Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Ty nadal nic nie rozumiesz. Jeśli czarny będzie miał 1,9 m Bo jest czarny a żółty 1,7 m Bo jest żółty i zostanie wybrany czarny to POŚREDNIO jest to powodowane kwestiami rasowymi.
1
@nwchades Ja twierdzę że generalnie czarni nie są traktowani gorzej a nawet lepiej ze względu na cechy jakie generalnie posiada ich rasą rozumiesz?
0
@Bykunn Jak też niska i wysoka osoba są tak samo traktowane xd
0
@Bykunn Nie ma bo to o czym piszę jest oczywiste. Każdy psycholog powie ci jak ustalana jest hierarchia społeczna ale się czepiać bo masz w linkach dalsze odniesień do badań
0
@Bykunn https://nieduzi.org/zdrowie/wplyw-niskiego-wzrostu-na-zycie-osoby-nim-dotknietej/
0
@Bykunn Jeśli znasz teorie ewolucji to powinieneś wiedzieć dlaczego wyżsi i większym poziom testosteronu są wyżej w hierarchii społecznej. Kwestionuje fakty. Śmiech
0
@Bykunn To dawaj. To powszechnie znany fakt. Nie ma znaczenie źródło. Ja widzę że niechcez przyjąć nawet rzeczy oczywistych
0
@Bykunn A tym tekstem o mojej opinii na temat nierówności płci pokazałeś jaki jesteś uprzedzony. Nawet nie zadajesz sobie trudu żeby mnie zrozumieć
0
@Bykunn https://www.google.com/amp/s/kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/wysokim-zyje-sie-lepiej/vns0n.amp
Bajkopisarzu czytaj
0
@Bykunn https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/hormony/kariera-i-sukcesy-w-pracy-zaleza-od-poziomu-testosteronu-aa-UWQE-wemr-2D5G.html
1
@Bykunn To czy dostanie pracę nie ma nic wspólnego z rasą ale z wyglądem wzrostem czy hormonami. Fakty nie twoje widzimisię. Zaraz dam ci linki
1
@Bykunn Śmieszny jesteś. Powtarzasz głupoty bez myślenia. Zobacz artykuły naukowe jak wzrostu wpływa na życie. To od ilości testo zależy bardzie czy dostaniesz pracę czy nie. Dlaczego biały miałby dostać? To stereotyp że biali są traktowani lepiej
1
@Bykunn Jeśli żółty nie dostanie pracy ze względu na niski wzrost a niski wzrost jest cechą jego rasy to jak inaczej to nazwać niż rasizmem, mądralo?
2
@Bykunn Te cechy należą do rasy czarnej i żółtej, więc o co ci chodzi? Nie pouczaj mnie o definicji rasizmu. Może to być rasizm pośredni bo odrzucasz kogoś ze względu na cechę, która przeważa u danej rasy. Rozumiesz?
2
@Bykunn Rozumiem że wolisz uciec. Mówisz że gadam pierdoły ale nie potrafisz obalić tego co mówię. Wyżej wymienione to fakty, ale ty się będziesz kłócić bo myślisz o rasizmie instytucjonalnym, który już nie istnieje bo czarni mają punkty za pochodzenie do collegu, i dni wolne same dla siebie żeby się nie czuli źle xd
1
@Bykunn To kluczowe zagadnienie. Czarny prędzej dostanie lepsze stanowisko bo ma więcej testosteronu i jest wyższy od azjaty? Znasz wyniki badań naukowych o wpływie wyżej wymienionych?
2
@Bykunn Udajesz głupiego? Czegoś nie rozumiesz? Jak traktuję się niskie osoby czytaj Azjatów? To rasizm nie widoczny bo podświadomy... Gdzie ten rasizm w stosunku do czarnych powiedz mi
1
@Bykunn Coś odpowiesz??
1
@Bykunn To jak ??? Badania naukowe wykazują że uprzedzenie ze względu na wzrost Jet dużo silniejsze od uprzedzenia rasowego. Mężczyźni z dużym ilości hormonów dostaje stanowiska kierownicze, a najwięcej mają go czarni????
2
@BykunnNie jest zabawne bo są traktowani dużo lepiej. Czarni są traktowani lepiej że względu na wysoki wzrost chociażby w porównaniu do Azjatów, ze względu na genetykę tzn trudno znaleźć otyłych i ich mężczyźni mają więcej testosteronu, więc są lepiej traktowani przez kobiety. Plus ładny zapach czarnych mężczyzn. . Do tego stronniczość mediów na ich korzyść, chociaż ich zwolennicy twierdzą inaczej. To tak na szybko. To rasizm genetyczny. Zastanów dlaczego w stanach biała młodzież chce naśladować czarnych. Zresztą długo by pisać. Azjaci podlegają rasizmowi biologicznemu, i na to niestety nie ma rady.
26
@BarcaInfo Prawda jest taka że to czarni są najlepiej traktowaną rasą. Czarni są największymi rasistami ...
0
Dajcie spokój tak miało być. Najman miał do odegrania rolę żeby ludzie mieli o czym gadać...
0
@Lola120 Nie myślałem o nikim konkretnym. To pewien schemat wyboru wśród ludzi. Najlepsi analitycy mają często problem z przekazaniem tego o czym mówią, ponieważ nie biorą pod uwagę że to co mówią jest dla ich odbiorców niezrozumiałe
4
Niestety najlepszy kandydat w polityce nigdy nie wygra, gdyż poglądy przez niego głoszone nigdy nie będą zrozumiane przez ogół.Najlepiej sprawdza się prymitywna propaganda i populizm.
0
@Kurkmen Za to ty jak peikan lyknales info o tysiącach trupów w krematoriach. Może te plotki rozpuścili ich przeciwnicy aby zdyskredytować jeszcze bardziej Chiny? Przy obecnym poziomie zaawansowanie propagandy nie można być niczego pewnym. Te "dobre" państwa też zajmują się dezinformacja
0
Boateng miał wypadek samochodowy i dlatego Bayern dowiedział się o złamaniu kwarantanny. Nie zdziwił bym się jakby opowieścią o synu uderzyć w cwkliwe nuty.
4
@Faun Miały bo natychmiast zamknęły miasto. Ludzie myślą że skoro Chiny miały 1,5 miliarda mieszkańców to powinny mieć kilka razy tyle zmarłych tylko nie pomyślała że zarażona była jedną prowincja ogrodzona od reszty kraju. A w totalitaryzyzmie można zmusić ludzi do przestrzegania skrajnej kwarantanny
2
W ogóle jak PiS zamierza zorganizować wybory korespondencyjne skoro powinny być tajne ?
0
@tobiasson92 "Opozycja obraziła się na demokrację" to pasek. A o Mieczyslawie w newsie
0
@tobiasson92 Jak zawsze z wiadomości xd