Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Każdy ma. Wystarczy zauważyć po słownictwie czy to że przed klawiaturą jest dużo czasu żeby się zastanowić...
1
Mam nadzieję że już ukoronują Jarosława na króla Polski. Po co ten cyrk xd
2
@tobiasson92 Bo była ładna więc Miller myślał że ludzie się dadzą nabrać
1
Najgorsze że pisowcy powiedzą "hehe a TVN to jest prawdomówne" albo "za peło to nie było propagandy??" A przecież TVP za PO i TVN to przy nich mistrzowie obiektywizmu
0
@kamill// Nie mam zdania na temat gry Alvesa czy semedo aż tak dobrze męczy analizować nie potrafię ale teraz bijesz chochoła bo twierdzenie że semedo jest ujowy łatwiej ci obalić i co za tym idzie ośmieszyć paxa.Nigdzie nie powiedział że jest ujowy było dlaczego jest przeceniany. Z tymi statystykami chodziło o to że to tylko pewna podpowiedź np jak padały tezy że Alves wrzuca w trybuny to pokazywał że miał prawie największy procent celnych wrzutek. Trudno żeby taka statystyka kłamała ale statystki z jednego meczu mogą już wprowadzać w błąd bo gdy semedo zawalał bramki przez błędy w ustawieniu to tego statystki już pokazać nie mógły.
0
@mat32 Ale chodzą średnio zamożni których stać na wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych
1
W ogóle możecie mi powiedzieć dlaczego ten grodzki miałby ryzykował biorąc łapówki od kilkunastu pacjentów po 500zl zamiast wziąć jedną ale konkretną od bogatej osoby. Przecież tak zwiększa prawdopodobieństwo złapania się o kilkanaście razy.
0
@Janiama We wszystkich sportach są coraz lepsze wyniki... Może w Polsce jest inaczej. To tylko taka iluzja. Mi też wydaję się że ci nowi piłkarze są słabsi ale za kilka lat zmienię swoje opinię jak coś osiągną. Tak to działa
0
@Bykunn A już myślałem że są na usługach Niemiec xd
0
@Janiama Ale to nie chodzi o to że van basten byłby jakimś ogórkiem ale że stopniowo krok po kroku piłkarze stają się coraz lepsi. 20 lat to zbyt mało żeby odczuć różnicę. Oczywiście że są piłkarze z przeszłości którzy wciągali dzisiejszych zawodników nosem pod względem techniki czy przygotowania fizycznego ale chodzi o średnią. Wszystko wskazuje że piłkarze są coraz lepsi aczkolwiek nie da się tego udowodnić porównując ich między sobą...
1
@tobiasson92 Słyszałem że Newton ukradł komuś odkrycie naukowe chyba Robert hooke a Einstein pomagała żona ;)
6
@masq Legenda. " W latach 70. pojawiły się dwie ważne, zwłaszcza dla Księgi Rodzaju, książki Johna Van Setersa i Thomasa L. Thompsona. To dwa fundamentalne głosy, które zmieniły dyskusję na temat prawdziwości wydarzeń biblijnych. Obaj jednoznacznie stwierdzili, że opowieści o patriarchach z Księgi Rodzaju nie odzwierciedlają żadnej historycznej prawdy. Historycy i archeolodzy zaczęli wskazywać, że w Księdze Rodzaju pojawiają się wielbłądy, ale przecież zostały one udomowione dużo później, pojawiają się też nazwy miast, które wówczas, czyli w drugim tysiącleciu przed naszą erą, w ogóle nie miały statusu wielkich ośrodków miejskich. Dzisiaj nie mamy już wątpliwości, że patriarchowie to postaci legendarne niczym nasz Piast Kołodziej.
1
@Mesi12 Nie odzywaj się. Kobiety i tak nie lubią gości bez godności...
