Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Opozycja obraziła się na demokrację a Mieczysław Struk, członek PO zarażony koronawirusem we Włoszech, był w PZPR xd
2
@AnnaMarianna Może nie narodowość ale właśnie rasa azjatycka jest nice :)
1
@Kajtek77 Warto wspomnieć że ma 160 IQ i jest zwolennikiem teorii spiskowych.
4
Btw. La rambla przynajmniej to nie strona królewskich. Benzema powiedział że Ronaldo brazylijski jeździ w F1 a on w gokartach, a ci jadą bo redaktor w podtytule napisał że porównuje się do Ronaldo XD
0
@tobiasson92 A ja bym powiedział że Duda. Bo jest takim trochę młodzieżowym andrzejkiem, a trochę prostym mężem stanu xd
0
To może inaczej spytam. Który z kandydatów prezentuje się najlepiej pomijając kwestię merytoryczne np głos czy gestykulacja ? Chociaż i tak najważniejszy jest wzrost i hormony xd
0
Czy według was Małgorzata Kidawa-Błonksa jest ładna? Tym razem to nie bait I pytam poważnie. Wygląd ma kluczowy wpływ btw. Dla mnie wygląda całkiem spoko, jak dama.
0
@KapitanFCB po co ten rasizm?
0
@NeroTFP Gęste zaludnienie, duża ludność, i sporą ilość turystów
0
@Janiama Bez 500+ madki by rewoltę wszczęły xd
1
@FranzMaurer U mnie rodzinka zadowolona bo w końcu chrześcijańska partia xd
6
I trzeci/czwarty dzień wałkują wypowiedź kidawy Błońskiej o konstytucji ważniejszej od życia xd
12
Opozycja opóźnia pomoc dla Polaków Znowu ten sam pasek xd
0
@Hosh Wybitny pod względem wpływu na Polskę. Doprecyzuje za chwilę
1
Czy można powiedzieć że Jarosław Kaczyński jest najważniejszym Polakiem dwudziestego pierwszego wieku? Moim zdaniem tak
0
@Bykunn Ale ja wiem co masz na myśli. Szumowski jest kreowany na herosa pokazując jego wygląd, który miałby wynikać z przepracowania. Tyle że bezpośrednio na pewno tak nie jest ale ja zwracam uwagę, że stres właśnie w taki sposób zmienia ludzi. A to że się stresuje niczego nie zmiana, bo tak ma każdy polityk w takiej sytuacji
0
@Bykunn Nikt nie robisz niego męczennika ale przecież jako minister zdrowia może być przecież wykończony stresem i presją? Myślisz że w takim da się spać?
0
@feiticeira To że jako papież powinien nawiązać dialog. Gdyby to zrobił można by mówić że przebaczył kungowi prawdziwe.
0
@Colon Spotkał się z nim krótko po śmierci papieża jego następca Benedykt
1
@Colon Jan Paweł drugi nie mógł nie przebaczyć Agcy. Miał swego czasu konflikt z Hansem kungiem dotyczącym teologii. I gdy wyrzucono go a chciał spotkać się z papieżem to przez lata go nie dopuszczono. Na takie traktowanie tego gościa papież mógł sobie pozwolić bo wierni przecież nie analizują że gest przebaczenie Agcy to jedyne co papież mógł zrobić, i przy tym nic nie tracił. A przebaczenie kungowi albo próba dyskusji z nim była bardzo problematyczna
0
Bardzo dobrze. Niektórzy się zastanowią zanim zhejtuja zawodników bez dowodów i jeszcze pojadą po ludziach którzy bronią ich dobrymi argumentami
1
@xofcbxo Akurat teraz to bardzo dobrze że wypomina bo pisali że niby został znokautowany @FC1899Barca
6
Bawi mnie podejście Polaków do Unii. Chcieliby żeby Unia narobiła cudów nie znając nawet jej uprawnień. Paradoksem jest że narody, które blokowały integrację Polacy, Hiszpanie i Włosi teraz mają najwięcej pretensji xd
0
@tobiasson92 500plus na plus ? xd
Przecież na dzietność to nie wpłynie bo musiałoby utrzymać się przez długi czas np 18 lat albo na stałe. Obciąża budżet a jeśli już to mogliby uczynić to w formie ulg podatkowych
1
@Danny Gaucho Ale też dopasowują się do poziomu intelektualnego oglądających. Gdyby powiedzieli to jeden z wielu wirusów jaki przechodziła ludzkość, który zabije x ludzi ale nie wybieg całej populacji i nie będzie katastrofy a w domach należy zostać aby ograniczyć ilość ofiar do minimum to większość by to zignorowała. Dopiero potężny straszak działa. Racjonalne wytłumaczenie nie dają skutku. Jak z dziećmi
1
Zauważcie że media używają sprytnej retoryki i socjotechniki. Nigdy nie mówią o tym jak bardzo może być groźny wirus, tylko poprzez zalew informacjami np o liczbie zabitych bez kontekstu sieją terror w głowach ludzi. Teoretycznie tylko informują ale w głowie odbiorcy powstaje myśl, że skoro często się o nim mówi to jest to gigantyczny problem tzn na zasadzie im więcej mówią tym ważniejsza sprawa
3
@tobiasson92 Czysto logicznie to tak bo jakby chińczyk nie jadał nietoperza i całej reszty to wirusa by nie było xd
0
@tobiasson92 To w pierwszej co byś wyróżnił na plus i minus?
0
@Damian11 Oczywiście że jest antypis bo słabo rządzą dlatego ich punktuje
0
@LuisSalvano A czym się różni od części z 2019 ? Bo na CDA widzę też tą drugą która trwa identyczną ilość czasu więc go nie to samo ?