi. Znaczy stop dlaczego myślisz że ci wyżej są lepsi od wielkiej trójki? Zwłaszcza że Lennox czy Frazier to inna epoka...
0
@HeinzDundersztyc On już ma najlepsze resume. Wilder 2x, klitschko I chisora 2x. Porównywalne ma Joshua ale przegrał z ryżem
0
@kerouac Skąd takie wrażenie?
0
@Kajtek77 Ale stworzył od podstaw takie bogactwo? Wydaję mi się że przejął po ojcu
1
@IronSanHybridGdzie to znalazłeś xd
1
@Janiama Nie kontrowersyjne ale świetny styl walki i kontrowersyjna osobowość go uczyniła bogiem boksu. To był topowy zawodnik ale byli lepsi to chciałem powiedzieć
2
@damianex10 Przecież ma rację ja nie widzę w tym nic śmiesznego
0
@Janiama A w boksie jak to widzisz ? xd
0
@cosinus90 A co jeśli jego przeciwnicy są tak inteligentni że to zrobili? xd