0

@Janiama Często ludzie mówią że był najlepszy w swoim prime- prawda ale nie był lepszy od Lennox czy Kliczko albo nawet bowe to znaczy przereklamowany. Kostyra czy pindera mówią jednym głosem z innymi bez analizy czy zwątpienia w ten mit ale ludzie którzy też nazywaj go najbardziej przerwkamownay np angelo Dundee ile jego walk obejrzałeś?

0

@Borneo Niestety nie masz racji. Golota nie uciekł miał pęknięta kość policzkową po faul Tysona łokciem. Przegrał gdy był nadal groźny z holyfield i bliski swojego prime Douglas. Kliczkowie Lennox mogli być nudni ale byli lepsi bo bardziej inteligeni

0

@Janiama Przereklamowany=nie tak dobry jak ludzie myślą nie znaczy słaby...

0

@Janiama Niestety Tyson oprócz tego że był świetnym pięściarzem jest nie bywałym produktem marketingowym. Tyson po wyjściu z więzienia jak każdy był mniej dynamiczny bo były starszy. Chociaż różnicy wielkiej nie było wbrew temu co się mówi. On po powrocie rozprawił się szybciej z Frankiem Bruno niż przed. Wiem o czym mówisz. Na razie nie masz czasu żeby coś długiej napisać więc niedługo dokończę. A w problemy wpędził się sam i nie należy mu współczuć czy rozgrzeszać bo bym dla wielu ludzi takich jak ty idolem

0

@Ghotti No tak przecież Boga boksu obraziłem xd Tyson nie sięga Lennox do pięt i innym dużym ciężkim

0

Razor ruddock z którym męczy się Tyson Joshua czy Wilder rozprawili by się z łatwością...

0

@matirix20 Bo? Przereklamowany nie znaczy zły ale gorszy niż myślą ludzie.

0

@Kubox Nie umiesz samodzielnie myśleć. Smutne

0

@Encore 1,78 cm jak na taki wzrost był świetny ale z wielkimi ciężkimi nie miał czas i nie pisz że pokonywał większycj od siebie plbo oni byli o 10-18 cm nie dwadzieścia parę

0

@Encore Nie porównuj Messiego do kogoś kto nie pokonał nikogo wielkiego i jest super produktem reklamy. Byli lepsi np bowe Lennox czy Kliczko ale efektowny styl, agresją i charakter bad boy robią swoje

0

Mike Tyson najbardziej przereklamowany zawodnik w historii boksu.

0

@Persyflto nie to @Bykunn

0

@Persyfl Jestem wysoki. Musisz obrażać bo nie możesz pogodzić się jak jest xd

0

@Persyfl I tka był przez ludzi postrzegany jako duży

0

@Persyfl Bo polityka jest skomplikowana ale wizerunek ma potężne znacznie czyli wzrost itp

0

@Persyfl polityków czasami jest pokazywany z dołu żeby wyglądali na wyższych. Putin ma opinię twardego i mięskiego np pasyw judo polowania czyli testosteron. Wzrost tutaj nie koniecznie. Np Lenin był niski i Stalin był nim rozczarowany gdy spotkał go twarzą w twarz

0

@Bykunn Personalne mogli być traktowani lepiej niż resztą niewolników więc daruj sobie głupie argumenty o niewolnictwie. Bo tamci ludzie potrzebowali pracowników a niszczenia innych od siebie i okrucieństwo każda rasa ma we krwi niestety.