0
Jak zawszę o tej porze w święta mój stary snuję teorię spiskowe o tusku i ruskich zamachowcach w Smoleńsku XD
1
@Explode To było oczywiste nawet jeśli mieliby odłożone pieniądze to nie mogliby pozwolić na utratę przewagi, która budowali przez lata
0
@KamQiX W przypadku neyamara byłoby to jeszcze więcej. To prawo jest tak skonstruowane żeby nie opłacało się zrywać umowy
0
@puyol_presidend5 Wiem bo tyle w kieszonce noszę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KamQiX Zawodnik musi opłacić:
- pozostały kontrakt i pensje
Przyszły klub:
- utracone korzyści klubu oddającego - głównie prawa do wizerunku, kontrakty sponsorskie etc.
- zwykle około 20% kwoty następnego transferu
- koszty sądowe.
W przypadku Pogby będzie to pewnie około 80-120 mld euro. Sam Webster musiał zapłacić 250k od pensji, ale jego przyszły klub 625k odszkodowania.
0
@avanes Pewnie zdaję sobie doskonale sprawę z tego jak wygląda sytuacja. Mi wydaje się że on w ogóle nie jest pisiorem w głębi duszy. Po prostu musi wykonywać wolę suwerenna:)
0
Dlaczego Andrew Robertson jest tak nielubiany?
0
@MNFcbTyson był wtedy jeszcze w dobrej dyspozycji. Holyfield w fatalnej sytuacji o której pisałem dlatego bukmacherzy stawali 23-1 na Tysona. On swoim prime przegrał z narkomanem, spaślakiem I journeyman Douglas, miał walkę z journeyman, która mogła iść w obie strony. Im wyższy tym Tyson bardziej się męczył. Wielu jego rywali miało problemy z narkotykami etc. Największe skalpy to stary Holmes i lightweight spinks. Z ruddock którego zmasakrował i rozbił Lennox i Morrison Tyson najpierw po wyronaniej walce wygrał po rundach a pierwszej po kontrowersyjnej dezycji o prerwaniu. Po swoim powrocie rozprawił się szybciej z Frankiem Bruno niż przed więzieniem. Do tego zawierał umowy z zawodnikami że nie mogą uderzać go w klinczu. Dopiero Douglas się postawił...
0
@MNFcb W ten sposób że Foreman Nie był przystosowany do klimatu w kinszasie, a Ali leżał na linach i odpoczywał. George padł bardziej ze zmęczenia. W normalnych warunkach takie coś nie miało by miejsca, ponieważ z pięściarzami z którymi Ali albo przegrywał albo okropnie się męczył Foreman noakutowla Bez problemu.
0
https://streamable.com/xszhqq
Niezwykle uznanie zdobyte przez edukację TVP xd
0
@MichalZZZ Bo to najstarszy sport walki jeszcze niedawno najbardziej znany. Ali czy Tyson to postacie popkultury jednak ich prawdziwa wartość sportowa została przez to zniekształcona a historia alego jest jednym z największych przekłamań w historii sportu jeśli chodzi o poczynania poza ringowe
0
Widzę że piszę się o Tysonie czy Alim ale era alego zbiegła się z masową dostępem do telewizji, trash talkieme alego i promowaniem w go jako wyzwolonego czarnego to bardziej symbole pewnych grup. A Tyson był ciągle promowany nprzez telewizję MTV, sporo robił efektowny styl walki. Walczył w słabych czasach gdy był w prime I Nie był wtedy nie do zatrzymania jak się mówi ponieważ journeyman Jak James Tillis stoczył z nim walkę która można punktować w obie strony. Jego największym zwycięstwem był past prime holmes i lightweight spinks. Dostał z holyfield który był starszy, po ciężkich wojnah z bowe i problemami z sercem...
2
@MichalZZZ Nie można porównać tego bo trudno wyłonić najlepszego nawet w konkretnej epoce np widzę że ktoś piszę o Alim ale duża część osób, w tym ja twierdzą że lepszy był Foreman. Dwa że opinia o zawodnikach to w większości to ci ludziom się wydaje nie jak jest bo działa tu też marketing i charyzma etc
0
@Bykunn To dlatego że będąc sami taki system nie ma bytu. Pośrednio u nich nadal to funkcjonuje
2
@Bykunn Podobne wnioski wyciągnęli eksperci Johnsona więc chyba trochę racji może mieć xd
0
@Borneo W porządku. Ale nie powtarzaj kłamstw odnośnie ucieczki z ringu