La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

12

Opozycja opóźnia pomoc dla Polaków Znowu ten sam pasek xd

0

@Kusco15 Ten pakiet to nie realna pomoc, tylko brzytwa dla tonącego ;)

6

@Kusco15 Bezczelna opozycja, jak zwykle przeszkadza nieskazitelnemu PiSowi. Biedny Jarek, cały czas ma pod górkę z tom opozycjom.

0

@macio_944 PiSogród to porażka, ale ta opozycja z Kidawą, która ma problem złożyć poprawnie zdanie to jest już jakaś kompromitacja. Nie ma na kogo głosować w tym kraju.

0

@Uukasz_93 Dlatego nie będzie wyborów :D

1

@Uukasz_93 Zgodzę się, że i PiS jak i opozycja to porażki. Zgodzę się również, że nie ma na kogo głosować, jeśli chodzi o partię w tym kraju (przynajmniej jak dla mnie). Niemniej jednak to co już wielokrotnie pisałem: dla mnie PiS to absolutnie najgorsza partia i ja już wolę to "złodziejskie PeŁo" z tym "złodziejem, niemieckim Tu$kiem" na czele, aniżeli kreature taką jak Jarosław z tymi swoimi chamidłami wokół. A dlaczego, to już wiele razy pisałem i nie chce mi się po raz kolejny pisać. Jak coś, to odsyłam do jednego z moich ostatnich komentarzy na ten temat:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8373522#comment-8373537

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?