0

@Bykunn Czarny wybierze prędzej czarnego jeśli obaj będą tak samo atrakcyjni jak biały proste a większość jest biała. Gdy większość była czarna sytuacja dla białych byłaby dużo gorsza

0

@Bykunn Dowiedz się że dla bialye kobiety były zachwycone ich muskulatura a ty tylko niewolnictwo i niewolnictwo bo kiedyś czarni byli prześladowani xd

0

@Bykunn Ty żyjesz na innej planecie. Nikt w środowisku nie zostanie odrzucony bo jest czarny jeśli będzie miał super sylwetkę będzie przystojny i wysoki. Zobacz na kraje zachodu i ilu sportowców jest idolami dla białych. Żal mi cię

0

@Persyfl Roosevelt i tak był wyższy od kontrkandydatów a wtedy wzrost był dużo niższy. Roosevelt miał 1,88 m gigantyczny wzrost jak na tamte czasy. Jak masz dawać głupie odpowiedzi to nie odpowiadaj. Wyjątek od reguły. Zauważ że Kaczyński budował swój kapitał polityczny na sojuszu z kościołem i populizmie. Nie na swojej osobie. Gdyby był wyższy to miałby jeszcze więcej głosów proste.

0

@Jacob94 Przede wszystkim na początku się nie rozumiemy. Chodzi mi o to że czarni mają cechy genetyczne, które sprzyjają wyższej pozycji społecznej. Jeden czarny nie dostanie pracy bo kierownik jest rasistą, inny dostanie bo biała kierowniczka oceni go jako lepszego niż jest ( atrakcyjność) . Natomiast zauważ że rasizm w stosunku do Azjatów jest taki sam jak w stosunku do czarnych ilościowo, o czym się nie mówi a przy tym są najgorzej obdarzeni genetycznie tzn są najniżej w hierarchii społecznej co pociąga za sobą wiadome konsekwencje. Rozumiesz teraz co myślałem gdy pisałem o rasizmie genetycznym czy podświadomym. Co źródeł to rzeczy o których pisałem są tak oczywiste że nawet nie potrzeba niczego wklejać,a @Bykunn próbował temu przeczyć

0

@Persyfl W historii Stanów Zjednoczonych nigdy nie został wybrany niższy prezydent. Fakt. Co powiesz mądralo

0

@Persyfl Gdyby Kaczyński był wysoki to strach się bać xd

0

@G9Nir wiem o co ci chodzi. Przecież nie mówiłem o tobie tylko że są takie osoby. Dwa że nie możesz wiedzieć co kto myśli naprawdę

0

@G9 Przecież tak jest często. To że ty takich ludzi nie znasz nie znaczy że tak nie jest xd

0

@l0Messini Tzn? Że niby mam jakieś kompleksy? To się dobrze składa bo biali mają kompleksy w stosunku do czarnych i to nie bez powodu o czym piszę

0

@nwchades Są też uprzedzenia rasowego w stosunku do żółtych i białych ale nikt nie brudzi sobie rąk takim tematem. Widzę że sam jesteś uprzedzony bo już zakładasz że jestem z prawicy. Mówię ci że świat zachodu wielbi czarnych jako ofiary,a dwa jako bardzo atrakcyjnych ludzi tzn umięśnionych i lubianych. Mają więcej dobrego niż złego.

0

@nwchades Jest to dyskryminacja genetyczna. Jednak jeśli cechą jakiejś rasy generalnie jest cecha która powoduję gorsze traktowanie to można mówić że istnieje podświadomy rasizm w stosunku do Azjatów. Bo i czasami czarny kolor skóry sam w sobie daje dużo dobrego, więc przestań dawać durne przykłady

0

@nwchades O tym wiedziałem. Jednak nie bez powodu tak się sądzi. Czarni są agresywniejsi, więc wysoki wzrost sprawia wrażenie że będzie skłonny do bójek etc. Zauważ że są też tego plusy tzn w grupie będzie miał większy respekt i autorytet. Zauważyłem że w świecie panuję moda na pokazywanie czarnych z dobrej strony. Przestań mówić że niscy mają lepiej, nawet ironicznie. Każdy chciałby być wysokim zamiast niskim, nie bez powodu są samobójstwo ze względu na mały wzrost. Na końcu to nie jest meritum. Wyższy wzrost daje więcej dobrego dlatego czarni w skali ogółu mają lepiej niż żółci. Koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?